Jump to content

Recommended Posts

13 minutes ago, SimplyTheBest said:

@majesty Sizden ricam, artık şu iftiracı kişilerle susturulmanız, gerekenlere size (konu iletilmiştir) saçmalamaya devam edilmiştir.. ne kadar şizofren varsa bir serverda toplanmış yazık..

Artık yapma ban yiceksin üzülürsün sonra...bizde konuştuk gmlerle 2 kere uyarı almışsın 3 uncude mefta haberin olsun 

Forumda bile yani açık açık insanlara hakaretler etme gücünü nerden buluyor.

Şizofrenler,zırlayanlar Allahtan bela okumalar hayırdır isveç dükümüsün sen ?

Bu saatten sonra banlansa ne olacak bırakın kalsın biz legal oyuncular bırakmak zorunda kalırız sonunda.

Forumda bile yani açık açık insanlara hakaretler etme gücünü nerden buluyor.

Şizofrenler,zırlayanlar Allahtan bela okumalar hayırdır isveç dükümüsün sen ?

Bu saatten sonra banlansa ne olacak bırakın kalsın biz legal oyuncular bırakmak zorunda kalırız sonunda.

skibop denen çoçuk  ne bir scream yiyor ne bir bacak kırma yiyor myko sw de tek başına 1 pt warrior arasına dalıp hiçbir kitle kontrol yemeden kaçması tamamen hile kullandığının göstergesidir kendisi bu şekilde oynayarak zevk alıyor demekki  şu oynayıdığı oyunu gelip benim evimdeki bilgisayarda oynasın yemin ediyorum  elini öpüp alnıma koyacam taksi durağına kadar omuzumda taşicam 

Edited by YeahhhhhhhxD

• 2 weeks later...

@GM_Thanos @Majesty ne tür bir inceleme bu,beterr de hileydi banladınız bu adamın özelligi nedir birileri mi koruyor artık bundan supheliyiz.

Ben kendi adıma konusuyorum adalet saglanmadıgı için bunu protesto etmek amacıyla sunucunuzu bırakıyorum.Yinede tesekkurler.Sanırım oyuna hakim bazı güclü insanların şikayet etmesi gerekiyor cunku baktıgımda aynı grupların şikayet ettigi insanlar banlanmakta.

Bu beni üzer,size iyi oyunlar...

1 hour ago, Kreis said:

@GM_Thanos @Majesty ne tür bir inceleme bu,beterr de hileydi banladınız bu adamın özelligi nedir birileri mi koruyor artık bundan supheliyiz.

Ben kendi adıma konusuyorum adalet saglanmadıgı için bunu protesto etmek amacıyla sunucunuzu bırakıyorum.Yinede tesekkurler.Sanırım oyuna hakim bazı güclü insanların şikayet etmesi gerekiyor cunku baktıgımda aynı grupların şikayet ettigi insanlar banlanmakta.

Bu beni üzer,size iyi oyunlar...

haklısın artık bi ceza almaları gerek