Jump to content

Agressive attitudes, Bullying and Swearing in BDW

Recommended Posts

Posted (edited)

Kışkırtmak? Senin kışkırtmana karşılık olarak küfürsüz bir şekilde mübalağa yaparak karşılık vermek senin ailevi değerlerime küfür etmeni gerektiriyorsa, bu senin mekanizmanda doğru diye geçiyorsa eğer... en şerefli de, en onurlu da sensin kardeşim. Affet be şeref ve onur yoksunuyum. Senin gibi olmayı da inan hiç istemiyorum, şerefsiz ve onursuz olmak çok iyi olsa gerek... Kimsenin ailevi değerlerine basit sebepler üzerinden küfür etmiyorum :D Insert image from URL

Edited by wuuugambino
Explaining myself clearly

13 hours ago, wuuugambino said:

Kışkırtmak? Senin kışkırtmana karşılık olarak küfürsüz bir şekilde mübalağa yaparak karşılık vermek senin ailevi değerlerime küfür etmeni gerektiriyorsa, bu senin mekanizmanda doğru diye geçiyorsa eğer... en şerefli de, en onurlu da sensin kardeşim. Affet be şeref ve onur yoksunuyum. Senin gibi olmayı da inan hiç istemiyorum, şerefsiz ve onursuz olmak çok iyi olsa gerek... Kimsenin ailevi değerlerine basit sebepler üzerinden küfür etmiyorum :D Insert image from URL

hadi kendine iyi bak iyi oyunlar 

16 hours ago, DHL said:

Böyle işte bu ülke bu millet kasma kendini sen oyununa bak kimse ile gerekmedikçe muhatap olma bu da ders işte tecrübe oldu sana 

Bana tecrübe olacak ne var ortada? Sana bir tecrübe olması lazım ki hayatında ilk defa birisi seni insan yerine koyup sana açıklama yaptı. Hayatın boyunca hep birileri tarafından emir kipleri ve insan yerine konulmayarak davranışa uğradın. Burada tecrübe kazanacağım hiç bir durum yok. Sen vakit kaybından başka bir durum değilsin. Forumda gelip şerefden onurdan falan bahsedicek bir yetkin de yok bir başkası için. Tecrübeymiş :D kelime anlamı hakkında en ufak bir bilgin olmadığına eminim. Onaylamak için Google'a bakıp dumura uğrayacaksındır şimdi. Boş yapma bu mevzuyu uzattırma bana.