Jump to content

Recommended Posts

Öncelikle selamlar, 

Serverinizden pc'm ban yemiş discord üzerinden ulaştım fakat tam bir sonuç elde edemedim ilk başta ben askerlik yaptığım dönemde bilgisayardan abimin ban yemiş olabileceğini düşünmüştüm fakat kendisiyle konuştuktan sonra onunda konuyla hiç bir alakası olmadığını öğrendim. daha önce server'ınızda hiç oynamadım veya team olarak hiç girmedik fakat team'imizden bi arkadaşımız daha önce server'ınızda oynamış tavsiye etmesi sebebiyle geldik ve ban yediğimden habersiz 2 parti veya daha fazla adam ile konuşup server a başlaması için ikna ettim lakin beta sürecinde oyuna girmeye çalıştığımda ban ile karşılaştım? söylediğim gibi daha önce serverınızda hiç oynamadım.bi kaç gündür muhabbeti dönmesi üzerine bilgisayarımı 2. el olarak satın aldığım aklıma geldi sandığım üzere daha önce satın aldığım kişi serverınızdan ban yemiş olabilir bilgisayarı alalı yaklaşık 1 sene oluyor herhangi bir kontrol sağlamanız mümkün mü bununla alakalı ? dediğim gibi ban yediğimi bilsem bu kadar insanla konuşup ikna edip başlamaya davet etmezdim daha önce oynamadım serverınızda herhangi bir kontrol sağlayıp bana geri dönüş yaparmısınız?

ek olarak herhangi bir ip ban durumu söz konusu değil çünkü evimin içinde 3 farklı bilgisayar var ve diğer bilgisayarlardan sorunsuz erişim sağlanabiliyor geri dönüşünüzü bekliyorum lütfen.

yanlış anlamışsınız abim de oynamamış ilk başta ondan şüphelenmiştim ve kendisine sorduktan sonra öğrendim ki konunun onunlada alakası yokmuş.

"ilk başta ben askerlik yaptığım dönemde bilgisayardan abimin ban yemiş olabileceğini düşünmüştüm fakat kendisiyle konuştuktan sonra onunda konuyla hiç bir alakası olmadığını öğrendim."

yani dediğim şu sonuç olarak ben veya abim herhangi bir şekilde daha önce server'ınızda oynamadık. bu durum için bu kadar diretme sebebimiz bu. sonuç için acele ettirmek istemem olumlu bir cevap için ama , benden haber bekleyen arkadaşlar var kesin bir sonuç verirseniz ona göre insanlarla konuşup davet edeceğim. 1 gün kaldı bu durum iyice miğde bulandırmaya başladı tarafınıza herhangi bir şekilde tehtidkar konuşmak veya üst perdeden konuşmak gibi bir gayem yok sadece biraz daha fazla ilgili olursanız konuyla alakalı çok güzel olacak insanları banlanmadım diyip çağırıp toplamam gerek tekrrardan :)

yanlış anlamışsınız abim de oynamamış ilk başta ondan şüphelenmiştim ve kendisine sorduktan sonra öğrendim ki konunun onunlada alakası yokmuş.

"ilk başta ben askerlik yaptığım dönemde bilgisayardan abimin ban yemiş olabileceğini düşünmüştüm fakat kendisiyle konuştuktan sonra onunda konuyla hiç bir alakası olmadığını öğrendim."

yani dediğim şu sonuç olarak ben veya abim herhangi bir şekilde daha önce server'ınızda oynamadık. bu durum için bu kadar diretme sebebimiz bu. sonuç için acele ettirmek istemem olumlu bir cevap için ama , benden haber bekleyen arkadaşlar var kesin bir sonuç verirseniz ona göre insanlarla konuşup davet edeceğim. 1 gün kaldı bu durum iyice miğde bulandırmaya başladı tarafınıza herhangi bir şekilde tehtidkar konuşmak veya üst perdeden konuşmak gibi bir gayem yok sadece biraz daha fazla ilgili olursanız konuyla alakalı çok güzel olacak insanları banlanmadım diyip çağırıp toplamam gerek tekrrardan.

iyi forumlar, iyi destekler.

Merhabalar. bilgisayarınızı ikinci el olarak alıp almadığınızı bilemeyeceğimiz gibi, aldığınız(!) kişi mi Professionalko'da oynuyordu da banlandı bu durumu da saptayamayız. Banınızın açılmayacağını bildirmek isterim. Bu sebeple konuyu kilitliyorum.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...