Jump to content

Char'ım durduk yere banlandı

Recommended Posts

Bunun tespiti ne şekilde olmuş peki? Ben herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanmadığımı söylemiştim başlığı açtığımda. Bundan gayet eminim. Oyuna yıllar sonra bu sunucuyu beğendiğim için başladım. F2P anlayışına en yakın server olduğu için bu sunucuyu seçtim. Foruma baktığımda farklı oyuncular hakkında çok daha büyük suçlamalar olduğunu görüyorum. Aynı zamanda bu suçlamalar hakkında herhangi bir aksiyon almadığınızı da görüyorum. Bunun sebebi bahsi geçen oyuncuların size PUS ödemeleri yapması mıdır? Bu zihniyetle devam ettiğiniz sürece başarılı olmanız çok zor. 

• Like 2
  • Ban 1

6 hours ago, bocadillo35 said:

Bunun sebebi bahsi geçen oyuncuların size PUS ödemeleri yapması mıdır? Bu zihniyetle devam ettiğiniz sürece başarılı olmanız çok zor.

Evet, ayak bastı parasını ben alıp eziyorum. SC ödemelerini Majesty alıp eziyor. Premium ödemeleri ile kanat ödemelerini de Nikos eziyor.

Hatta Moradon, EMC/LFC vergilerinin de %80'ini oyuna yansıtmıyor, kasamızda biriktirip 3'e bölüyoruz. Öldüğünüzde de giden paranın %40'ını da alıyoruz, karşılığında ise ücretsiz towna ışınlanmanızı sağlıyoruz. 

Nasıl tezgah?

• Haha 2
  • ClapClap 1

1 hour ago, GM_Thanos said:

Evet, ayak bastı parasını ben alıp eziyorum. SC ödemelerini Majesty alıp eziyor. Premium ödemeleri ile kanat ödemelerini de Nikos eziyor.

Hatta Moradon, EMC/LFC vergilerinin de %80'ini oyuna yansıtmıyor, kasamızda biriktirip 3'e bölüyoruz. Öldüğünüzde de giden paranın %40'ını da alıyoruz, karşılığında ise ücretsiz towna ışınlanmanızı sağlıyoruz. 

Nasıl tezgah?

Ekrem abi iki zara 100 bin verdik, bi 5 dakika daha oyna zardan düşelim. Sonra kalkarsın.

• KappaPride 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...