Jump to content

SkiBaBopBaDopBop küfür / swear

Recommended Posts

Skiba, kekecim bak oyle dar falan deme. Burada 2 ay oncesini acariz, senin vs pmlerini cevapsiz birakmanla birakiriz mevzuyu. Bayiliyorum ekip birakinca bu silik tiplerin erkek olup saga sola kaldirip gezmelerine. Evladim, unutturma bidahakine biz oynarken kaldir o uzvunu da dondurup dolastirip sana geri takalim. MUCKS

Edited by Oxijean

Sana sikimle gülüyorum, siktiğimin lamer babashopper'ı, server'ın ilk haftalarında bas parayı yap full+full item sonra gel dual shard 7 chitin setli adamı proveke et bu kadar aciz bir sikiksin.. ayriyeten yarram gibi asas oynuyorsun konfeksiyoncu kürtler gibi tekme tokat giriyorsun milletin arasına sonrada yarram gibi yeri yalıyorsun beynini siktiğim... ha o vslerde hp set değişme muhabbetine hiç değinmiyorum bile 0 oyun bilgisi aq lol, sen benim ufaklığın kalibresinde bile değilsin...

• Haha 1

3 hours ago, Tayfun said:

Haha Bunu Yazan OXjıean nobu sen gıt para bas ıtem al amk salagı o strıke da bışey buldugu ıcın degil Sizin Gbi nooblar cok agladı ıcın attı ıtem yapanın gotu kalkıyo 

Aglama lan, hirt.

52 minutes ago, SimplyTheBest said:

Sana sikimle gülüyorum, siktiğimin lamer babashopper'ı, server'ın ilk haftalarında bas parayı yap full+full item sonra gel dual shard 7 chitin setli adamı proveke et bu kadar aciz bir sikiksin.. ayriyeten yarram gibi asas oynuyorsun konfeksiyoncu kürtler gibi tekme tokat giriyorsun milletin arasına sonrada yarram gibi yeri yalıyorsun beynini siktiğim... ha o vslerde hp set değişme muhabbetine hiç değinmiyorum bile 0 oyun bilgisi aq lol, sen benim ufaklığın kalibresinde bile değilsin...

Yavrum iyi arastirmissin beni hp set degistirme falan.. Hayranim olanlardan birisin belli. Ama, bu atarlari ben oynarken yapmadigin icin BOSSUN BOS. Ben 3 ay oynadim, hic biriniz gikini cikarmadiniz, cikarmazsiniz. Hepsiniz ayni malzemenin laciverti be kardesim...  

Ya kalk s.git amcık sen kimsin seni araştırayım, cz'de şahit olan birinden duydum sadece ve götümüzle güldük aq, ne tür bir malsın ki, kibirli (paranın vermiş olduğu boş bir özgüven)  olmayı bile beceremiyorsun, gülünç duruma düşürüyorsun kendini, satan varsa parayla al onu da. :D  Hadi s.git, bıraktıysan server'ı maydanoz olma her bi sikime...

• Haha 1

Hobbaa Oxijean, TheLastj & Skiba ve Lukecage… bunlar katiyen noob degil.. bu oyunun devleri… Timur & Okan.. Mami & Tayfun lutfen kufur etmiyelim ya kalbim kiriliyor brothers… birakin ben noob oliyim.. ✌️ Peace mannnn.. relaxt lutfen… oyun icin sinir olmuyalim yaa.. pk da tutun kapismayi.. kufurde ve laf carpmada degil lutfen… ❤️❤️❤️🥰🥰selamlar noob archer steel0.. 

Edited by Steel0

37 minutes ago, SimplyTheBest said:

Ya kalk s.git amcık sen kimsin seni araştırayım, cz'de şahit olan birinden duydum sadece ve götümüzle güldük aq, ne tür bir malsın ki, kibirli (paranın vermiş olduğu boş bir özgüven)  olmayı bile beceremiyorsun, gülünç duruma düşürüyorsun kendini, satan varsa parayla al onu da. :D  Hadi s.git, bıraktıysan server'ı maydanoz olma her bi sikime...

Bayiliyorum bu macroyla oynayip bize parayla oynuyorsun diyenlere. Baska argumanin yokmu lan macro cocugu :) 

9 minutes ago, SimplyTheBest said:

Sen anca benim zurnayı alırsın :D

Ah be yavrum, yureklisin ama.. Bir noktada biz birakinca da olsa cevap verebiliyormussun. Ayni performansi ben PM attigimda da bekliyorum evladim. PM cevap vermeyince senin bamyayi videoya koysam koymasam mi diye bile dusunuyordum, simdi sana ozel film cekicem :) Unlu olacan lan duduk, sevin :D 

Edited by Oxijean

Bu arada son olarak yoruldum artık baba dinlenmeye kaçar o bahsettiğin özel olarak video muhabbetini  sakın ha şu videoki ilk vs gibi  yapma asdasdasd :D ya yemin ederim şu yapmış olduğun videoyu izlemek bile (gözlerim kanadı) senin ne kadar çapsız olduğunun göstergesidir adama şekil yapacam diye kendini rezil etmek... :D ve ek olarak bu nasıl bir skill bar hadi diyelim CTRL minor yapıyorsun 7 deki manayı hangi parmakla basıyorsun da ayriyeten aynı zamanda combo yapabiliyorsun sol el 10 parmak ellam senin :D 

4 hours ago, SimplyTheBest said:

Bu arada son olarak yoruldum artık baba dinlenmeye kaçar o bahsettiğin özel olarak video muhabbetini  sakın ha şu videoki ilk vs gibi  yapma asdasdasd :D ya yemin ederim şu yapmış olduğun videoyu izlemek bile (gözlerim kanadı) senin ne kadar çapsız olduğunun göstergesidir adama şekil yapacam diye kendini rezil etmek... :D ve ek olarak bu nasıl bir skill bar hadi diyelim CTRL minor yapıyorsun 7 deki manayı hangi parmakla basıyorsun da ayriyeten aynı zamanda combo yapabiliyorsun sol el 10 parmak ellam senin :D 

E amina kodumun cahili. Simdi bundan prim yapacak dalyaraklar cikacak. Onlar sikimde degil ama ben daha 1 kez strike yemedim, beni taniyanlara o tusa nasil bastigimi anlatmak boynumuzun borcu. Ben o zamanlar tek el klavye denen bir urun kullaniyordum, bu klavyelerdeki tus sayisi genelde 27-33 arasidir, FPS oyunlari icin mukodur, ama daha da guzeli tam asas isidir, yer kaplamaz. Senin gibi aveller 1 tusa basip adamin gotunden kosarken biz bir elimizle mause diger elimizle onemli olan tum tuslara hakimiyet saglamak icin ne tarz urunler var bunlari arastiriyorduk. Simdi gelelim nasil basildigina, her tek el klavyede olmasa da bazilarinda sana ek tuslar saglanir, bunlara tam boy klavyede olan ama tek el klavyede olmayan bazi tuslari atama imkani saglanir, bu avel bunu macro sanacak ama kotu bir haberim var sana. Malesef sadece tus atiyorsun, destan yazilmiyor. Bende orada 7 yi, yani tek elde olmayan bir tusu space tusuna atamistim. Yani sandigin gibi biz tusa basip adam peslemiyorduk. Hos pesleseydik mutlaka bi strike yerdik. Niye mi ? Ben bu sw de 2017 den beri oynuyorum ve 2017 den beri "Oxijean" olarak biliniyorum. Onlarca defa sikayet edildim, bircok vs den sonra yerli yabanci GMlerden, vs sirasinda yoneticiler tarafindan izlendigimi belirten "eline saglik" pmleri aldim. Kisacasi muptezel, senin guttugun koyun kadar bizim ziktigimiz yirtik var, senin gibi. Son olarak, e yarram, oradan bakinca hem macro kullanip hem de record alacak kadar ahmak mi var lan karsinda. Varsa gotun koy eskilerden bir videonu gorelim sen nasil oynuyorsun. Hos gerek yok, bende seni adam yerine koydum anlatiyorum. Dikkat et 3. strike da nallari diktiriyor Niko. Bu buradaki son entry, kimin ne mal oldugu yeterince iyi biliniyor.

Merak edenlere, tek el klavye;

https://www.amazon.com.tr/dp/B086PR4S7C/ref=asc_df_B086PR4S7C1647473400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B086PR4S7C&linkCode=asn

Bilmeyenlere, 
Beni gecen sw cekemeyen sana benzer bir aveli once rezil ettim. Sonra aradan zaman gecti, geldi onumde koxp acti, yine de kesemedi. 

Oynat UGURCUM.

Son olarak, sezerle benim aramdaki muhabbeti bilmiyorsun. Adamin cep telefonuna kadar bende bulunuyor, o benden birsey istese lafi olmayacagi gibi, bende ondan birsey istesem lafi olmaz. Biz burada 2017 den beri bazi insanlarla bosuna beraber oynamiyoruz babayigit. Senin yasin yetmez bu tarz muhabbetlere, o yuzden ilgisiz alakasiz insanlari iceri cekme. :) 

Edited by Oxijean
  • Like 2
  • Haha 1