Jump to content

30.10.2020 Content Update Notes

nikos32

Recommended Posts

Just now, fatih34 said:

Telefon interneti? 

Benim söylediğimle senin söylediğin aynı şey mi ? Tek IP de olan 12 bilgisayardan sadece 1 tanesi girebilir etkinliklere. Telefon interneti kullanmışsın, komşu interneti kullanmışsın buna ne yapmamızı bekliyorsun? FT girişleri artık rastgele oldu ve yakında multiclient girişleri de sınırlandırılacak.

4 minutes ago, Majesty said:

Benim söylediğimle senin söylediğin aynı şey mi ? Tek IP de olan 12 bilgisayardan sadece 1 tanesi girebilir etkinliklere. Telefon interneti kullanmışsın, komşu interneti kullanmışsın buna ne yapmamızı bekliyorsun? FT girişleri artık rastgele oldu ve yakında multiclient girişleri de sınırlandırılacak.

Aynı ıp ile girişi yasaklamak yetmez diyorum. 100 leader point yeterli bir sınırlama değil. Yol yakınken başka yöntem bulun diye söylüyorum. Size de iyilik yaranmıyor. Hiç eleştrilmeyeceksiniz değil mi? Evet aynı şey değil haklısınız swnizde mutluluklar.

1 minute ago, fatih34 said:

Aynı ıp ile girişi yasaklamak yetmez diyorum. 100 leader point yeterli bir sınırlama değil. Yol yakınken başka yöntem bulun diye söylüyorum. Size de iyilik yaranmıyor. Hiç eleştrilmeyeceksiniz değil mi? Evet aynı şey değil haklısınız swnizde mutluluklar.

Eleştirdin okudum cevabını verdim. 100 ladder az kalır artırırız. multi ile girişler kısıtlanıyor diyorum, aynı IP den tek karakter girebilir diyorum sen bana sıra dışı örnekler söylüyorsun. 2 bilgisayarı olan telefonunun internetini kullanıp girebilir. Buna ne yapmamızı bekliyorsun anlayamadım ki ? 80 kişi rastgele girecek artık FT ye bunu söylüyorum ama sen takılmışsın sadece 100 ladder puanına. Biraz fazla gerginsin dostum sakinleşmeni öneriyorum

• nikos32 changed the title to 30.10.2020 Content Update Notes