Jump to content

Cene

Members
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Turkey

About Cene

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cene's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Week One Done
 • Collaborator
 • First Post
 • Reacting Well
 • Conversation Starter

Recent Badges

3

Reputation

 1. Gm sohbetleri zaten goruyor ekran goruntusune ne gerek var. Slotu sahiplenme ozguveniyle kiyaslanamaz bile. Neyse sizinle laf dalasina girip zaman harcamiycam. Gereken yapilacaktir zaten
 2. Küfrün haklisi haksizi olmaz. Ben de ceza alicam siz de. Bu kadar basit.
 3. Resimde koydugun da all chatten plan kufur sen niye ustune alindin o zaman canim. Demogoji yapma. Bir sikayette bulundun birak incelensin bari bunun arkasinda dur.
 4. Incelesin gm hepsini gizlim yok. Ilk kufuru "Dengini s1kerim" şeklinde shouttan sen yani GraceKelly etti. Incelensin bakilsin. Bu da son mesajim.
 5. Her farm yaptığımda bu ikisine pm atıcam. Gelip benim kestiklerimi kessinler. Slotu bana dar etsinler bana farm yaptırmasınlar.
 6. Gm butun sohbeti inceler misin neyse geregi yaparsin. Slota sahiplenip bana slotu dar edeceklermis bana farm yaptirmayacaklarmis. Oyle bir cumlenin resmini acma degil. Inceleyin hepsini sohbeti pmleri. Noldu sonra 20 dk sonra slotu birakti gittiler. Dalga gecmeler vesair kufurler hepsini gorursun. Ben boyle yapana kufur ederim saklim gizlim yok. Milletin ekmeğine kimse taş koyamaz yedirmem hakkımı kimse kusura bakmasin
 7. Wrqtch is half of the distance from town to Lust. So now u get what we trying to say. Its just boring to walk all the way to Lust 50 times after death. Tp me to Sloth kill me 200 times is better. Clear ?
 8. Teleport olmak seçilebilir bir şeydir. Örnek biraz önce savaşta Doda ele geçirilmiş diye Doda'ya ışınlanıp ölüyoruz diye savaşlarda Doda'ya ışınlanmayı kapatıyo musunuz? Ya da Baskında neden Doda'ya ışınlanma var işgalci ırk için? Her seferinde Lunar'dan koşarak El Morad/Luferson'a gitmek yerine işi pratikleştirmek için değil mi ? Doda'ya ışınlanan burayı tutuyolar ışınlanınca bizi kesiyolar diyor mu ? Umarım bu kıyaslama ile derdimi daha net anlatabilmişimdir.
 9. Ngnktn32 arkadaşım işe eve arabayla nede gidiyosun sen de yürüyerek git 2 saat önceden düş yola. Anlatmak istediğimiz mesele hariç her yere çekildi konu. Neyse. Tşk ederiz
 10. Bu arkadaşın "Ilık götlü" sözüne herhalde müdahale olacaktır. Meselemiz ölmek darlanmak değil. 2 saat boyunca aynı yeri yürümek. Bizi kesenlerle ilgili bir şey yazdığımı göremiyorum. Tabi illa herkes CR tamamlayacak da demiyorum. Süper Mario gibi aynı yolu 20 kere yürümek istemeyenler Bife girmesin katılmasın diyosanız mesele yok.
 11. CR süresi bitene kadar veya Ultima odası açılana kadar teleport aktif olabilir. Yani herkesin işine yarayacak farklı fikirler çıkacaktır.
 12. I have to say i am not trying to critize the game or things you are doing, I just am trying to find solutions to make game fair and fun for every single player. Since BF started I barely completed the CR or could do farm. I play as a warrior and if there is no mage in your party it's a real struggle go until Lust. To solve this struggle i tried Resurrection Scroll but it didn't work in BF. Everytime I have to walk from base to Lust 20 times to kill 1 mob. I know there are many players struggling the same thing. My suggestion is there should be a teleport choice to Sloth or somewhere Wratch... It's a serious struggle and disappointment to get 2x Ego Fragments for 2 hours. Think that you farm burning skeleton for 2 hours... So why is the struggle for events?
×
×
 • Create New...