Jump to content

JrAcura

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Turkey

Community Reputation

9 Neutral

About JrAcura

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JrAcura

  Good bye.

  ❤️ you are right server is not enjoyable without me . We all love you. See you , we will miss you as a warrior .
 2. He bizim clandan ondan ben banlandım , nikos da benim dikkat çekmemek için kendimi banladım ki gamblers'ı desteklediğimiz belli olmasın
 3. 20 30 kişiye asılsız ithamda bulunuyorsun bunun üstüne de sana laf söylediklerinde hiçbir şey olmamış gibi devam mı ediyorsun. Sana mı kaldı insanları yargılamak? Bu clan ; din , dil , ırk ayrımı yapmadan yardım isteyen herkese gerek clan içi gerek clan dışı elinden geldiğince anlayışlı davranmıştır. Birine bir şey yapılmıyorsa biraz insanlar kendilerine bakmalı bence. Biraz objektif ve net olsun herkes lütfen. Gidip bir de forum chatinde kanserden bahsediyorsun daha insanlara hitap etmeye aklı dengeniz yetmiyor sırf hakaret etmek için ince bir hastalığı kullanıyorsunuz. Belki ailesinde kanser olan var anlaşamadığınız insanlara hoş olmayan hastalıklarla belli yaşa gelmiş olmanıza rağmen hitap edilmesi ne kadar da insanların kalitesizliğini belli ediyor değil mi ?
 4. Ya arkadaş cidden insanları anlamak güç. Bu clan bırak kale kapısını açmayı insanlar uğraşmasın diye çıkarıp kendi inn hostes'inden itemları veren bir clan. Şuanki clan memberların da bile daha oyuna yeni başladığımda siz yardım etmişsiniz kimse yardım etmemişti diyen insanlar bünyesinde. Diğer hiçbir clan yardım etmezken bizim insanlara davranış politakalarımızı bilmezken biz oynamadığımız dönemde bizde bulunmuş insanlar clan kurup bizden öğrendiklerini insanlara bile sunmaya başladılar. Lütfen insanlar bu kadar çiğ olmasın ve sırf içinde barınamadığı bir yere çamur atmak için konuşmasın.
 5. i sent my programms to you i just have internet problems because of corona virus days in turkey , i banned at moradon today i bought scrolls and got ban. i dont know other programs and dont know names
 6. I wasn't using any illegal program. I have Razer hardware and it's own legal software provides auto attack to monsters. Other sofware I was using is just for using 2 clients at same time, I'm sending it to Admins/GM's from private message to prove that it's not something like koxp. I was just trying it to see its benefit in farm. My main character Acura has full items and my intention wasn't using that softwares to gain advantage agains't other players. I just please you to delete everything gained in my sidechars and unban Acura. I just want to keep playing only with my main character.
 7. ya ne son hamlesi amk satranç mı oynuyoz bir de iki nokta parantez şeklinde gülücük atmış bu ne yapmacıklık arkadaş
 8. It doesnt need. If it happens , assassins are going to be unstoppable. We just need new clans and nikos should support them with goldbars or cashes for starting. ( maybe for 10 members for new teams)
×
×
 • Create New...