Jump to content

Recommended Posts

konuyu açan arkadaşın nickinden belli zaten bunu yapacağı ben yarım el tbl felan değilim arkadaş sürekli db attığı için basar gibi yapıp bıraktım MaDxQ adlı arkadaşıda ağlatmışız demekki oda atlamış varsa kuyruk acın sende al video gm ler izlesin karar versin sürekli oyundayız

2 hours ago, hdemirci26 said:

konuyu açan arkadaşın nickinden belli zaten bunu yapacağı ben yarım el tbl felan değilim arkadaş sürekli db attığı için basar gibi yapıp bıraktım MaDxQ adlı arkadaşıda ağlatmışız demekki oda atlamış varsa kuyruk acın sende al video gm ler izlesin karar versin sürekli oyundayız

Videonun 10. saniyesinde parazit geliyor, el kaldırılacakken cure castingi iptal edilip skill atmaya devam ediliyor. 12. saniyenin sonunda herhangi bir cure için durulmadan herhangi bir cast olmadan cure geliyor.

Aynısı videonun 2. saniyesinde gelen malice için de geçerli.

Etrafınızda human yok, o cure nereden geliyor?

• Like 1
  • Ban 1

7 hours ago, GM_Thanos said:

Videonun 10. saniyesinde parazit geliyor, el kaldırılacakken cure castingi iptal edilip skill atmaya devam ediliyor. 12. saniyenin sonunda herhangi bir cure için durulmadan herhangi bir cast olmadan cure geliyor.

Aynısı videonun 2. saniyesinde gelen malice için de geçerli.

Etrafınızda human yok, o cure nereden geliyor?

Sn. Thanos,

Kibarlığınıza hayranım direk banlayacağınız adama bile en azından belki mantıklı bir açıklama gelir diye soruyorsunuz.

2 minutes ago, ForumaÜyelikAlmaÇokZOR said:

ama bazı durumlarda adaletsiz davranıyorsunuz kral olmayan kişiye kral mutesi atıyorsunuz mesela 

Kral mutesi yanlış komut uygulamasından dolayı oluşan bir durummuş. Ama sonuçta ne kadar sinirlenirseniz sinirlenin allaha kitaba sövmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Oyun içi GMlerin kararı doğrultusunda 2 strike uygulanmış size.

1 hour ago, Majesty said:

Kral mutesi yanlış komut uygulamasından dolayı oluşan bir durummuş. Ama sonuçta ne kadar sinirlenirseniz sinirlenin allaha kitaba sövmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Oyun içi GMlerin kararı doğrultusunda 2 strike uygulanmış size.

nabza göre şerbet anladım ben allahı bahane etmeyin ben kitaba sövmedim buda yalan 

3 hours ago, ForumaÜyelikAlmaÇokZOR said:

nabza göre şerbet anladım ben allahı bahane etmeyin ben kitaba sövmedim buda yalan 

Nabzınıza göre şerbet verecek olsam oyundan uzaklaştırır, sizi bir daha bu sunucuya almazdım. Sunucu benim olmadığından ve kendi koyduğumuz kurallara uymamız gerektiğinden hâlen sunucumuzda oynayabiliyorsunuz.

İnanıp inanmamak sizin tercihinizdir bunu sizinle tartışmayacağım. Ama herkese saygılı olmak zorundasınız.

1 minute ago, GM_Thanos said:

Nabzınıza göre şerbet verecek olsam oyundan uzaklaştırır, sizi bir daha bu sunucuya almazdım. Sunucu benim olmadığından ve kendi koyduğumuz kurallara uymamız gerektiğinden hâlen sunucumuzda oynayabiliyorsunuz.

İnanıp inanmamak sizin tercihinizdir bunu sizinle tartışmayacağım. Ama herkese saygılı olmak zorundasınız.

Evet haklısınız . Ben hakedene saygı gösteriyorum işte benim kötü yanımda bu iyi çalışmalar bende tartışmayacagım çünkü daha cezamı verirken yanlış komut giriyor .
Neyse cümleten iyi çalışmalar iyi pazarlar size 

On 8/14/2022 at 12:14 AM, hdemirci26 said:

Bro sen iyi bi oyuncu degilsin. Sadece internetin hizli.  Bizde parayi verip iyi net almasini biliriz.

Lutfen 0.005 sn de cure atan oyunculari serverde tutmayalim. İnternet hizindan dolayi haksiz rekabet oluyor.

Ben bi ilk postta yakaladim. Birde ban yedikten sonra. Aradaki delayi goruyo musun?

Açıkcası sadece yarım el olmadığını ekstradan tbl dosyalarını editleyip değiştirdiğini düşünüyorum. El ile vurmayı geçtim skill vuruşlarının spike cooldown süresiyle oynandığı kanaatindeyim. Ekstradan Dual fs +7 ile old dual flame ring ile çıkarılması imkansız damageler çıkartıyor. Daha detaylı incelenmesi lazım, hala daha serverda tutulması servere küfür niyetinde bir kişidir vesselam...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...