Jump to content

R__A__G__N__A__R BAN YARDIM (HELP) Türkçe, English

Recommended Posts

Merhaba, öncelikle iyi çalışmalar dilerim.

Bu sabah uyandığımda, karakterimin 01:51 civarında yasaklandığını gördüm. Bu saatte kendi karakterimle çevrimiçi değildim. İşteydim çünkü gece vardiyasındaydım.

Evet, kendi ellerimle bir hata yaptım ve klanımdaki arkadaşıma kullanıcı adı ve şifresini verdim. Ve yasaklanmış bir program kullandığını bilmiyordum.
Ve günlerdir çabalarım boşa gitti. Karakterime giren günlükleri veya günlükleri inceleyebilirsiniz. Kendi bilgisayarımda en ufak bir yasaklanmış programım yok. Ve isterseniz, bilgisayarıma uzaktan bağlanabilir ve her şeyi görüntüleyebilirsiniz. Ve karakterimden açmasını istiyorum. Ve kullanıcı adımı ve parolamı bir daha asla kimseyle paylaşmayacağımı öğrendim.

Karakterimin açılmasını tekrar rica ediyorum.

Saygılarımızla, İyi Çalışmalar

--------------------------------------------

Hello, first of all, I wish you good work.

When I woke up this morning, I saw that my character was banned at around 01:51. At this hour I was not online in my own character. I was at work because I was on the night shift.

Yes, I made a mistake with my own hands and gave my friend in my clan his username and password. And I didn't know he was using a banned program.
And my efforts for days have been wasted. You can examine the logs or logs that entered my character. I don't have the slightest banned program on my own computer. And if you want, you can connect to my computer remotely and view everything. And I ask my character to open. And I learned the lesson that I will never share my username and password with anyone again.

I ask you again for my character to open.

Best Regards, Good Studies

@Majesty Merhaba Sayın yetkili,

Şimdi okudum kuralları evet. Başka bir kişiye kullanıcı adı ve şifremi paylaştığım için pişmanım.

Ve hile kullanacağını bilseydim kesinlikle paylaşmazdım bilgilerimi.

Ve günlerce emek verdim. Kesinlikle kendi hatamdan olsaydı konu açıp sizi rahatsız etmezdim.
Gayet güzel ve severek oynadığım server. Ve beni bu zevkten mahrum bırakmazsanız çok mutlu olurum.

Tekrar yardımcı olursanız çok mutlu olurum, 

Saygılarımla, İyi çalışmalar
------------------

I read the rules now, yes. I regret sharing my username and password with another person.

And if I knew that he was going to use cheating, I certainly wouldn't have shared my information.

And I labored for days. If it was my fault, I wouldn't have bothered you.
The server that I play very nice and fondly. And I would be very happy if you do not deprive me of this pleasure.

I would be very happy if you could help again,

Best regards, Have a nice working day

2 hours ago, dreamcop555 said:

Merhaba, öncelikle iyi çalışmalar dilerim.

Bu sabah uyandığımda, karakterimin 01:51 civarında yasaklandığını gördüm. Bu saatte kendi karakterimle çevrimiçi değildim. İşteydim çünkü gece vardiyasındaydım.

Evet, kendi ellerimle bir hata yaptım ve klanımdaki arkadaşıma kullanıcı adı ve şifresini verdim. Ve yasaklanmış bir program kullandığını bilmiyordum.
Ve günlerdir çabalarım boşa gitti. Karakterime giren günlükleri veya günlükleri inceleyebilirsiniz. Kendi bilgisayarımda en ufak bir yasaklanmış programım yok. Ve isterseniz, bilgisayarıma uzaktan bağlanabilir ve her şeyi görüntüleyebilirsiniz. Ve karakterimden açmasını istiyorum. Ve kullanıcı adımı ve parolamı bir daha asla kimseyle paylaşmayacağımı öğrendim.

Karakterimin açılmasını tekrar rica ediyorum.

Saygılarımızla, İyi Çalışmalar

--------------------------------------------

Hello, first of all, I wish you good work.

When I woke up this morning, I saw that my character was banned at around 01:51. At this hour I was not online in my own character. I was at work because I was on the night shift.

Yes, I made a mistake with my own hands and gave my friend in my clan his username and password. And I didn't know he was using a banned program.
And my efforts for days have been wasted. You can examine the logs or logs that entered my character. I don't have the slightest banned program on my own computer. And if you want, you can connect to my computer remotely and view everything. And I ask my character to open. And I learned the lesson that I will never share my username and password with anyone again.

I ask you again for my character to open.

Best Regards, Good Studies

aynı bende durup duruken ban yedim

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...