Jump to content

Hwid ban yiyen bilgisaray hakkında...

Recommended Posts

Merhabalar,

2. el elektronik eşya satışı yapılan bir siteden 1 hafta kadar önce masaüstü bilgisayar satın aldım. Serverinizde oynayan birkaç arkadaşım beni dün oyuna çağırdılar,biraz zaman geçirmek için girmeye karar verdim ve bugün oyunu indirdim. Üyelik alıp oyuna girmek istediğimde Your account is currently blocked. Please contact us in our forums at forums.professionalko.com şeklinde yazı gördüm ne olduğunu anlamadım tekrar bir üyelik aldım ama bunda da aynı yazıyı yazdı. Ben oyunlardan ve pc işlerinden çok anlamadığım için arkadaşlara sordum pc nin hwid ban atıldığını söylediler. Arkadaşlarım olduğu için oyununuzu oynamak istiyorum. Eğer açılma imkanı var ise yardımınızı rica ederim.

teşekkürler,

iyi çalışmalar. @nikos32 @Majesteleri @GM_Thanos 

2 minutes ago, Toma said:

Güzel ve başarılı bir hikaye .. Bence Özcan Deniz bu seneryonun filmini çeker .. 

27 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Milyarlarca galaksi, sayısız yıldız, sayısız gezegen içinde siz gidin bizden ban yiyen bilgisayara denk gelin. Üzücü bir tesadüf olmuş gerçekten. İleteceğim nikosa

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Aldıgım kişiyle iletişime geçtim ve bilgisayarın çok uzun zaman önce ve banlandığını söyledi.Bende sizinle konuyu paylaşmak istedim yapabileceğiniz birşey olursa şimdiden teşekkür ederim.Yoksa sorun teşkil eden bir durum değil fırsat buldukca oyuna girmek istemiştim.