Jump to content

GamblerCat kanıtsız suçlama

Recommended Posts

Yukarıdaki konuda iftira mevcuttur, bir delil sunmaksızın yapılan iftirayı kabul etmiyorum. İlgili şikayeti açan kullanıcının süreli olarak forumda konu açma yetkisinin alınmasını talep ediyorum. Bu şekilde oyun içerisinde algı oluşturularak oyuncu sayısı düşürülmeye çalışılmaktadır. İncelemeniz sonucunda bahsi geçen NPT adı altındaki çarlarla bağlantı olmadığını göreceksiniz. Bu konuda hassasiyetinizi talep eder iyi çalışmalar dilerim.

Dipnot : NPT iftirasında nicki bulunan çarlar, muhtemelen bizi suçlayan kullanıcılardan birine aittir. Oyuna ara verdiğimizi de loglarda görebilirsiniz, bir süredir bu asılsız ve karaktersiz kişiliğe sahip oyuncuların iftiraları sebebiyle oynamıyorduk. Gerçekten yıldırma politikaları sonuç verdi ve yorulduk. Bir oyunda ne kadar karaktersizlik yapılabileceğini bize net şekilde gösterdiler. ngtkn ve gambler başta olmak üzere bu tip oyuncuların aşırı derecede oyuncu kaybına sebebiyet verdiği aşikardır ve müdahale gerekmektedir.

On 9/17/2022 at 4:24 PM, Enes said:

Dipnot : NPT iftirasında nicki bulunan çarlar, muhtemelen bizi suçlayan kullanıcılardan birine aittir. Oyuna ara verdiğimizi de loglarda görebilirsiniz, bir süredir bu asılsız ve karaktersiz kişiliğe sahip oyuncuların iftiraları sebebiyle oynamıyorduk. Gerçekten yıldırma politikaları sonuç verdi ve yorulduk. Bir oyunda ne kadar karaktersizlik yapılabileceğini bize net şekilde gösterdiler. ngtkn ve gambler başta olmak üzere bu tip oyuncuların aşırı derecede oyuncu kaybına sebebiyet verdiği aşikardır ve müdahale gerekmektedir.

Dostum yanlış anlama tek bişey soracağım.Npt konusu için bir şey diyemem herkesin günahı kendi boynuna.Ama charların hepsinin senin olduğunu herkes biliyor.Neden çoğul konuşuyorsun birden fazla kişiymişsiniz gibi.Dostum arada uyu.Psikolojine iyi gelir.

• ClapClap 1

22 hours ago, BigHunter said:

Dostum yanlış anlama tek bişey soracağım.Npt konusu için bir şey diyemem herkesin günahı kendi boynuna.Ama charların hepsinin senin olduğunu herkes biliyor.Neden çoğul konuşuyorsun birden fazla kişiymişsiniz gibi.Dostum arada uyu.Psikolojine iyi gelir.

Sana neden kendimi kanıtlama gereği duyayım ki, gerçek hayatta yaşantımı örnek alacak insansın, burada beni ister istemez klavyeden aldığın güçle suçluyorsun.

Aynı zihniyetin temsili;
raspberry.png

11 minutes ago, Enes said:

Sana neden kendimi kanıtlama gereği duyayım ki, gerçek hayatta yaşantımı örnek alacak insansın, burada beni ister istemez klavyeden aldığın güçle suçluyorsun.

Aynı zihniyetin temsili;
raspberry.png

Benim ulan o dingil :D

Senin neyini örnek alacağız ulan söylesene. Sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturup, kıçını anasına sildiren sidikli bir yalaksın. Benim diplomam seni 3 kere satın alır, oyundan para kazanacağım diye yalamadığın göt kalmadı.

Edited by Raspberry
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...