Jump to content

xCustody PK Mini Movie

Recommended Posts

bariz belli dostum oyunu ilk defa oynamıyoruz adamı kovalarken skıl basarsan failed der ama program olunca oto atack adama vuramayıncada stop atack der hadi bunu bi şekilde yutturdun peki :D adamı kovalarken kolnda kalkan takılı iken kim vurmaya çalışır :D sağ alt loglarda start stop atak nedir açıklama :D:D sanada teşekkürler dostum iyi oyunlar  

Edited by MrsTrando

2 hours ago, MrsTrando said:

bariz belli dostum oyunu ilk defa oynamıyoruz adamı kovalarken skıl basarsan failed der ama program olunca oto atack adama vuramayıncada stop atack der hadi bunu bi şekilde yutturdun peki :D adamı kovalarken kolnda kalkan takılı iken kim vurmaya çalışır :D sağ alt loglarda start stop atak nedir açıklama :D:D sanada teşekkürler dostum iyi oyunlar  

damage barı iyi takip et video da , eğer ben macro kullanıyor olsaydım damage barın  ne kadar seri aktığını görürdün fakat ben o kadar seri basamıyorum. bunu macro kullanan herhangi bir knight online oyuncusunun videosunu izleyerek daha rahat görebilirsin. neyse inandırmak zorunda değilim sadece açıklama yaparak seni rahatlatmak istedim , içine dert olmuş sanırım :) iyi oyunlar

xcustody bi tarafların kalkmıs anlıyorum'da youtuberlardan izlemeden önce böyle slide atan insnlar yoktu ondan fazla aklıma gelmiyo.Legal oynadığım için bunu ilk bulan'da sensindir eminim:).Hem speed hack arada fazla fark yok amaç aynı bug arayıp övünen insan kılıfını'da playerlik yapar :)

17 minutes ago, Vannesit4 said:

xcustody bi tarafların kalkmıs anlıyorum'da youtuberlardan izlemeden önce böyle slide atan insnlar yoktu ondan fazla aklıma gelmiyo.Legal oynadığım için bunu ilk bulan'da sensindir eminim:).Hem speed hack arada fazla fark yok amaç aynı bug arayıp övünen insan kılıfını'da playerlik yapar :)

Şimdi ben şunu anlamıyorum , ben playerım diye bi idda da bulunmadım.. neyi dert ediyorsun ben onu anlamıyorum ? v1299 ve v1453 serverların hepsinde slide atan bir çok oyuncu var. ya sen bu versiyonlarda daha önce oynamadın ya da bu oyuna at gözlüğü ile bakıyorsun sh ve slide ı aynı kefeye koyan biri ile karşılaşıyorum ilk defa  :) benim sana diyebileceğim başka bir şey yok iyi oyunlar :)