Jump to content

Rava_Arph

Members
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Turkey

About Rava_Arph

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rava_Arph's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Collaborator
 • Dedicated
 • First Post
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tam Anlamıyla Arkadaş kurbanı oldum dediğin gibi dostum onca Emek verdim farm yaptım upgrade yaptım uğraştım başıma gelen olaya bak.
 2. Tesadüf olduğunu hiçbir zaman söylemedim. Sayk0 isimli kullanıcı daha önce başka bir server da oynuyordu oynadığı server kapanınca buraya başlamasını ben tavsiye ettim. İllegal bir program kullandığından hiç bahsetmemişti haberim olsa zaten neden o kişinin bilgisayarından hesabıma giriş yapıp hesabımı riske atayım 2014 den beri bu server da oynayan biri olarak server kurallarını gayet iyi biliyorum. Ve şahsıma ait hesabımda bu zamana kadar hiç bir bot macro vs. illegal program kullanmadım Günümüzde bir çok oyuncuda mevcut olan macro mouse lar dan bile kullanmıyorum Hala daha eski usül CTRL para sıkıştırarak asasian oynayan bir kişiyim. Gece gündüz Titan Boroo Dark Mare BF Fragment farmı yaparak hesabımı yükseltmeye çabaladım. Benimle bahsettiğim slotlarda farm yapmış olan arkadaşlar bunu doğrulayacaktır. Şahsıma ait olan MevsimsizKaR isimli hesabım incelendiğinde hiçbir şekilde bu tür bot macro ve illegal bir program kullanmadığı görülecektir. Bot kullandığını bilmediğim bir kişinin bilgisayarından hesabıma giriş yaptığım için benim hesabımında cezalandırılmasının hakkaniyetten uzak bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum. Daha önce şifre paylaşımı yüzünden bot kullanıyor diye Banlanan Redraw arkadaşımızın hesabı incelenip tekrar dan banı kaldırılmıştı.Bende hesabımın tekrar incelenip hakkaniyetli bir karar verilmesini rica ediyorum
 3. Konuyu Sabote etmenin bir anlamı yok dostum. Cz de farm yapan karakter kesilmeyecek diye bir kural mı var oyunda ben mi bilmiyorum.
 4. Ben Hesap ve şifre paylaşımı yapmadım. Hile kullandığı söylenen kişi ile aynı apartmanda yaşıyorum. Onunla aynı wifi ağını paylaşıyoruz evet o kişinin bilgisayarından hesabıma giriş yaptım bunu inkar etmiyorum. O kişinin de hile programı kullandığından haberim yoktu. İncelendiğinde Benim hesabımdan hiç bir şekilde hile yazılımı kullanılmadığı görülecektir.
 5. Dear Nikos; Please check my account again. No illegal program was used in my account. There was no illegal advantage. I expect you to make a fair decision.
 6. I've been playing on this server since 2014. I have never acted against the rules of the game. We meet that person in real life and use the same wifi network. I logged into my account from that person's computer, but a cheat program was never used on my account MevsimsizKaR I didn't know that person was using a cheat program.
 7. Yes, we are using the same wifi network as that person. My account was also logged on from his computer, but there is no password sharing. Is there any cheat program use in the character of MevsimsizKaR which is my account?
 8. MevsimsizKar Account a Cheat Was used ? I will change my Wifi network and account password if needed
 9. My Account MevsimsizKaR and ZorSaatler BigBadWolf Sayk0's Account Sayk0 and Me using Public Network Using No cheat program was used in my accounts. Can you check my logs again?
 10. Merhaba ben MevsimsizKar Bu gece Hesabım Banlandı. Sebebi ise benimle alakası olmayan bir karakterin hile kullanımı olduğu söylendi. Ben 2014 den beri bu server da oynamaktayım önceki Database ler deki Nick Rava_Arph bugüne kadar hiç bir şekilde hile programı kullanmadım tanıyanlar vardır. Karakterime ait logların incelenmesini Talep ediyorum. Hello, I'm MevsimsizKar My Account Banned Tonight. It was said that the reason was the use of cheats by a character that has nothing to do with me. I have been playing on this server since 2014. There are those who know Nick Rava_Arph in the previous databases, I have never used a cheat program until today. I request that the logs of my character be examined @nikos32 @GM_Thanos @Majesty
 11. Aleyküm Selam ilk etap da set olarak satmayı düşünüyorum dostum.
 12. Selling item list +7 Cold Heart Dagger +8 SHARD +8 TOTO +7 HANGUK +7 WARRİOR RED SET +7 ROGUE RED SET 2X WİNGS OF HERO +8 İron İmpackt PM For : lChang3sl & MevsimsizKar
×
×
 • Create New...