Jump to content

Recommended Posts

Hocam iyi günler kolay gelsin. Bir problem vardı yardımcı olabilir  misiniz bilemedim , şansımı denemek istedim. Oyunda bowlda CS çıktığında eğer bowl içerisindeysem direk kapat hatası alıyorum. Aynı şekilde FT nin içerisinde de sürekli kapat hatası alıyorum. Bütün paylaşılan clientleri denedim fakat çözüme ulaşamadım. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim , iyi çalışmalar :)

• Like 1

Hocam Bu konuyu teknik destek bölümüne açıp Hem ingilizce hem Türkçe yazıp Nikos etiketlersen daha hızlı sonuç alırsın diye düşünüyorum. Teknik detaylar konusunda en iyi desteği Nikos'dan alırsın. Yinede yardımcı olmak adına ; 

" When CS appears in the bowl in the game, if I am in the bowl, I get a close error. Likewise, I am constantly getting a close error in FT. I tried all the shared clients but couldn't find the solution. I would be very grateful if you could help with this issue. "

@nikos32

11 hours ago, SirJhon said:

Hocam Bu konuyu teknik destek bölümüne açıp Hem ingilizce hem Türkçe yazıp Nikos etiketlersen daha hızlı sonuç alırsın diye düşünüyorum. Teknik detaylar konusunda en iyi desteği Nikos'dan alırsın. Yinede yardımcı olmak adına ; 

" When CS appears in the bowl in the game, if I am in the bowl, I get a close error. Likewise, I am constantly getting a close error in FT. I tried all the shared clients but couldn't find the solution. I would be very grateful if you could help with this issue. "

@nikos32

teşekkürler dostum

28 minutes ago, ThomasScamShelby said:

Bazen benim çarım 2 saniye olduğu yerde donuyor, alt tab falan yapmadan oluyor bu durum bana.Bunu yaşayan başka biri var mı 

sanırım bi okçu bug ı var , bu donma olayını okçulardan atak yerken mi yaşıyorsun

2 hours ago, ThomasScamShelby said:

Genel olarak 1 2 saatte bir diyelim çünkü ne kadar sürede olduğunu bilmiyorum fakat 2 saniye çar duruyor stun yemiş gibi ama çevremde kimse olmuyor.Server başından beri mevcut bu benim çarda

Ben benzer sıkıntıyı priestle heal spamlarken yaşıyorum. Sonra asas ile 62 skilli fail verirken denedim, üst üste spamlayıp skill'i kullanmazsan dediğin gibi oluyor.

45 minutes ago, Raspberry said:

Ben benzer sıkıntıyı priestle heal spamlarken yaşıyorum. Sonra asas ile 62 skilli fail verirken denedim, üst üste spamlayıp skill'i kullanmazsan dediğin gibi oluyor.

bu söylediğin farklı bir olay büyük ihtimalle , sekmeyi bu şekilde fixliyorlar çünkü

7 hours ago, Raspberry said:

Lan yok ya çar dümdüz yürürken donuyor,tekrar söylüyorum hiçbir şeye basmadığım halde olduğu yerde 2 saniye duruyor xd

3 minutes ago, ThomasScamShelby said:

Lan yok ya çar dümdüz yürürken donuyor,tekrar söylüyorum hiçbir şeye basmadığım halde olduğu yerde 2 saniye duruyor xd

Dogrudur hocam, mage oldugunu varsayarak soyledim. Nova castleyip vazgectiginizde arka arkaya, benim yaptigim gibi oluyordur belki diye dusunmustum. Ya da dedigim gibi priest olarak heal castleyip bozmak vs. Sana ozel bir sorun gibi duruyor, cunku ne ben ne de tanidigim kisiler boyle bir sorundan bahsetmedi hic.

Edited by Raspberry
  • Sad 1

• 1 month later...

Merhabalar herkese iyi forumlar . Daha önceden de belirttiğim bir sıkıntım için hatırlatma yapmak istemiştim. Bowl'da CS çıktığında , FT haritasında ve Eslant'ın içinde sürekli kapat hatası alıyorum. Bütün clientleri denedim lütfen bunu çözüm olarak sunmayın. FX'ler kapalı olarak girersem hiçbir sıkıntı yaşamıyorum fakat FX açtığımda çevremde CS taşı çıkarsa direk kapat hatası alıyorum. Bowl'da PK atamaz oldum kapat yememek için , bu konuda yardımlarınızı bekliyorum , iyi çalışmalar... @GM_Thanos @nikos32

Edited by xCustody

8 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Fx klasörü içindeki bossmodr_4th_gro_tjoa01gg z_ronack_jojo2012_alll

dosyaları silip tekrar dener misiniz?

denedim fakat olmadı tekrar kapat yedim. Bana cs taşındaki mor dumanın (yada mor ışık mı diyeyim ) , eslant gate'inde de aynı şekilde mor dumanın fx dosyasındaki ismi lazım , çünkü moradonda master stone da kapat hatası almıyorum. eğer o mor dumanı fx ten kapabilirsek sorunun çözüleceğine inanıyorum @GM_Thanos

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...