Jump to content

Ban açılmadı / ban not opened

Recommended Posts

Tozkoparan isimli karakterim Nation Points Transfer (NPT) sebebiyle strike 1 olarak 2022-12-21 tarihi 09:43:00 saatinde banlandı ve sitedeki strike sayfasında geçmektedir. Rules of Conduct başlığındaki kuralların 7. sırasında belirtildiği gibi Nation Points Transfer (NPT) sebebiyle strike 1 olarak banlanan kişinin banı 7 gün sonra açılıyor diyor. Ancak 8 gün geçmesine rağmen hala ban açılmadı disconnect veriyor. sorunun düzeltilmesini istiyorum.

26 minutes ago, Tozkoparan said:

Tozkoparan isimli karakterim Nation Points Transfer (NPT) sebebiyle strike 1 olarak 2022-12-21 tarihi 09:43:00 saatinde banlandı ve sitedeki strike sayfasında geçmektedir. Rules of Conduct başlığındaki kuralların 7. sırasında belirtildiği gibi Nation Points Transfer (NPT) sebebiyle strike 1 olarak banlanan kişinin banı 7 gün sonra açılıyor diyor. Ancak 8 gün geçmesine rağmen hala ban açılmadı disconnect veriyor. sorunun düzeltilmesini istiyorum.

anayasadaki açığı kullanıyo yarram nah açılır

Edited by ParadiseGetOut
  • Haha 1

2 hours ago, Tozkoparan said:

My character named Tozkoparan was banned as strike 1 at 09:43:00 on 2022-12-21 due to Nation Points Transfer (NPT) and is on the strike page on the site. As stated in the 7th row of the rules of the Rules of Conduct title, the ban of the person who was banned as strike 1 due to Nation Points Transfer (NPT) will be opened after 7 days. However, even after 8 days, the ban is still not opened, it gives disconnect. I want the problem fixed.

how did you do NP transfer with so few online?

• Ban 1

3 hours ago, Tozkoparan said:

Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi cezanız 7 günü geçmiş fakat NPT'den elde ettiğiniz eşyalar ve NP sıfırlası yapılmadan banınızı açamam. Konuyu nikosa ilettim, geri dönüş bekliyorum.

On 12/29/2022 at 3:16 PM, GM_Thanos said:

Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi cezanız 7 günü geçmiş fakat NPT'den elde ettiğiniz eşyalar ve NP sıfırlası yapılmadan banınızı açamam. Konuyu nikosa ilettim, geri dönüş bekliyorum.

dikkat edilmeli. bazen ban atılma işinde saçmalanıyor. umarım açabilirler banını çok zor çünkü bulup çıkarıp açılması. feci.

Edited by Timur

On 12/29/2022 at 3:16 PM, GM_Thanos said:

Merhaba,

Sayın GM hala açılmadı. Sitedeki yayınladığını kuralların dışında bir işlem yapmış oluyorsunuz. Ya kuralları değiştiriniz ya banı açınız. Ya da "banı açmıyoruz işinize gelirse" şekilde bir açıklama yapınız. burada mevzu charın itemli olup olmaması değil. mevzu bu serverin kuralları uygulama konusundaki tutumu. 

4 hours ago, Tozkoparan said:

Sayın GM hala açılmadı. Sitedeki yayınladığını kuralların dışında bir işlem yapmış oluyorsunuz. Ya kuralları değiştiriniz ya banı açınız. Ya da "banı açmıyoruz işinize gelirse" şekilde bir açıklama yapınız. burada mevzu charın itemli olup olmaması değil. mevzu bu serverin kuralları uygulama konusundaki tutumu. 

çok haklısın kardeşim allah kurtarsın..yaptıkları cidden cok ayıp..tanrı seni korusun kahrolsun nikos