Jump to content

yapamazsin yapamiyon felan diyen Gamblers lale clanina ozel aninda bir video daha:)

Recommended Posts

@Oxijean - @AclassDUTCH ooooo hani ya nerde vs sabah o kadar arabuluculuk yaptım ayıp biraderlerim bu mevzu uzamasın diye ortak yol buldum size değişen bişi yok...

bu arada volkan kardeş ilk db de aylarca bizle oynadın ne yavşaklımızı gördün ayıp degilmi gurbetci kardeşimiz seni bağrımıza bastık ne ayrımcılık yaptık birsürü kişiyle oynadıktan sonra aramıza katıldın herkezi şikayet ettin şimdi farklı safta bizimi şikayet ediyorsun hadi biz kavgacıyız onla bunla didişip yavşak olduk yarın başka bir safa geçip huns'uda kötüleme ayıp yani 

3 minutes ago, iMontesQue said:

@Oxijean - @AclassDUTCH ooooo hani ya nerde vs sabah o kadar arabuluculuk yaptım ayıp biraderlerim bu mevzu uzamasın diye ortak yol buldum size değişen bişi yok...

bu arada volkan kardeş ilk db de aylarca bizle oynadın ne yavşaklımızı gördün ayıp degilmi gurbetci kardeşimiz seni bağrımıza bastık ne ayrımcılık yaptık birsürü kişiyle oynadıktan sonra aramıza katıldın herkezi şikayet ettin şimdi farklı safta bizimi şikayet ediyorsun hadi biz kavgacıyız onla bunla didişip yavşak olduk yarın başka bir safa geçip huns'uda kötüleme ayıp yani 

Birkan kardesim 2014de sizle 1 ay anca oynadim bu swde forumda bana bulasan sizin clan oldu herkeze bulastiklari gibi ben hunslarla uzun zamandir tanisiyom oyniyom merak etme asla kotulemem sizi ben kotulemiyom herkez kotuluyo sizde bunun farkindasiniz

7 minutes ago, iMontesQue said:

Canisi bu herif yavşak,lafı laf adamlığı adamlık değil

Fare dağa küsmüş dağın haberi yok.

Yani genel olarak zaten gamblers sinleriyle her zaman huckle ve 1,2 sin hariç vs atan pek olmuyor orası apayrı konu.

Ben şeyi anlamadım evet bu ego oyunu egoyu tatmin eden bir oyun da bu arkadaşın sıkıntısı ne acaba insanların tipine laf atıyor ona buna laf atıyor. Ne oldu lan Hollanda'nın köyünde 3 kuruş euro kazanınca götün mü kalktı senin acaba?

O zaman ben de senin sülaleni satın alacak kalibredeyim o zaman senin ananı sikebilirim değil mi ? Çünkü senin yaklaşımın bu şekilde aaa bu arada tipim de bayağı düzgün vücudum da bayağı iyi büyük olasılık tipsiz orada da salak saçma işlerle uğraşan fakir bir orospu çocuğusun? He niye böyle konuşuyorum biliyor musun küfürlü veya hakaret vari? Sen bu düzeydesin çünkü... Yani hiçbir özelliğin olmadan konuşabiliyorsun ya insanların tiplerine osuna busuna. E o zaman benim de param senden çoksa tipim de senden düzgünse ben değil seni senin 7 sülaleni sikip ezikleyebilirim. 

Herkes hak ettiğini yaşar davranış olarak. Anladığım kadarıyla da kimse sana macro o bu demeden kendi kendine gelin güvey olup arenaya bile gitmemişsin. İlginç. Bir de nerede hakaret etmişim diye üstü çıkıyorsun ahlaki değerlere... Ulan böyle bir şeyin ispatı nasıl sunulabilir salak herif discordlarda tslerde birileriyle dururken gayri ihtiyarı ses kaydı mı açılıyor pklarda sohbetler de falan da senin o ettiğin hakaretin delili olacak. He bir de yani bu bir bahane değil bir sürü 2 3 dil bilen insan tanıyorum senin de öyle olduğunu düşünerek ; daha düşündüğünü anlatmaya beynin ve kalibren yetmiyor. Allah anana babana sabır versin yazık bir tane çocuk yetiştirememişler malak gibi salmışlar.

Beyler sakin olun bu sıradan bir oyun sadece . Memleket meselesine cevirdiniz . Vs atmak istiyorsanız buyrun gecin arenaya atın . Bizde izlemiş oluruz hem . Kimin bileği sağlam kimin playerlığı saglamsa arenaya gömer tozun içinde bulur kendini . İnanıyorum ki hepinizde cok iyi playersınız . Forum da birbirinize laf atıcağınıza delikanlılık yapında arenada kapışın güzel bir video cekin Youtube da görelim . Hem serverin reklamı da olmuş olur . 

18 hours ago, AclassDUTCH said:

Tmm keltos kardescik sen at sana yakisir😂

Gerçekten sıkıldım sizin gibi beyni bozuklara anlatmaktan.Profilimdeki sadece bir avatar her gördüğünüz avatar kişinin kendi resmi olmak zorunda değil.Velevki avatar kişinin kendisini yansıtıyor diyelim o halde senin avatarında boş beyin şekli olduğu için beyinsiz olduğuna işaret eder değil mi? Ayrıca Keltoş senin babandır kardeşim.Hatta kel babandan sana dna üzerinden aktarılmış genlerden gelen kellik ile aynadaki bizzat kendindir keltoş

Duyduğuma göre senin başka yerlerinde keltoşmuş yada tüysüzmüş? Hollanda'nın bütün nimetlerinden yararlanıp echtgenoot yapmışsın kendine.Biz bunları toplum içinde söyleyip senin özel hayatını döküyormuyuz ortaya.Ağzımıza geleni söylüyormuyuz senin gibi.DC sunucularında hep ağzın doluyken konuştuğun için ne söylediğin anlaşılmıyormuş öyle söylüyor arkadaşlar.Bunları yazarkende muhtemelen ellerin doluydu çünkü ne yazdığının farkında değilsin

Edited by BigHunter