Jump to content

Recommended Posts

Konuyu bilmeden etmeden konuşan arkadaşlar olmuş gördüğüm kadarıyla 1 kez yazacağım buraya bf farmı yapıldı bütün farmlar toplanıp pay edildi arkadaş kendini zeki zannederek 1-2 adet taş sakladı siteden kontrol ediyorduk halbuki o ara kimde kaç taş var biliyoruz yani çalmaya kalktığı taş ile kaldı bu arkadaşın olayı bu. Monster stone da düştü 1-2 adet onlardan da old ske belt aldı Tersoooooooo isimli arkadaş onuda o çaldı gitti olay bu herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler. Konu kilit

Dipnot: Tersoooooooo isimli arkadaşta bu arkadaşın clanında (Yan karakterini kullanıyor) :) dikkat edelim

Edited by trickster
yazım yanlışı
  • Like 1

şerefsiz toplama partyde dagitcaz die insanlık yaptık taşları verdik gasp ettiniz ağız oyunu yaptınız hakkımı verdiniz mi ? + Adamın monster stoneden düşürdüğü itemide mi istediniz bide , size mi versin dagitcaz hesabı herkes benmi çakal sen git mahallendeki bebeleri kandır çakal 

1 hour ago, trickster said:

Konuyu bilmeden etmeden konuşan arkadaşlar olmuş gördüğüm kadarıyla 1 kez yazacağım buraya bf farmı yapıldı bütün farmlar toplanıp pay edildi arkadaş kendini zeki zannederek 1-2 adet taş sakladı siteden kontrol ediyorduk halbuki o ara kimde kaç taş var biliyoruz yani çalmaya kalktığı taş ile kaldı bu arkadaşın olayı bu. Monster stone da düştü 1-2 adet onlardan da old ske belt aldı Tersoooooooo isimli arkadaş onuda o çaldı gitti olay bu herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler. Konu kilit

Dipnot: Tersoooooooo isimli arkadaşta bu arkadaşın clanında (Yan karakterini kullanıyor) :) dikkat edelim

şerefsiz toplama partyde dagitcaz die insanlık yaptık taşları verdik gasp ettiniz ağız oyunu yaptınız hakkımı verdiniz mi ? + Adamın monster stoneden düşürdüğü itemide mi istediniz bide , size mi versin dagitcaz hesabı herkes benmi çakal sen git mahallendeki bebeleri kandır çakal 

Yani durum üzücü senin adına üzüldüm ama ortada bir hırsızlık yok kendi isteğinle vermişsin. Ha senin problemin belki tanımadığın insanlara güvenmekti.Böyle durumlarda normalde herkes elindekini yazar.Fazla alan ile az alan adam kendi içinde adalet yapar.Yoksa herkes hakkına razı gelir diye düşünüyorum

34 minutes ago, BigHunter said:

Yani durum üzücü senin adına üzüldüm ama ortada bir hırsızlık yok kendi isteğinle vermişsin. Ha senin problemin belki tanımadığın insanlara güvenmekti.Böyle durumlarda normalde herkes elindekini yazar.Fazla alan ile az alan adam kendi içinde adalet yapar.Yoksa herkes hakkına razı gelir diye düşünüyorum

İlk açıldığından beri proko nun her dbsinde oynadım iyi arkadaşlar edindim ama bunlar kötü niyetli Trickster ve LittleKnıght özellikle

4 hours ago, trickster said:

rep

2 hours ago, trickster said:

bilmediğin konu hakkında yorum yapma fikrin olması için bilgi sahibi olman lazım gerçi kime ne anlatıyorsam

Neyin kafasini yaşıyorsun sen hacı hem milletin malını gasp ediceksin burda kelime kaşarlığı yapıcaksın