Jump to content

Felankor statslarini yukseltmek icin bir oneri, By Beretta

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar,

Perulu arkadasim Beretta icin konusuyorum, onun dediklerini Turkceye cevirmemi istedi, ve soyle oneride bulundu:

Felankorun HP sini yukseltseniz ve AP sini yukseltseniz, Event zamani PK daha cok canlanir diye dusunuyor.

Bu buyuk bir boss oluyor ve cok az damage vuruyor girenlere, ve bu kadar tez olmesi mantikli gelmiyor gibi dedi.

Bagzi arkadaslar Civciv assasin ile girip drain atiyor ve hic yatmiyor boyle bir buyuk bosstan. 

Isiloon bi vurdumu adami aglatir ama Felankor kedi gibi kaldi yaninda diyor.

Daha SIk Nova atabilir Felankor.... diye oneride bulundu.

Kisacasi, biraz daha statslari yukseltsek ve daha zor kesilecek bir boss yapabilirmiyiz?

Cok guzel drop veren,  ve asiri basit kesilen bir boss su an. Sahniyeler icinde indirebilirsin, biraz zorlastirabilirmisiniz?

Selamlar,

Beretta, Steel0

• Like 1
  • Thanks 2
  • Confused 1
  • ClapClap 1

13 hours ago, TheLastJ said:

up.  ve neden human tarafta çıkıyor. Random atması taraftarıyım

Ronark Land değişimlerinde de Rainbow Goblin Karus için avantajlı bir pozisyonda spawn oluyor, çoğu zaman Human ırkı goblini göremeden öldürülüyor.

Daha düzgün spawn noktaları ayarlanması eğlenceli olabilir.

17 minutes ago, Raspberry said:

Ronark Land değişimlerinde de Rainbow Goblin Karus için avantajlı bir pozisyonda spawn oluyor, çoğu zaman Human ırkı goblini göremeden öldürülüyor.

Daha düzgün spawn noktaları ayarlanması eğlenceli olabilir.

Daha gecen acilista human bahcedeydi rainbow,random spawnda nereye denk geldigi onemsiz,sanssizlik der gecilir ama sabir spawn olacaksa da tam orta nokta en iyisi,bence random spawn ve guclendirilmesi keyifli bir hale getirir

2 hours ago, thefnl said:

Daha gecen acilista human bahcedeydi rainbow,random spawnda nereye denk geldigi onemsiz,sanssizlik der gecilir ama sabir spawn olacaksa da tam orta nokta en iyisi,bence random spawn ve guclendirilmesi keyifli bir hale getirir

Biz 3-4 asas sağ sol paylaşıp bowl'a koşmamıza rağmen göremediğimiz çok oldu. Herkes için adil birkaç spawn noktası seçilip oralarda random olması daha iyi olabilir.

Stat konusunda, verdiği hasarın artmasını çok doğru bulmuyorum ama öldürülmesi zorlaştırılabilinir. Bu pk'yı arttıracaktır. Önce vurduğumuz için Karus'takiler gelmekten vazgeçti son Felankor'a. İşime gelmese de adil olmuyor, hak veriyorum.

• Like 1

1 hour ago, Raspberry said:

Biz 3-4 asas sağ sol paylaşıp bowl'a koşmamıza rağmen göremediğimiz çok oldu. Herkes için adil birkaç spawn noktası seçilip oralarda random olması daha iyi olabilir.

Stat konusunda, verdiği hasarın artmasını çok doğru bulmuyorum ama öldürülmesi zorlaştırılabilinir. Bu pk'yı arttıracaktır. Önce vurduğumuz için Karus'takiler gelmekten vazgeçti son Felankor'a. İşime gelmese de adil olmuyor, hak veriyorum.

İse bir hafta gelir bu hafta ici guncelleme olmazsa human asaslarla girecegiz biz de,ne kadar isine yarar ki bu insanlarin,

Random respawn ve guclendirme sart yoksa bowlda gezen tonla.kalkanli asas gorecegiz yakinda

• ClapClap 1

22 hours ago, Steel0 said:

Merhaba Arkadaslar,

Perulu arkadasim Beretta icin konusuyorum, onun dediklerini Turkceye cevirmemi istedi, ve soyle oneride bulundu:

Felankorun HP sini yukseltseniz ve AP sini yukseltseniz, Event zamani PK daha cok canlanir diye dusunuyor.

Bu buyuk bir boss oluyor ve cok az damage vuruyor girenlere, ve bu kadar tez olmesi mantikli gelmiyor gibi dedi.

Bagzi arkadaslar Civciv assasin ile girip drain atiyor ve hic yatmiyor boyle bir buyuk bosstan. 

Isiloon bi vurdumu adami aglatir ama Felankor kedi gibi kaldi yaninda diyor.

Daha SIk Nova atabilir Felankor.... diye oneride bulundu.

Kisacasi, biraz daha statslari yukseltsek ve daha zor kesilecek bir boss yapabilirmiyiz?

Cok guzel drop veren,  ve asiri basit kesilen bir boss su an. Sahniyeler icinde indirebilirsin, biraz zorlastirabilirmisiniz?

Selamlar,

Beretta, Steel0

Türkçe çevirisi nerde xd

• Haha 1
  • DinkDonk 1

1 hour ago, ThomasScamShelby said:

Türkçe çevirisi nerde xd

Kanka ben Hollanda da yasiyom… Egitimi kucuklukten beri Hollanda okullarinda gordum.. Hollanda Diplomalari/belgeleri var bende. Bagzi harfler yok burdaki klavye lerde, idare et biraz 😃.. Hem cogu arkadaslar mesaji anladi gibime geldi 🤣.. 

Edited by Steel0
  • Haha 1