Jump to content

Charımı boş buldum

Recommended Posts

2 gün önce charı acık bırakıp işe gittim.Oyundaki hesabım sadece bana ait ama sorunu öğrendim. teamviewer arkadaşım bağlanmış ekranda oyun acık bıraktıgımdan bütün itemlerimi upgrade edip yakmış ve oyun panelinden sifre sıfırlamış.Kendisi arkadaslıktan cıkardım ve teamviewer sildim pc formatladım. Hesabımı geri aldim ama charın üzeri bomboştu bu itemleri yapmak emek istiyor ve ben bugun tekrar ugrasıp yapmaya calıstım ama aynı ıtemlerı yerıne koyamam. Bu itemleri geri alabılme olanagım varmı lütfen yardımcı olun. Sonucta emek var.

Serefsiz bir arkadaşım yüzünden benim emeğim gidiyor ve siz bu konuda birsey yapamıyorsunuz.Hangi salak +7 3 parca chitin başlık donluk ayaklık ve dual +7 md gidip basar ve üstüne üslük üzerimdeki itemler fazladan itemde degıl +8 gecme oranı %1 olan bi durumda benım oyun basından 2 günlük aralıksız emeğim hiç olacak bişey yapamıyorsunuz haksızlık degılmi loglardan kontrol edın yalan söylemıyorum soyulmus durumda iken bile gidip set goblin chitin set yaptım takılarımı yükselttim.Ben emek veriyorsam sizde emeğe saygı gostererek birseyler yapın tek kelıme bu konuda birsey yapamıyorsunuz aslında kolaylıkla halledebilirsiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...