Jump to content

04.10.2022 Content Update Notes

nikos32

Recommended Posts

• Administrators
  • Capture the Enemy Flag mode has been released.
    • The flag holder who will bring the enemy flag into their town base will also be rewarded with a random red, white, blue or green dragon egg.
      • Dragon eggs can be used to spawn Mini Felankor.
  • Added old accessories to the Beginners Gear found in Moradon via NPC Captain Kunabarl.
  • Disabled the abyss fire and drain skills against Felankor and Isiloon bosses located in Colony Zone and Ronark Land.
    • The drop rate for the Ring of the Felankor has been slightly increased.
  • The respawn time of Felankor and Isiloon bosses located in Colony Zone and Ronark Land is now randomized.
  • Replaced the 2x Gold bars dropped from Isiloon boss in Abyss floor with a Platinum bar.
  • The exchange rate of Blue Treasure Chests for FT weapons has been reduced.
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Ban 1
  • ClapClap 3
  • DinkDonk 2

1 minute ago, Mako said:

So you human rogue, go and drain, and 2 partys of orcs kill the monster and u get the drop is that fair?

i m not feeling like to discuss further but the question you asked looks like that one " 1 party humans killing the isiloon and when it is %1 6 party of orcs kill them and steal the box, is that fair ? "
my opinion it is totaly fair , this is how this game designed. i generally play with mage so i rlly dont care but just changing rules to make a few warriors happy is not feeling right.. then in order to make mages happy  lets add a delay on warrior attack skills  and remove spike from server ?

Just now, aboo said:

i m not feeling like to discuss further but the question you asked looks like that one " 1 party humans killing the isiloon and when it is %1 6 party of orcs kill them and steal the box, is that fair ? "
my opinion it is totaly fair , this is how this game designed. i generally play with mage so i rlly dont care but just changing rules to make a few warriors happy is not feeling right.. then in order to make mages happy  lets add a delay on warrior attack skills  and remove spike from server ?

dont be so &*$(*#@(*#( i dont wanna say lol

first one who drain get drop is that fair?

every fking respaw of fela/isi its around 20 sin in bowl only trying to do first drain its that fair?

fela die in 20 sec its that fun?

pls...

• Administrators
54 minutes ago, ProFANS said:

where is the 1 v 1 event?? :( i rush build all my item to wait this 1 v 1.... 

idk you're following the other topic, but we didn't mention 1 vs 1 on today's updates.

53 minutes ago, M52 said:

are those old accessories no-upgrade via anvil?

they are not upgradeable.

51 minutes ago, HanSoHee said:

reward random dragon eggs is for all side who lure flag to the town? 

only 1 character can be a flag holder/carrier at a time.

nothing change about craft mage ring

nothing change about archer glitch bug

nothing change about oto master oto skill

nothing change about old uniqs

nothing change about new farm style

nothing change about legendary token system

nothing change about trina quest in pk and from mobs.

etc.

thank you.

Edited by Ojo
  • Thanks 2

• Administrators
22 minutes ago, Ojo said:

nothing change about craft mage ring

nothing change about archer glitch bug

nothing change about oto master oto skill

nothing change about old uniqs

nothing change about new farm style

nothing change about legendary token system

nothing change about trina quest in pk and from mobs.

etc.

thank you.

what archer glitch bug ?

what's wrong about the master, 70 skill, old accessories, legendary tokens and trina quests ?

what's new farm style ?

20 minutes ago, nikos32 said:

what archer glitch bug ?

We need a better farm slot.

Ladder point rewards are useless. ( Might be good if you change them with 2K 350 lion sc etc. )

Same thing for Bravery Award, if we can get SC with BA that might be good. 

For more translation, please ask GM's to assist you.

Haftalardır düzenli olarak neler ihtiyaç tek tek yazıyorum.Doğrudur, yanlıştır oturur tartışırız.Ama yanlışı varsa da doğrusu da var.Archer glitch bu serverda beni rahatsız ettiği kadar kimseyi etmiyor.Bazen 3 saniye içinde  5 kez glitch'e düşebiliyorum.Yeniden oyunu indirdim olmadı.Naptıysam olmadı.En ufak bir çözüm yok.

Mage ringlerle ilgili Nikos'unda her seferinde dile getirdiği öneri kanalını kullandım.+0'ı 60 +1'i 180 gb çok diye defalarca dile getirdim.Serverda bir avuç mage var.Satanı 20 gbye sattı bitirdi.Yapmazsan opsiyonunda yok.Craft maliyetlerinin düşmesi de gayet makul.Özellikle Türkçe yazdım.Kusura bakmasınlar müthiş bir ingilizcem yok.Daha net anlaşılabilmesi için bu yolu tercih ettim.Fakat Türk yönetici arkadaşlarda ya forumu takip etmiyor ya gözden kaçırdı ya da ciddiye almadı.Keşke sataşmalara özen gösterdiğiniz kadar önerilere de kulak verseydiniz.Oyuncular sürekli birşeyler isterler sizlere hak veriyorum.Ama makul şeylere de kimse hayır demez diye düşünüyorum.Bu glitch problemini en az 2 hafta daha bekleyeceğiz gibi görünüyor artık.Bir sonraki patch'e kadar ben kanserden devam...

Farm o kadar sıkıcı bir hal aldı ki trina questlerini bowla taşıyalım hem fight dönsün hem bowl farmı gelsin şu vice ucubelerini kaldıralım diye defalarca söyledik.Birkez Thanos'dan cevap geldi.O da anlatmak istediğimi ya anlamadı ya da ben anlatamadım.

Bravery'le sc almasından ladder pointin'e kadar içerik bile önerdim.Hatta red blue green kutulara anti def eklenmesine kadar...

Raptor shard8 ve bazı orta class uniq+7 lerin eritilmesi lunar war'ın haftaiçi kalabalık bir saate alınması,  gm kill eventin haftada 2 olması

Pazartesi ve Salı günlerinin bomboş geçiyor olmasından dolayı bf takvimini ve lunar warı aktarmasına

başlangıç lvl'inin 60 olmasından oto master oto skilline kadar...

Önceden gmler girer eventlar yaparlardı şimdi online gm görürsek sanatçı görmüş gibi oluyoruz.Oyun sahipsiz kendi başına ilerliyor gibi.Arka planda verdiğiniz emek ve mücadeleyi es geçmiyorum.Gm kill eventın 2ye cıkmasını

hatta lotery tarzı eventların olması bile serveri hareketlendirir.Gold bar ile çekiliş eventlarına katılmak bile bütün oyuncular için keyifli bir aktivite. 

Her yeni patchde neredeyse 1-2 hafta öncesinin sorunları çözülüyorken anlık sorunlar sonraki patchlere kalıyor.Gelen patchlerin çoğu ise pek çok kişiyi memnun bile etmiyor.Velasılı kelam;

Diyebilirsiniz ki; "sen kimsin her dediğin yapılacak?" ben bir oyuncuyum.Dediğim yapılsın diye de yazmıyorum.İhtiyaç bariz, bütün oyuncular için aynı sorunlar geçerli.

Bireysel hiçbir istek de yok ortada.Sorunlar ortak sorunlar çözüm herkes için iyi olacak.Fakat haftalardır yazmama rağmen değişen hiçbirşey yok.Ben yazmaya devam edeceğim.

Umarım oyunu oyuncular gözüyle görme istek ve çabanızı yitirmemişsinizdir.

İyi çalışmalar.

İlgili link;

Edited by Ojo
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ban 1
  • Cool 1
  • DinkDonk 1

7 minutes ago, Ojo said:

Haftalardır düzenli olarak neler ihtiyaç tek tek yazıyorum.Doğrudur, yanlıştır oturur tartışırız.Ama yanlışı varsa da doğrusu da var.Archer glitch bu serverda beni rahatsız ettiği kadar kimseyi etmiyor.Bazen 3 saniye içinde  5 kez glitch'e düşebiliyorum.Yeniden oyunu indirdim olmadı.Naptıysam olmadı.En ufak bir çözüm yok.

Mage ringlerle ilgili Nikos'unda her seferinde dile getirdiği öneri kanalını kullandım.+0'ı 60 +1'i 180 gb çok diye defalarca dile getirdim.Serverda bir avuç mage var.Satanı 20 gbye sattı bitirdi.Yapmazsan opsiyonunda yok.Craft maliyetlerinin düşmesi de gayet makul.Özellikle Türkçe yazdım.Kusura bakmasınlar müthiş bir ingilizcem yok.Daha net anlaşılabilmesi için bu yolu tercih ettim.Fakat Türk yönetici arkadaşlarda ya forumu takip etmiyor ya gözden kaçırdı ya da ciddiye almadı.Keşke sataşmalara özen gösterdiğiniz kadar önerilere de kulak verseydiniz.Oyuncular sürekli birşeyler isterler sizlere hak veriyorum.Ama makul şeylere de kimse hayır demez diye düşünüyorum.Bu glitch problemini en az 2 hafta daha bekleyeceğiz gibi görünüyor artık.Bir sonraki patch'e kadar ben kanserden devam...

Farm o kadar sıkıcı bir hal aldı ki trina questlerini bowla taşıyalım hem fight dönsün hem bowl farmı gelsin şu vice ucubelerini kaldıralım diye defalarca söyledik.Birkez Thanos'dan cevap geldi.O da anlatmak istediğimi ya anlamadı ya da ben anlatamadım.

Bravery'le sc almasından ladder pointin'e kadar içerik bile önerdim.Hatta red blue green kutulara anti def eklenmesine kadar...

Raptor shard8 ve bazı orta class uniq+7 lerin eritilmesi lunar war'ın haftaiçi kalabalık bir saate alınması,  gm kill eventin haftada 2 olması

Pazartesi ve Salı günlerinin bomboş geçiyor olmasından dolayı bf takvimini ve lunar warı aktarmasına

başlangıç lvl'inin 60 olmasından oto master oto skilline kadar...

Önceden gmler girer eventlar yaparlardı şimdi online gm görürsek sanatçı görmüş gibi oluyoruz.Oyun sahipsiz kendi başına ilerliyor gibi.Arka planda verdiğiniz emek ve mücadeleyi es geçmiyorum.Gm kill eventın 2ye cıkmasını

hatta lotery tarzı eventların olması bile serveri hareketlendirir.Gold bar ile çekiliş eventlarına katılmak bile bütün oyuncular için keyifli bir aktivite. 

Her yeni patchde neredeyse 1-2 hafta öncesinin sorunları çözülüyorken anlık sorunlar sonraki patchlere kalıyor.Gelen patchlerin çoğu ise pek çok kişiyi memnun bile etmiyor.Velasılı kelam;

Diyebilirsiniz ki; "sen kimsin her dediğin yapılacak?" ben bir oyuncuyum.Dediğim yapılsın diye de yazmıyorum.İhtiyaç bariz, bütün oyuncular için aynı sorunlar geçerli.

Bireysel hiçbir istek de yok ortada.Sorunlar ortak sorunlar çözüm herkes için iyi olacak.Fakat haftalardır yazmama rağmen değişen hiçbirşey yok.Ben yazmaya devam edeceğim.

Umarım oyunu oyuncular gözüyle görme istek ve çabanızı yitirmemişsinizdir.

İyi çalışmalar.

Bu kadar yazı emek var karşılığı koca bir 0 bu adam kadar server için öneride bulanan yok var mı başka ?