Jump to content

Recommended Posts

Karus Deru slotun da bulunan 2 adet bp bende WhyRunning ve YETKING nicki charların kozzy macro kullanıdıgını buldum. Charların canı sürekli olarak gelen can potu basıyor ve Saniye sürekli olarak devam ediyor. Bariz bir şekilde renkler tarıyorlar daha önce  GM özelden bu sezon_Seraphim'den bir kaç kişiden beri yasak olduğunu belirtti.
anda izlemek ki kullanmak ki şu . Eğer serbest ise bizde alın, ama tarafından zamanınızı kullanın zamanınızı kullanın slotlara bu Charlara bak onun canavara vuruyor ama hp ve mp si ayarlı sürekli aynı yerde can potu basıyor. 

Buda videosu : 

BUDA 2. VİDEO =  

Saniye 38 de 2. pota

Saniye 1:04 de 3. pot

Saniye 1:26 da 4. tencere

Saniye 1:54 de 5.pot

Saniye 2:18 de 6.pot

Saniye 2:42 de 7. pota

Saniye 3:08 de 8. pot

Saniye 3:32 de 9. pot

Saniye 3:59 da 10. tencere

Saniye 4:24 de 11.pot

Saniye 4:44 de 12. pot

Saniye 5:01 de 13. pot

1. pot ve 2. pot arası = Arada 36 saniye var
2. pot arası = Arada ve 26 saniye var 
3. pot ve 4. pot arası = Arada 24 saniye var
4. pot ve 5. pot arası = Arada 28 Saniye var
5 . pot ve 6. pot arası = Arada 24 saniye var

Kendi gibi bir saniye içinde yok 5 dakikadakikichar ve bu clandaki makroyu kullananlar.
İsmin deki Y harfinin nasıl size kadar hiç bir şekilde bir potu basmıyor.
Bu boyut adınıza Kozy makro yani renktma değil mi ? Slota başka mob çekince atak yapıyor ama can potunu ve mana potunu renk taratarak basıyor.
Bu resmi ise HER FARM'ı eğer yapılacaksa yapsın . Ve CHARLARINI DEĞİŞTİRİP DERU SLOTUNA 2 TANE BP CHAR BİRAKTI ŞUAN DA , İSTEDİĞİNİZ ZAMAN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. 

Edited by SAKAT

1 minute ago, SAKAT said:

ozaman sizin adamların hepsi koxp vb.  gibi şeylerin isimlerini biliyor yani kullanıyorsunuz tecrübeliyiz diyorsunuz

amk konuyu sen açmışsın şu yazdıklarına bak hala başkasına bok atma derdinde dasdashjdklasdas sen sakat değilsin bildiğin ENGELLİSİN OLUM YA :D :D 

Eğer gerçekten ''Mause Makro kullanıyorum'' dediği doğruysa, videonun herhangi bir yerinde mob ona vurmadan da pot basması gerekir. Ya da karakter moba vurmadan (mobun doğmasını beklerken de) pot basması gerekir. Mause makrolar çeşitli kombinasyonlarda aralarına zaman (delay) atanıp işlevini sürekli olarak ayarlandığı şekilde ve zaman kaybı olmaksızın tekrar eden ''masum'' programlardır. Videodan da net bir şekilde anlaşılacağı üzere can hep aynı yere gelince HP potu basıyor. Ve kayda alınan süreç boyunca da hiçbir pot basma aralıkları birbiri ile tutmuyor. Tutan tek şey canın hep aynı bölgeye  düşünce basılıyor olması :) Hiçbir ''mause'' yada ''klavye'' makroda can ve mana potunun her seferinde farklı zamanlarda basılabilmesi ve bunun kusursuz HP düşüşünde yapılabilmesi mümkün değil...

Arkadaş charının üzerindeki itemleri bile boşaltmış :) Bakınız bu bir suçluluk psikolojisidir. ''Char gitsin itemleri kurtaralım'' demenin reçetesidir.

Biz iddiamızı ispata muktedir olduk. Müddei de müdafaasını ispat ile mükelleftir... Bekliyoruz....

1 hour ago, SAKAT said:

Karus Deru slotun da bulunan 2 adet bp bende WhyRunning ve YETKING nicki charların kozzy macro kullanıdıgını buldum. Charların canı sürekli olarak gelen can potu basıyor ve Saniye sürekli olarak devam ediyor. Bariz bir şekilde renkler tarıyorlar daha önce  GM özelden bu sezon_Seraphim'den bir kaç kişiden beri yasak olduğunu belirtti.
anda izlemek ki kullanmak ki şu . Eğer serbest ise bizde alın, ama tarafından zamanınızı kullanın zamanınızı kullanın slotlara bu Charlara bak onun canavara vuruyor ama hp ve mp si ayarlı sürekli aynı yerde can potu basıyor. 

Buda videosu : 

BUDA 2. VİDEO =  

Saniye 38 de 2. pota

Kendi gibi bir saniye içinde yok 5 dakikadakikichar ve bu clandaki makroyu kullananlar.
Bu boyut adınıza Kozy makro yani renktma değil mi ? Slota başka mob çekince atak yapıyor ama can potunu ve mana potunu renk taratarak basıyor.
Bu resmi ise HER FARM'ı eğer yapılacaksa yapsın . Ve CHARLARINI DEĞİŞTİRİP DERU SLOTUNA 2 TANE BP CHAR BİRAKTI ŞUAN DA , İSTEDİĞİNİZ ZAMAN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. 

her türlü bilgisayarıma baglanma izni veriyorum gm lere istediğiniz gibi baglanabilirsiniz.. benim alnım ak yiğenim... kozy makro diyip duruyorsun neyin nesi bilmiyorum ama.. sen farm atarken hile yok ben farm atarken nasıl hile olabiliyorum onu anlamış değilim.. ( ben Whyruning)

1 hour ago, SAKAT said:

Buda videosu : 

BUDA 2. VİDEO =  

Saniye 38 de 2. pota

oraya 1.pot 2.ci pot felan yazmıssın her yazdıgın aralıklarda 2 şer sanıye fark var deru slotunun dogma saniyesi ve karakterin vurdugu hasar oynamaları bu saniyeleri değiştirebilir.. sen 2 saniyeyi burda ortaya katarak benim farmıma camur atıyorsun.. slotu elinden aldım diye yemediğin halt kalmadı... VE ÖZELLİKLE ( BU ŞAHIS BEN DAHİL SERVERİN YARISIYLA MÜNAKAŞA ETMİŞTİR YORUMLARINDA BELLİ OLDUGU GİBİ... VE 4-5 TANE FARKLI FORUM HESABI VAR HER HESABINDA DA HERKESLE MÜNAKAŞA ETMİŞTİR. CZ FARMINDA AYRI MUNAKASALARI VAR BOWLDA AYRI MUNAKASASI VAR FARM SLOTLARINDA AYRI VE EN SONUNDA LUFER DERU SLOTUNDA BENIMLE MUNAKASAYA GİRDİ )    VE BUNLARIN SONUCUNDA FARKLI FORUM HESAPLARI KULLANMAK ZORUNDA KALMISTIR. SEBEBİ İSE HERKESLE KAVGA EDİP HAKSIZ ÇIKMAMASI İÇİN.. :):) SENİN AMACIN BEN DERUYU KESİYORUM DİYE HER TÜRLÜ ÇAMURU ATARAK BENİ SLOTTAN ÇIKARMAK.. TEKRAR SOYLUYORUM İSTEYEN HERKES BAGLANABİLİR BİLGİSAYARLARIMA :):) 

26 minutes ago, xARROWx said:

Eğer gerçekten ''Mause Makro kullanıyorum'' dediği doğruysa, videonun herhangi bir yerinde mob ona vurmadan da pot basması gerekir. Ya da karakter moba vurmadan (mobun doğmasını beklerken de) pot basması gerekir. Mause makrolar çeşitli kombinasyonlarda aralarına zaman (delay) atanıp işlevini sürekli olarak ayarlandığı şekilde ve zaman kaybı olmaksızın tekrar eden ''masum'' programlardır. Videodan da net bir şekilde anlaşılacağı üzere can hep aynı yere gelince HP potu basıyor. Ve kayda alınan süreç boyunca da hiçbir pot basma aralıkları birbiri ile tutmuyor. Tutan tek şey canın hep aynı bölgeye  düşünce basılıyor olması :) Hiçbir ''mause'' yada ''klavye'' makroda can ve mana potunun her seferinde farklı zamanlarda basılabilmesi ve bunun kusursuz HP düşüşünde yapılabilmesi mümkün değil...

Arkadaş charının üzerindeki itemleri bile boşaltmış :) Bakınız bu bir suçluluk psikolojisidir. ''Char gitsin itemleri kurtaralım'' demenin reçetesidir.

Biz iddiamızı ispata muktedir olduk. Müddei de müdafaasını ispat ile mükelleftir... Bekliyoruz....

dostum şakir ben çarımın ustundekı ıtemlerı bosaltmadım yan çarım bp ye aktardım itemlerimi... slotu senden almak için zaten alıyodum orası ayrı konu ama işimi garantiye aldım bp karakterime aktardım itemlerimi, şimdi slotu hiç alamıyorsun benden.. ya sen ne kadar dengesiz insansın itemleri bosaltmıs diyorsun.. itemleri bosaltsam ne olcak ban yedigin zaman itemlerin gene gidecek yan çardan ne akdar beyınsız bir herifsin sen benim hakkımda konu acma bilader.. 

3 minutes ago, Toma said:

Şair burda demek istiyor ki bakın bir tek hile kullanan biz değiliz , başkaları da var :D @GM_Thanos, @GM_Phobos, @Majesty , @nikos32

ya dayı sende yangına körüklemi gidi,yon alevlere sumu serpiyon anlamadım ama hile kullananlara söyle bu lafı bence olayı bana çarptırıp hile kullanılıyormus algısı verme insanlara.. gel sende baglan bilgisayara