Jump to content

[CSW] Emperor'un haksız yere Jaile Gönderilmesi

Recommended Posts

Castle Siege War sırasında haksız yere jaile gönderildim. Öncelikle bu konuyu açmamdaki sebep polemik yaratmak ve/veya tartışma yaratmak değil. Altına yazılacak cevaplar karalama üzerine olmamasını ve saygı çerçevesinde olmasını rica ediyorum hepinize iyi oyunlar.

Savaş sırasında hiçbir bug kullanmadan kale kapısından karmaşa sırasında içeriye girdim arkamdan bir kaç warrior kesmeye çalıştı ama beceremedi. merdivenleri kullanarak kale duvarına çıktım ve 3 dakika boyunca parazitli bir şekilde ölmemeye çalıştım. Kale duvarında ben yukarıdayken diğer warriorlar bana descent kullandı ve ben gate arkasına duvarın dıbıne gittim ve orada beklemeye başladım karmaşanın geçmesini beklerken jaile gönderildim.

1.si Descenti kullanan ben değilim

2.si Kale üstünde descent skilli kullanılır. 

Descent atmak yasak olsa bile Jaile gönderilecek kişi ben değilim. 

"2004'den beri oynadığım oyunda ilk Jail'imi verdiğiniz için teşekkür ederim demek ki ben bir şeyleri yanlış yapmışım."

Konuyu vicdanınıza bırakıyorum dilediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz

• Like 2

Dileğim yaşadığım haksızlığın başka kişiler tarafından yaşanmamasıdır. Çünkü cidden insanın sinirlerini bozuyor ve keyfini kaçırıyor. Gerçekten görmediğiniz konularda lütfen haksız yere insanları jaile göndermeyin. Bu durum bütün arkadaşlarımın moralini düşürmeye yetti. 

Edited by Emperor