Jump to content

MematiBAS

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Turkey

Community Reputation

2 Neutral

About MematiBAS

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sevgili TREX Sana her konuda destek veriyorum ve sonuna kadar haklısın . Bizler profkodaki servünemiz uzun yıllardan beri var . Bu serveri ve bu oyuncuları gercekten soguttular . Buna göz yumdular GAMBLERS clanına hiç bir şekilde ses cıkartılmadı ve o clan yüzünden burdan 300 400 user gitti sebebi ise GM destekli olmalarıydı . O kadar forumda inkar etmelerine ragmen kabak gibi belli oldular ne yazık ki içimizdeki Professional KO sevgiside bitti .
 2. Bütün kalbimle inşallah yolunuzu bulursunuz .
 3. 20 dk pk videosu mu olur kardeşim . Dizimi izlicez ?
 4. Birileri sesimiz olmaya başladı . Teşekkürler MaDxQ
 5. Oyunun basından beri oyanayan bir player olarak anvili seviyorum fakat koskoca 2.5 aydaki anvilimde 2 adet +8 basabildim işin garip tarafı gercekten anvil de bi sıkıntı var . Bu saatden sonrada farm yapıp da anvillede ugrasmam
 6. @KardeslerEtliEkmek meşhur bi atasözü vardır . Aklın var anan amı var derler . Oyununa bak .
 7. @KardeslerEtliEkmek Kardeş milletin item satışının derdi sana mı düştü ? Oyununu oyna boş boş muhabbetler yapmanın anlamı .
 8. Söyle ona bu serverda türkler olmasa anca pipisini oynar bowlda
 9. Öncelikle herkeze merhaba , artık serverda aksamları sabit kişilerle pk atıyoruz ve cok zevkli oluyor . Sadee bi fikir sunmak istiyorum . Pkyı 1 2 saat daha uzatmak adına farklı bir yol mu izlense acaba ? Yeni etkinlikler gelebilir yada 2.Cr de olabilir . Birde ftye giren oyuncular içinde couponun yanında bi blue cheast falan verilse cok iyi olucağını düşünüyorum . Bu süreçte oyuna emek veren herkeze teşekkür ederim . Sizlerin sayesinde güzel stressler atabiliyoruz .
×
×
 • Create New...