Jump to content

Recommended Posts

32 minutes ago, tayyar said:

yok ben azınlık olan taraftayım :) ama siz yönetim olarak hangi kısmı destekliyorsunuz ?

Server açıldığından beri 538 kişi banlanmış, illegal aktiviteden dolayı banlanmış. Şu an sunucuda bahettiğin k*xp veya b0t ile oyun oynayan hiç kimse bulunmamakta. Ama sana uyarım, yaptığın yorumlara dikkat etmen konusunda. Bizim desteklediğimiz nokta açık ve net belli. 

55 minutes ago, Majesty said:

Server açıldığından beri 538 kişi banlanmış, illegal aktiviteden dolayı banlanmış. Şu an sunucuda bahettiğin k*xp veya b0t ile oyun oynayan hiç kimse bulunmamakta. Ama sana uyarım, yaptığın yorumlara dikkat etmen konusunda. Bizim desteklediğimiz nokta açık ve net belli. 

"Şu an sunucuda bahettiğin k*xp veya b0t ile oyun oynayan hiç kimse bulunmamakta." Bu yorumuna katılmıyorum. Bunu inanarak söylediğinide düşünmüyorum. ( Tabi bu benim kendi görüşüm. Görüşlerimize saygımız vardır sanırım.)

1 minute ago, tayyar said:

"Şu an sunucuda bahettiğin k*xp veya b0t ile oyun oynayan hiç kimse bulunmamakta." Bu yorumuna katılmıyorum. Bunu inanarak söylediğinide düşünmüyorum. ( Tabi bu benim kendi görüşüm. Görüşlerimize saygımız vardır sanırım.)

Server hakkında yaptığın yorumlara dikkat etmen gerektiğini tekrar hatırlatıyorum. 

Just now, tayyar said:

Bunu düşündüğümü belirtmek suç mu onu anlamadım ?

Ya dostum neyi anlamıyorsun? Düşüncelerini kendine sakla. Burası sunucu forumu ve buraya günde kaç tane insan giriyor biliyor musun? Bir dayanağı olmayan yorumların yüzünden bu kadar emek verdiğimiz ve uğraştığımız sunucuya laf gelsin istemiyorum. Bu kadar basit. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...