Jump to content

SkiBaBopBaDopBop 100 times macro or kosp

Recommended Posts

hem skill hem minor macro yada kosp yada TBL . bu feryadı ne zaman banlamayı düşnüyorsunuz 2 ci strike yedi zaten. Yetkililerin konu ile ilgilenmesini talep ediyorum.
When will you ban such players?  I demand that the authorities deal with the matter
@nikos32  @GM_Thanos @GM_Thanos @GM_Phobos @Majesty @Sheriff 

O kadar şikayet yada bildirime eliyle bile oynamıyor. Ne kadar ezik bir hareket.

Edited by TheLastJ
  • Like 1
  • Thanks 1

• TheLastJ changed the title to SkiBaBopBaDopBop 100 times macro or kosp

https://prnt.sc/c62JuxzR4dXx bu pm'in tamamını kontrol edebilirsiniz...fake hesapla gelip ana bacı küfür edip milleti tahrik ediyor var madem elinde aklınca kanıt  ki gönderdiğin video hiç bir sikim ifade etmiyor  kuduz köpek gibi saldırmazsın etrafa atarsın kontrol ederler... ne kadar işsiz bir gerizekalısın.. bu server gerçekten saçma salak insanlarla dolu malesef..

Bro ben ağlamıyorum sen kim köpeksin. İT . her türlü  8v8   atılır. yada 7v7 elinize verdiğimiz gibi.   ADAM gibi oynarsan sorun yok.   Kontroller sonucunda bişeyin yoksa özürde dilerim bundada sorun yok. Ama düzgün şekilde oynmadığını herkes biliyor. Birde vs den kaçma ya asassın sen aasassss

12 hours ago, TheLastJ said:

hem skill hem minor macro yada kosp yada TBL . bu feryadı ne zaman banlamayı düşnüyorsunuz 2 ci strike yedi zaten. Yetkililerin konu ile ilgilenmesini talep ediyorum.
When will you ban such players?  I demand that the authorities deal with the matter
@nikos32  @GM_Thanos @GM_Thanos @GM_Phobos @Majesty @Sheriff 

O kadar şikayet yada bildirime eliyle bile oynamıyor. Ne kadar ezik bir hareket.

Sürekli skill vurup, hareket edip, cure alıp devamlı minör basması hiç normal değil. Debuff üzerindeyken dönüp vurmana hazırlıklı olmak için minör kullanmak normal ama kaçtığın anlarda bile minör ile takip etmek ve çok seri "R" hasarı çıkarmak, skillerinin bu kadar seri vurması, kesinlikle haklısın.

ADALET'ten sonra serverda yeni bir ortak nefret doğuracaklar. Heyecan ile bekliyorum bunların da ne mal olduğunun ortaya çıkmasını.

Sana da teşekkür ederim üşenmeyip videosunu aldığın ve gündeme getirdiğin için, eline sağlık.

English:

Dear Scatman John,

Look it at the bright side.

1-  If you use a macro... As a Ceo/Manager of logitech, razer, or any other macro programming services i would definitely hire you... you would have a fantastic salary.... This is no joke,,,   but it's not fun to play as a manual player against a botprogram,,you need to realize that.

2- Or you claiming to play with the hands, and minor this fast with your fingers... i think if you would play with a girls genderorgan the girl will get 10 orgasms in one minute....  Your minor is from another world bro,,, i didn't saw many people minoring this fast... Girls very happy with your finger speed broooo.... hahaha

Both scenario's is art 😀....

My goal was to make fun.. a bit... 😂🤣

Turkce:

Sayin Scatman John,

Isin parlak tarafindan bak bence..

1- Macro/program kullaniyorsan ve Ben Logitech, Razer mouse larin yada macro urunlerin, muduru olsam... Ve bu kadar mukkemel zamanli macro kurmani gorursem... seni ayda acayip yuksek bir maasla is yerine alirim... bu da bir sanat bence.. Ciddiyim.. Ama ellen oyniyan arkadaslar, bir bot a karsi oynamasindan hic zevk almadigini goze alman lazim..... 

2- Elinle oynuyorsan, ve bu kadar hizli minor kullanabilyiyorsan.. sanirim bir bayana parmak attiginda 10 kez bosalir 1 daka icinde..... hahhahhahaha.... Cok suratli parmak hizin var ozaman 😀...  

Iki senaryo da bir sanat bence... 

Amacim: Biraz girgir/saka yapmak istedim...😂😂..

bu kansız orospuçocukları yüzünden güzelim sw yi bıraktım Thanos  Majesty denen 2 at yarrağı  bunun gibi döl israflarını görmezden geliyo çünki kendilerine benziyenleri banlamıyolar ya el altından para alıyolar  yada kendi arkadaşları temiz oynayanları anca banlayıp hapise atarlar  benim hesabıda banlayın YeahhhhhhhxD  hade eyw

15 minutes ago, YeahhhhhhhxD said:

bu kansız orospuçocukları yüzünden güzelim sw yi bıraktım Thanos  Majesty denen 2 at yarrağı  bunun gibi döl israflarını görmezden geliyo çünki kendilerine benziyenleri banlamıyolar ya el altından para alıyolar  yada kendi arkadaşları temiz oynayanları anca banlayıp hapise atarlar  benim hesabıda banlayın YeahhhhhhhxD  hade eyw

satilik raptor 8 var mi

• Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

17 hours ago, YeahhhhhhhxD said:

O atın cinsel organını senin bir tarafına sokarım, siktir git şimdi buradan da benim canımı sıkma.