Jump to content

Recommended Posts

Bütün clanlara başarılar dilerim. Rekabetçi bir Server olmasını diliyorum. TheLegendary clanı olarak Karus başlayacağız.

Good luck to all clans. I wish it to be a competitive Server. As TheLegendary clan, we will start Karus.

Edited by SirJhon
  • Wow 1
  • Cool 1
  • DinkDonk 3

3 hours ago, Majesty said:

@BhromkaSunucumuza ait olmayan bir video paylaştığınız için ikinci gönderiyi yönetim olarak gizledik. Lütfen daha dikkatli olalım bu konuda. Teşekkürler

"Fan Art" kanalının açıklaması "Creative minds can display their work here starting with images and ending with videos" bu şekildedir. Takdir edersiniz ki bu açıklamadan buna dikkat etmemiz gerektiği anlaşılmamaktadır. Başka serverda eşit itemlarla yapılmış olan bir vs eventın videosunu paylaşmamız o serverın değil clanımızın tanıtımızı yapmaktadır. Bu şekilde bir hassasiyetinizin olduğuna ilişkin kanalların açıklamasına ekleme yapabilirseniz bizler de dikkatli olabiliriz.

Keza aslında atmış olduğum video 

bu konunun altında batuhanyılmaz tarafından paylaşılan videoyaya binaen eşit itemlar altında atılan vsde ne olacağını gösteren bir videoydu. O topic altına x sunucusunda çekilmiş ve kendisine ait olmayan videodan sonra yorum yapmanıza rağmen ilgili videoyu bu şekilde gizlemediğiniz için teamül olarak da dikkat etmemi gerektiren bir husus olmadığını düşündüm. Lütfen sizler de tarafsız bir şekilde moderatörlük görevinizi ifa ederken bu konularda daha dikkatli olunuz @Majesty. Teşekkürler.

Edited by Bhromka
  • Haha 1
  • Wow 2
  • ClapClap 1

2 hours ago, Bhromka said:

"Fan Art" kanalının açıklaması "Creative minds can display their work here starting with images and ending with videos" bu şekildedir. Takdir edersiniz ki bu açıklamadan buna dikkat etmemiz gerektiği anlaşılmamaktadır. Başka serverda eşit itemlarla yapılmış olan bir vs eventın videosunu paylaşmamız o serverın değil clanımızın tanıtımızı yapmaktadır. Bu şekilde bir hassasiyetinizin olduğuna ilişkin kanalların açıklamasına ekleme yapabilirseniz bizler de dikkatli olabiliriz.

bu konunun altında batuhanyılmaz tarafından paylaşılan videoyaya binaen eşit itemlar altında atılan vsde ne olacağını gösteren bir videoydu. O topic altına x sunucusunda çekilmiş ve kendisine ait olmayan videodan sonra yorum yapmanıza rağmen ilgili videoyu bu şekilde gizlemediğiniz için teamül olarak da dikkat etmemi gerektiren bir husus olmadığını düşündüm. Lütfen sizler de tarafsız bir şekilde moderatörlük görevinizi ifa ederken bu konularda daha dikkatli olunuz @Majesty. Teşekkürler.

Çok şey istiyorsun.

• KappaPride 1

2 hours ago, Bhromka said:

Forumda füze emojisi olmadığı için mecbur link bırakıyorum.

https://www.hizliresim.com/k8gtogu

• Haha 1
  • Ban 1

4 hours ago, Bhromka said:

Konu ile ilgili muhatabınız ben değilim, derdinizi nikos'a anlatabilirsiniz. onun bilgisi dahilinde alınan bir karardır bu. "tarafsız" alınan bu karar admin bilgisi dahilinde yapılmıştır.

Yıllar geçti ama hala kendinizi savunma şeklinizde bir değişiklik olmaması da ayrıca üzücü bir durum.  O paylaştığınız konuda bile bizim cevap verme şeklimiz de tavrımızda tamamiyle ProfessionalKO sunucusunu koruma şeklindeydi. Çünkü o dönem ki yoğunluğumuz başka bir şeyleri yakalama/kanıtlama üzerineydi. Videolar gözden kaçmış ama sonuç olarak o konuda da tarafımız net belli edilmiş. Aradan cımbızla çektiğiniz bir yorum ile bu suçlamanız doğru bir yol değildir. Size karşı alınan bir tavır yok ortada, bu kadar alıngan olmanıza gerek yok çünkü forumda paylaştığınız 10+ video konusunda hepsine şahsım adına beğenimi bir şekilde dile getirmiş durumdayım ben. Lütfen buradan drama çıkarmanın kimseye faydası olmayacaktır.

27 minutes ago, Majesty said:

Konu ile ilgili muhatabınız ben değilim, derdinizi nikos'a anlatabilirsiniz. onun bilgisi dahilinde alınan bir karardır bu. "tarafsız" alınan bu karar admin bilgisi dahilinde yapılmıştır.

Yıllar geçti ama hala kendinizi savunma şeklinizde bir değişiklik olmaması da ayrıca üzücü bir durum.  O paylaştığınız konuda bile bizim cevap verme şeklimiz de tavrımızda tamamiyle ProfessionalKO sunucusunu koruma şeklindeydi. Çünkü o dönem ki yoğunluğumuz başka bir şeyleri yakalama/kanıtlama üzerineydi. Videolar gözden kaçmış ama sonuç olarak o konuda da tarafımız net belli edilmiş. Aradan cımbızla çektiğiniz bir yorum ile bu suçlamanız doğru bir yol değildir. Size karşı alınan bir tavır yok ortada, bu kadar alıngan olmanıza gerek yok çünkü forumda paylaştığınız 10+ video konusunda hepsine şahsım adına beğenimi bir şekilde dile getirmiş durumdayım ben. Lütfen buradan drama çıkarmanın kimseye faydası olmayacaktır.

Tekrardan hoşbulduk en azından kendimi savunma tarzımı unutmamanıza sevindim. Bildiğiniz üzere malesef sizlerin çok hoşuna gitmese de sizlere göre "üzücü" olarak gelse de sınırları aşmadan, hakkımı yedirmeden, dayanağım olmadan konuşmam ve yıllardır sözümü sakınmam. Yıllar geçmesine rağmen hala "Konu ile muhattabınız ben değilim Nikos'tur. Kusura bakmayın orası gözümüzden kaçmış bu kanallarda başka sunucu videosunu paylaşmanız yasaktır. Bir itirazınız varsa ona iletebilirsiniz. Teşekkürler" şeklinde cevap verip bana hiçbir söz hakkı bırakmadan olayı kapatabilecekken yerine cımbızla yorum çektiğimi iddia edip sizinle bir drama kovalıyormuşum gibi bir sonuç çıkarmanız abestir.  Keza sizin cımbızla çekilmiş olarak beyan ettiğiniz topic benim bu server dışındaki videoyu atma sebebim ve topicten bağımsız sadece bir oyuncunun yorumundan bahsediyoruz dolayısıyla sizin tarafınızın hile konusunda net olup olmaması ile ilgili bir şey yazmadım ancak sizler kendinizi o yönde savunup bir "Sorry mb" diyip konuyu kapatamıyorsunuz. Anlıyorum ki siz de beni özlemişsiniz ancak ben kucaklayıcı bir tavırla devam edeceğim :) Dolayısıyla size katıldığım tek bir konu var drama çıkarmanın kimseye faydası olmadığı konusunda hem fikirim. Bu videolarımızın devamı gelecektir ve sizlerin de şahsi beğenilerinizi hep bekleyeceğiz :)  

19 minutes ago, Majesty said:

Derdini admine anlatabilirsin sonuçta o füzeye seni en rahat o bindirebilir :)

İyi eğlenceler

Mizah anlayışınızdan hiçbir şey kaybetmemeniz de ayrıca hoşuma gitti hala biraz triggerlanınca bel altı yorumlar yapabiliyorsunuz. Oradaki füze fotoğrafının "füze atmak" (darmadağın edecek, telafisi olmayacak derecede zarar veren bir cevap vermek) deyimi olduğunu algılayamadınız bel altı bir yorum sandınız sanırım ancak önemli değil. Bu serverınızda da LegendaryTurizm ile füzeye bindirdiklerimizi (sizin tabirinizdeki füzeye bindirmek) izler ve şahsi beğenilerinizi gönderirsiniz.

İyi çalışmalar.

P.S. : Bu konuyla ilgili başka yorum yapmayacağım. Enerjimi server içine saklayacağım. İyi forumlar

Edited by Bhromka
  • KappaPride 1

12 minutes ago, Bhromka said:

hakkımı yedirmeden, dayanağım olmadan konuşmam ve yıllardır sözümü sakınmam.

Biz kimsenin hakkını yemeyiz aksine buradaki her oyuncunun hakkını savunuruz. Buranın kuralları bellidir ve sahibi de bellidir. Onun kurallarına uymak zorundasınız (yönetim ekibi gibi)

"Sorry mb"

Ben hiç bir konuyu böyle kapatmadım lakin kendinizi savunma şeklinizi gözden geçirin diye defalarca uyardım sizi. Takdir size kalmış. Hani diyorsun ya tarafsızlığını koru diye eğer gerçekten adalet duygusuna sahipsen yönetici olarak ne taraf seçtiğimizi de buraya yorum olarak ekleyebilirsin ancak sadece işinize gelen kısmı kesip yorum yapıyorsun.

drama çıkarmanın kimseye faydası olmadığı konusunda hem fikirim.

Eğer bu konuda aynı fikirdeysen arkadaşlarının "anlamsız" ve "tahrik edici çocukça" yorumlarına engel olabilirsin. Çünkü son 3 sunucu süresinde vereceğimiz cevaplar ve tavırlar şu şekilde olacaktır: "Kişi hak ettiği cevabı ve tarzı alır." Drama çıkarmak istemeyen birisi benim orada muhatabınız ben değilim ben aracıyım demek istediğimi çok basitçe anlar ama siz kendinizi çok kıymetli karşınızdakini de kendinizden daha aşağıda gördüğünüz için yanlış tavırlar içerisindesiniz. Söylediğim basittir, kararı veren nikos aracı olan biz moderatörleriz. 

Mizah anlayışınızdan hiçbir şey kaybetmemeniz de ayrıca hoşuma gitti hala biraz triggerlanınca bel altı yorumlar yapabiliyorsunuz.

Hak ettiği tavır budur arkadaşın. Bel altı vurmadım onun tarzında cevap verdim. Çünkü yetki nikosta ve sunucuda istediği yere onu uçurabilir :) bunun oyun içinde komutu bile var, GMlerden bir gün rica edersiniz size gösterir :) 

P.S.: İstediğiniz lafı sokacaksınız ve birileri bunun altında kalacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Tavrınız davranışınız ne ise onu görürsünüz.
Şimdiden iyi eğlenceler dilerim. 

• KappaPride 1

11 hours ago, Majesty said:

Derdini admine anlatabilirsin sonuçta o füzeye seni en rahat o bindirebilir rahatça seyahat etmen için :)

İyi eğlenceler

Gm misiniz yoksa oyuncu musunuz bilemem , veya her ikiside olun farketmez , herhalükarda bizi en ön sıradan izleyeceğiniz kesin. Dolayısıyla sizin için büyük şans , keyfini çıkarın.

• Wow 1

22 hours ago, Bhromka said:

Fularım olmadığı için anlayamadım yazılanları. Fularımı taktıktan sonra bir daha değerlendireceğim.

Hocam bu dil bu üslup bize fazla :(

42 minutes ago, Raspberry said:

Hocam bu dil bu üslup bize fazla :(

Herkes için değilde bazıları için bunun farkına çoktan fark etmiştik ama yine de çizgimiz belli. Şimdi burda nezaket abideleri arkadaşları oyun sürecinde göreceğiz :)