Jump to content

Recommended Posts

39 minutes ago, METEHAN20 said:

Dediğim gibi bilgisayar incelemeden sonra tekrar görüşürüz. Şimdi bowla çıkıyoruz ve sizi bekliyorum size 8 v 8 bile teklif etmiyorum en az 2 pt gelin kapışalım

Senden, sizden  10 gömlek üstün insanlara böyle gider yapmanda.. 

1 hour ago, TRY2KillME said:

Şimdi dostum arkadaşın yaptığına tbl diyen var fakat oyun cahili olan insanlar bunlar. Bu arkadaşın yaptığı uyanıklığın ismi çoğu 1099 ve 1299'larda çalışan ve pk serverlerin çoğunda bilinen w+sol click isimli BUG'dur bu... W ve SOL CLİCK'e seri seri elle dahi bassan karakter yarım adım atıyor. Bu sayede senin ekranında adam uzakta görünse bile bu arkadaş yaptığı ekran bugu sayesinde yani yarım adım atarak daha ileriye gidiyor. Dediğim gibi elle yapılırken bile ufak dahi olsa farkla karakter yarım adım atarken bunlar bu bug olayını makroya yazdırtıyor. Yani makrolarına gidip milisaniye ile w+ sol click yazdırtıyorlar... Makrodaki milisaniyeyi ne kadar düşük tutarsa o kadar hızlı gider bu olayda.

Bu arkadaşın uzaklardan descent atması kendi ekranında makrosuna basarak w sol clickle yarım adım ata ata uçarak adamın dibine girip normal descent mesafesinden atarken senin ekranda uzaktan 2-3 des mesafesinden atmış gibi gözükmesidir. Hatta bu makroyu açarak ileriye doğru gidedebilir boş yerde, belli bir süreden sonra bu gidiş başka oyuncularının ekranından bu bugu yapan kişinin karakteri ışınlana ışınlana gitme şeklinde gözükür.  Hemen hemen işin mantığı bu 1299 eski serverlerin bugudur ve kullanılması oyunun açıklarından yararlanıldığı için %100 BAN SEBEBİDİR.

Arkadaşın dediği olay nikos benim bilgisayarıma girdi hiçbir illegal bulamadı durumu ise steelseries'in a4tech'in bloody'nin mouse makrolarında makro programını bir kez yazıp o tuşlara atadıktan sonra programı sil gerekirse bilgisayarı formatla hatta gerekirse git mouseyi çıkar daha önceden hiçbir makro driver yüklenmemiş farklı bir bilgisayara tak bu makro yine çalışacaktır. Yani arkadaşın yaptığı çakallık makroyu yazıp bir kez kaydedip makro driverlerini dahi silip nikosun gözü önünde bir daha yüklemeyip yandan eskiden kalma mouse özelliklerinden hala daha bu W+ SOL click olsun, kendi atack yaptığı makro olayı olsun, tek bir makro yan tuşlarıyla town atmadır veyahut kalkan tak çıkart makroları olsun hala daha çalışır vaziyette bırakmıştır.

Bu arkadaş kendini çok zeki zannederek bu bugu rahat rahat her halükarda kullanmaktadır. Böyle bir bugun önüne maalesef geçilmemektedir. Türk oyuncularının dışında bu makroyu genellikle malezyalı oyuncular kullanmaktadır. LEZSEKKKK nickli Malezya uyruklu arkadaşta uzun süredir bu makroyu kullanmaktadır.

Gelelim bu olayın çözülmesi için atılacak adıma foruma atılan videolu kanıtlarda 1-2 mesafe haricinde cidden ekran bugu olabiliyor database ve farklı ülkelerden girildiği için MADXQ nickli arkadaşın attığı video örneği gibi 5-6 boy farkla yanındaki arkadaşı vuramayıp kendisi bangır bangır vuran her oyuncunun gözünün yaşına bakılmadan banlanması gereklidir. Forumda yorumlarda kendi clan arkadaşları bu arkadaşı korusa dahi yapılacak en temiz hareket bu, GM ekibine saygılarımla TRY2KİLLME.

----------------------------

Now, my friend, there are people who say tbl for what your friend did, but these are people who are ignorant of the game. The name of the vigilance made by this friend is the BUG named w+left click, most of which works in 1099 and 1299 and is known in most of the pk servers. In this way, even if the man appears far away on your screen, this friend goes further by taking half a step, thanks to the screen bug he made. As I said, even when it is done manually, the character takes half a step with a slight difference, and these make this bug event print in the macro. In other words, they go to their macros and have them print w+ left click with milliseconds... The lower the millisecond in the macro, the faster it goes in this case.

The descent of this friend from a distance is that by pressing the macro on his screen, w left click and flying half a step, jumping to the bottom of the man and throwing from the normal descent distance, while on the screen it looks like you jumped from a distance of 2-3 des. You can even go forward by opening this macro, in an empty place, after a certain period of time, the character of the person who made this bug appears on the screen of other players. Almost the logic of the business is the bug of these 1299 old servers and its use is 100% BAN REASON because the game's vulnerabilities are exploited.

What your friend said is that nikos entered my computer and couldn't find any illegal ones. In the case of steelseries a4tech's bloody's mouse macros, write the macro program once and assign it to those keys, then delete the program, format the computer if necessary, even go remove the mouse if necessary, use a different one with no macro driver installed before. plug it into the computer this macro will still work. In other words, the coyote made by your friend is to write the macro, save it once, delete even the macro drivers and not install them again in front of the nikos, and still not use the old mouse features from the side, whether it's a W+ LEFT click, a macro event that he does, a single macro is a town throw with the side keys or a shield plug. macros are still running.

This friend thinks he is very clever and uses this bug comfortably in any case. Unfortunately, such a day cannot be avoided. Apart from Turkish players, this macro is generally used by Malaysian players. A Malaysian friend named LEZSEKKKK has been using this macro for a long time.

Let's come to the step to be taken in order to solve this incident, there can be serious screen bugs in the video evidence posted on the forum, except for 1-2 distances. ban is required. Even if their clan friends protect this friend in the comments on the forum, this is the cleanest move to do, my respects to the GM team TRY2KILLME.

Adam bilale anlatır gibi anlatmış :D ne diyim şimdi .. 

1- Oyun içi bug kullanmak ban sebebi

2- Pk Esnasında Macro Ban sebebi

3- 2 kere incelenip strike almış 3. Strike ban sebebi
Biale anlatır gibi anlatmış olayını bilmeyenler için şuraya bi Link bırakayım :D 

BatuhanYilmaz ; Gece Şeyler Operasyon Yaptı Nikoslar , Madxq Toma ImFire Forumdan yazı yazıyor
xYAHYAx ; Bi daha söyler misin babacım 
BatuhanYimaz : Diyorum ki Nikos , Thanos , Seraphim arama yapıyor 
xYAHYAx : Evet 
BatuhanYilmaz : Şimdi Sen Elinde ne var ne yok sil tamam mı 
xYAHYAx : Bende ne olabilir ki babacım senin verdiğin macro var  bilgisayarda
BatuhanYilmaz : Tamam onu diyorum işte Ben şimdi xBURAKx'i gönderiyorum sana
xYAHYAx : Kimi Gönderiyorsun ?
BatuhanYilmaz : xBIURAKx' ı gönderiyorum 
xYAHYAx : Hıı Tamam
BatuhanYilmaz : Ondan sonra o macronun aynısından lMETEHANDAl' da var. Tamam mı lMETEHANl' la konuş
xYAHYAx : Evet .. Ne Yapalım nereye saklayalım macroları
BatuhanYilmaz : Belrili yerlere şey yap işte ( Arkadan LivinMind'in sesi gelir .. xSERDENGECTIx
xYAHYAx : xSERDENGEGCTIx' de de var .. 
BatuhanYilmaz : Onu söylüyorum işte bir araya gelin KESEMEZSINARKADASI'da al . INeverDown' da var mı yok mu bilmiyorum da tamam mı . xSERDENGECTIx abine de hemen şey yap tamam mı .
xYAHYAx Tamam Baba ,  xBURAKx çıkarıp bana nereden hangi macroyu sileceğimi mi söyleyecek . 
BatuhanYilmaz : hadi sen şey yap sizinkileri düşün .  Aranızda Eniştenle felan 
xYAHYAx : Ne yapalım diye ? 
batuhanyilmaz : evet evet , Hemen irtibat kuralım saat 10 a kadar ( konunun kilit yeme ihtimali var ) 
xYAHYAx : Tamam Baba
Batuhanyilmaz : İrtibatta kalın tamam mı .. 
xYAHYAx Tamam babacım :D :

• Haha 1

17 minutes ago, Toma said:

Adam bilale anlatır gibi anlatmış :D ne diyim şimdi .. 

1- Oyun içi bug kullanmak ban sebebi

2- Pk Esnasında Macro Ban sebebi

3- 2 kere incelenip strike almış 3. Strike ban sebebi
Biale anlatır gibi anlatmış olayını bilmeyenler için şuraya bi Link bırakayım :D 

BatuhanYilmaz ; Gece Şeyler Operasyon Yaptı Nikoslar , Madxq Toma ImFire Forumdan yazı yazıyor
xYAHYAx ; Bi daha söyler misin babacım 
BatuhanYimaz : Diyorum ki Nikos , Thanos , Seraphim arama yapıyor 
xYAHYAx : Evet 
BatuhanYilmaz : Şimdi Sen Elinde ne var ne yok sil tamam mı 
xYAHYAx : Bende ne olabilir ki babacım senin verdiğin macro var  bilgisayarda
BatuhanYilmaz : Tamam onu diyorum işte Ben şimdi xBURAKx'i gönderiyorum sana
xYAHYAx : Kimi Gönderiyorsun ?
BatuhanYilmaz : xBIURAKx' ı gönderiyorum 
xYAHYAx : Hıı Tamam
BatuhanYilmaz : Ondan sonra o macronun aynısından lMETEHANDAl' da var. Tamam mı lMETEHANl' la konuş
xYAHYAx : Evet .. Ne Yapalım nereye saklayalım macroları
BatuhanYilmaz : Belrili yerlere şey yap işte ( Arkadan LivinMind'in sesi gelir .. xSERDENGECTIx
xYAHYAx : xSERDENGEGCTIx' de de var .. 
BatuhanYilmaz : Onu söylüyorum işte bir araya gelin KESEMEZSINARKADASI'da al . INeverDown' da var mı yok mu bilmiyorum da tamam mı . xSERDENGECTIx abine de hemen şey yap tamam mı .
xYAHYAx Tamam Baba ,  xBURAKx çıkarıp bana nereden hangi macroyu sileceğimi mi söyleyecek . 
BatuhanYilmaz : hadi sen şey yap sizinkileri düşün .  Aranızda Eniştenle felan 
xYAHYAx : Ne yapalım diye ? 
batuhanyilmaz : evet evet , Hemen irtibat kuralım saat 10 a kadar ( konunun kilit yeme ihtimali var ) 
xYAHYAx : Tamam Baba
Batuhanyilmaz : İrtibatta kalın tamam mı .. 
xYAHYAx Tamam babacım :D :

Ne yiyip ne içiyorsun Kadir :))

SELAMUN ALEYKÜM BEN xSERDENGECTIx

Hiçbir yorum yapma gereği duyup kimseye cevap vermeyecektim , ama bazı arkadaşlar bizi öyle bir takındı haline getirmişki hiç üşenmeden tek tek nickleri yazıp kendi kafasın da kurdugu konuşmaları buraya yazmış . Bir takım arkadaşlar da yok sizden 2 3 gömlek büyük itemli adamlara bunu demen de garip demiş.
Bazı insanlar da yok efendim 2 party nin içinde nasıl 1 tane adamı tutup kesiyorsunuz demiş.

İYİ OKUYUN .
1 -> 2 Parti adam eğerki 2 priest 1 mage 5 warrior lu adamı kesemiyorsa burada altı çizilmesi gereken 2 önemli husus vardır 
( 1 -> Ya Kesmeye çalıştıgınız 1 parti gerçek den çok iyi organize oluyor ve çok güzel desleri ayarlayıp Z tutuyor ) 
( 2 -> Ya da kesmeye çalışan 2 parti adam ya zihinsel engelli beynini kullanamayır yada fiziksel engelli kolu yok ) 
Bu bahsettiğiniz uzak dan vurma , Z target alma değil 2 parti adam demek 4 priest 10 warrior 2 de mage demek , yani bu demek oluyor ki 10 warrior sadece 1 tane prieste SADECE 1 skil vursa zaten düşürür , He bu da şu sonuca cıkıyor KOLU YOK , neyse ki zihinsel bir engel yok :)

2 -> Bizden 2 3 gömlek insanların bizi kesememe sebebi eğer ki sözde uzakdan vurma ise az önce bahsettiğim 10 warrior sadece tp magemizi kesse ki bu mage içinde geçerli hepsi R siz sadece skil vursa mageyi keser partyi zaten düşürür , bunu yapamıyorsa karşı taraf yani BİZİM ADELET clanı , herşeyin item olmadıgını playerlik ve beynin birleşmesi sonucu birtakım şeylerin olacagını ispatlamış oluyoruz. Burada loglar kontrol edildik den sonra o insanın suçsuz oldugu ortaya çıkınca @nikos32 tarafın dan onaylanınca bakalım nasıl bir tepki vereceksiniz .

3 -> İtemin hiçbir öneminin olmadıgını , herşeyin sadece playerliğe baglı oldugu bir oyun oynuyoruz , gerçekten oynamayı bilen bir asasın sw de kesemeyeceği jop yok dur mesela . İRON SET ALAN KENDİNİZ ÖLÜMSÜZ ZANNEDİYOR .
Tabi oda haklı daha önce bizim gibi bir clan ile karşılaşmadıgı için PARA ile item alıp birşeyler yapacagını zanneden insanlar , okadar parayı verip bizi kesemeyince tabiki de bukadar ses getirmeye çalışması normal , her charımız da her zerresi tek tek EMEK ile olmuştur. PARA yatırmadan PARA yatıran insanları REZİL KEPAZE ettiğimiz için bukadar suçlaması yapılması da normal .

NOT => BUNU BİR SAVUNMA YAPMAK İÇİN YAZMADIM , SADECE İNSANLARIN HERŞEYİ İTEM ZANNETMESİNE SİNİRLENİP OLMADIK ŞEYLER SÖYLEMESİNE SİNİRLENDİĞİM İÇİN YAZDIM 2 PARTY EĞER Kİ 1 PARTY İ KESEMİYORSA BU 2 PARTY NİN PROBLEMİ DİR 1 PARTY İSTERSE FULL + FULL TBL KULLANSIN . KESEMİYORSAN OYNAMA BU OYUNU. KENDİ REZİLLİĞİNİZİ BÖYLE BİR HAKSIZ SUÇLAMA İLE KAPATAMAZSINIZ .

• Thanks 1

Pk da harikalar yaratan ADALET clanı . Şu an ne Z target tutabiliyor ne bir arada yürüyeibliyor bi de xTHORx' e yahya girmiş heralde aynı şekilde en önde sürmeye davam ama bu sefer ileri geri des yok :D Bf monu da ırkın karşısında duruyolar :D diyolar ki biz macro kullanmıyoruz bakın oyundayız hepinize yeteriz :D sdıyfsdf . Macro ile 3 partiye süren ekip 2 parti üzerine sürünce enteresan bi şekilde geri kaçıyor ve kill alamadan ölüyor çok garip şeyler oluyor . Ben böyle komedi filmi daha önce izlememiştim . Cem Yılmaza bu seneryoyu verin çaresizlik isimli bi komedi filmi çeksin .. Filmin ismi ironik geldi demi :D ajhahah ne adamsınız ya .. Ayrıca böyle zevk vermiyorsunuz macrolaru açın beyleeeeeerrrr...

4 hours ago, Toma said:

Pk da harikalar yaratan ADALET clanı . Şu an ne Z target tutabiliyor ne bir arada yürüyeibliyor bi de xTHORx' e yahya girmiş heralde aynı şekilde en önde sürmeye davam ama bu sefer ileri geri des yok :D Bf monu da ırkın karşısında duruyolar :D diyolar ki biz macro kullanmıyoruz bakın oyundayız hepinize yeteriz :D sdıyfsdf . Macro ile 3 partiye süren ekip 2 parti üzerine sürünce enteresan bi şekilde geri kaçıyor ve kill alamadan ölüyor çok garip şeyler oluyor . Ben böyle komedi filmi daha önce izlememiştim . Cem Yılmaza bu seneryoyu verin çaresizlik isimli bi komedi filmi çeksin .. Filmin ismi ironik geldi demi :D ajhahah ne adamsınız ya .. Ayrıca böyle zevk vermiyorsunuz macrolaru açın beyleeeeeerrrr...

5 6 pt içinde hala tekleniyorsunuz burda boş yapmanın bi manası yok yiyorsa gel atalım diyorum 8 v 8 

22 minutes ago, METEHAN20 said:

5 6 pt içinde hala tekleniyorsunuz burda boş yapmanın bi manası yok yiyorsa gel atalım diyorum 8 v 8 

Problem isnt who is good or who is better, problem is when ppl start use ilegal programs , ur friend Yahya isnt normal warrior, as i explain at another post we was fighting for bifrost monument then i saw he try chase me, i start run and he chose follow me, then i keep running there was distance of 50+ metters, i and surprise he cannot attack me for 20 seconds but after that time he start attack me i was asking myself how one warrior can attack from far distance if both run at same time with big distance, i didnt stop or something like that, i press E and keep running, another is when ur clan start pk, i wonder how ur R dmg work so perfect, (i playing assasin and is hard to me put R dmg if he isnt next to me) each hit ur guys do suddenly there is R dmg even if im a little far, a lot ppl said they dont use nothing and when nikos check logs suddenly they say, yes sorry i use this or that, Yahya was banned last db and another private servers, isnt first time he did that, and this isnt visual bug as ur friends and u call, is easy got strike and after few minutes or hours ask to check pc after delete all programs, there one clan member from ur clan that was banned for same reason, there u can check the video that i post some weeks ago, now if u gonna start talk im pro nobody can cut us at 8 vs 8, i can call u to do 1 vs 1 if u really are good player, nothing more to say, i hope he got perma ban if he used any ilegal program, bless ♡

Edited by Sky
  • Like 1
  • Thanks 1

1 hour ago, METEHAN20 said:

Metehan , çık dışarı kahve iç deniz kenarına git kitap oku, yahya abini savunma.  Çünkü bile bile yanlışı savunmak ahmaklıktır. 

7 hours ago, SAKAT said:

SELAMUN ALEYKÜM BEN xSERDENGECTIx

Hiçbir yorum yapma gereği duyup kimseye cevap vermeyecektim , ama bazı arkadaşlar bizi öyle bir takındı haline getirmişki hiç üşenmeden tek tek nickleri yazıp kendi kafasın da kurdugu konuşmaları buraya yazmış . Bir takım arkadaşlar da yok sizden 2 3 gömlek büyük itemli adamlara bunu demen de garip demiş.
Bazı insanlar da yok efendim 2 party nin içinde nasıl 1 tane adamı tutup kesiyorsunuz demiş.

İYİ OKUYUN .
1 -> 2 Parti adam eğerki 2 priest 1 mage 5 warrior lu adamı kesemiyorsa burada altı çizilmesi gereken 2 önemli husus vardır 
( 1 -> Ya Kesmeye çalıştıgınız 1 parti gerçek den çok iyi organize oluyor ve çok güzel desleri ayarlayıp Z tutuyor ) 
( 2 -> Ya da kesmeye çalışan 2 parti adam ya zihinsel engelli beynini kullanamayır yada fiziksel engelli kolu yok ) 
Bu bahsettiğiniz uzak dan vurma , Z target alma değil 2 parti adam demek 4 priest 10 warrior 2 de mage demek , yani bu demek oluyor ki 10 warrior sadece 1 tane prieste SADECE 1 skil vursa zaten düşürür , He bu da şu sonuca cıkıyor KOLU YOK , neyse ki zihinsel bir engel yok :)

2 -> Bizden 2 3 gömlek insanların bizi kesememe sebebi eğer ki sözde uzakdan vurma ise az önce bahsettiğim 10 warrior sadece tp magemizi kesse ki bu mage içinde geçerli hepsi R siz sadece skil vursa mageyi keser partyi zaten düşürür , bunu yapamıyorsa karşı taraf yani BİZİM ADELET clanı , herşeyin item olmadıgını playerlik ve beynin birleşmesi sonucu birtakım şeylerin olacagını ispatlamış oluyoruz. Burada loglar kontrol edildik den sonra o insanın suçsuz oldugu ortaya çıkınca @nikos32 tarafın dan onaylanınca bakalım nasıl bir tepki vereceksiniz .

3 -> İtemin hiçbir öneminin olmadıgını , herşeyin sadece playerliğe baglı oldugu bir oyun oynuyoruz , gerçekten oynamayı bilen bir asasın sw de kesemeyeceği jop yok dur mesela . İRON SET ALAN KENDİNİZ ÖLÜMSÜZ ZANNEDİYOR .
Tabi oda haklı daha önce bizim gibi bir clan ile karşılaşmadıgı için PARA ile item alıp birşeyler yapacagını zanneden insanlar , okadar parayı verip bizi kesemeyince tabiki de bukadar ses getirmeye çalışması normal , her charımız da her zerresi tek tek EMEK ile olmuştur. PARA yatırmadan PARA yatıran insanları REZİL KEPAZE ettiğimiz için bukadar suçlaması yapılması da normal .

NOT => BUNU BİR SAVUNMA YAPMAK İÇİN YAZMADIM , SADECE İNSANLARIN HERŞEYİ İTEM ZANNETMESİNE SİNİRLENİP OLMADIK ŞEYLER SÖYLEMESİNE SİNİRLENDİĞİM İÇİN YAZDIM 2 PARTY EĞER Kİ 1 PARTY İ KESEMİYORSA BU 2 PARTY NİN PROBLEMİ DİR 1 PARTY İSTERSE FULL + FULL TBL KULLANSIN . KESEMİYORSAN OYNAMA BU OYUNU. KENDİ REZİLLİĞİNİZİ BÖYLE BİR HAKSIZ SUÇLAMA İLE KAPATAMAZSINIZ .

Üşenmeden uzun uzun yazan insanlar,

kim bilir belki de , konuşacak , dertleşecek kimsesi olmadığı, yakın çevresinde onu dinleyen , kimsesi olmadığı için burada uzun uzuuun  yazılar yazıyordur. 
Sen çevrende birine kalkan olmadan önce onu iyi tanı. Yazılarının hiç bir anlamı yok kimse okumayacaktır. 

8 v 8 e büllüğü yetmeyenler :D burada havlamasın lütfen . varsa büllüğüne güvenen 8 kişi çıkarsın bizde çıkaralım 8 kişi görelim kim erkek kim değil :D 3 parti adam bizi kesemiyor kabahatlisi biz oluyoruz , adamlar kendilerine biz gerizekalıyız demiyorlar. Bize macro tbl diyorlar :D 

Soru 1 : Dünden önce terör estiren profesyonel ekip dün aksam pk da neden yerden kalkmadiniz ? 

Soru 2 : Madem en iyisi sizsiniz dünden sonra size noldu ? Macrolarinizi mi kapattınız . xYAHYAx ban iyince demoralize olup oyuna mi konsantre olamadınız :)

ayrica şu konuşma tarzından bile anlaşılıyor ki oyunu er meydanı sanan erkeklik gösterme platformu olarak gören garip bir yaratiksin . Savunma yapisin bile evet ben macro kullanıyorum ama politikam inkar et et rahat politikası o kadar belli oluyor. Zaten daha önce 2 kere strike yemişsin. Kullandığın skillerin kayıtları sen ne yaparsan oyunun loglarinda mevcut . Kac milisaniye de skill vurmussun kaç kişiye vurmussun vs hepsi kayıtlı boşuna program silip macro kapatmaya uğraşmayın o halinizle sakin pk ya çıkmayın. Dün akşam da görüldü ki macro kapalı olunca yerden kalkmıyorsunuz . Zaten bu üçüncü strike olacağı için perma ban ihtimalin de var bunu bildiğin için bu kadar sizlanman. Korkunun ecele faydası yok yahyaaaaaa :))))

Edited by Toma

Well even tho he's banned yesterday xTHORx did exactly the same sh!t.. attacking from 2 screens away while other orcs are closer to me yet cannot attack...

sadly clip wasn't saved but this is starting to annoy many players and they don't really want to pk against said ADALET party as they are not legit.

2 hours ago, AlextazY said:

Well even tho he's banned yesterday xTHORx did exactly the same sh!t.. attacking from 2 screens away while other orcs are closer to me yet cannot attack...

sadly clip wasn't saved but this is starting to annoy many players and they don't really want to pk against said ADALET party as they are not legit.

Just take a video or a clip if you can next time please.

• Thanks 1

20 minutes ago, Daggeron said:

try2killme isimli arkadaşın anlattıklarını teyit edebilirseniz tartışılacak bir şey yok zaten.

Teyit edilen önemli nokta şu, videoda gözüken olayın aynı şekilde oyun içi GMnin ekranında da yaşanması. Yani bu bir visual bug değil. Çünkü farklı kişilerde aynı şekilde gözüken bir sahne.

Arkadaşın anlattıklarını uygulamaya da dökseniz bunun cezası bellidir. Macro vb kullanımı PK'da yasaktır.

29 minutes ago, Majesty said:

Teyit edilen önemli nokta şu, videoda gözüken olayın aynı şekilde oyun içi GMnin ekranında da yaşanması. Yani bu bir visual bug değil. Çünkü farklı kişilerde aynı şekilde gözüken bir sahne.

Arkadaşın anlattıklarını uygulamaya da dökseniz bunun cezası bellidir. Macro vb kullanımı PK'da yasaktır.

söylediğim o zaten ortada bariz bir bug abuse var. tespitinin çok zor olması sıkıntılı bir durum. bir çözüm bulunur umarım

Bugün csw de bildiğin tren parti vardı . Hala utanmadan biz macro değiliz diyorsanız yalan konuşuyorsunuz demektir . ve yalan haysiyet yoksunu insanların işidir . Haysiyetiniz varsa susun ve artık sadece xYAHYAx adlı charın değil tüm charlara yaptırım uygulanması zaruri hale gelmiş demektir  .

https://streamable.com/fyje2h  bu tarz şeyler tamamen sw nin görüntü bug ile alakalı bende bu video daki adam hakkında şikayette bulundum görüntü bug dediler sonuç alamadım xyahyax   da  bu çeşit basit bir sebepden dolayı ban yemesi yanlış pc kontrol edilip gerceği neyse ortaya çıkartılıp tekrar normale döndürmek lazım 

2 minutes ago, YeahhhhhhhxD said:

https://streamable.com/fyje2h  bu tarz şeyler tamamen sw nin görüntü bug ile alakalı bende bu video daki adam hakkında şikayette bulundum görüntü bug dediler sonuç alamadım xyahyax   da  bu çeşit basit bir sebepden dolayı ban yemesi yanlış pc kontrol edilip gerceği neyse ortaya çıkartılıp tekrar normale döndürmek lazım 

bunlar görüntü bugu değil. senin attığın da değil adam glitch yapıyor ve ban sebebi. sana kim bug dediyse yanlış söylemiş

7 minutes ago, YeahhhhhhhxD said:

Bunu sadece sizin görüyor olmanız bir bug olabilir ama ban cezası alan karakterin videoda gözüktüğü gibi oyun içerisindeki GM'in ve diğer oyunculara aynı şekilde görünmesi başka bir durumdur. Ayrıca konu olan karakter hakkında benzer videolar da mevcut.

Ayrıca videodaki karakter de "glitch" yapmaktan dolayı zamanında ceza almıştı.

7 hours ago, Majesty said:

Bunu sadece sizin görüyor olmanız bir bug olabilir ama ban cezası alan karakterin videoda gözüktüğü gibi oyun içerisindeki GM'in ve diğer oyunculara aynı şekilde görünmesi başka bir durumdur. Ayrıca konu olan karakter hakkında benzer videolar da mevcut.

Ayrıca videodaki karakter de "glitch" yapmaktan dolayı zamanında ceza almıştı.

Sonra itemlarını aktardı, "TL" ile sattı ve başka bir hesapla oynamaması için hiçbir engel yok.

Yani bu durumda da xYAHYAx'nın geçici olarak xTHORx karakteri ile oynadığı gibi, kalıcı olarak ceza alsa dahi soruna net bir çözüm gelmeyecek. Kaldı ki clanındaki bir çok kişi benzer açıkları ve hileleri kullanıyor.

Daha kesin bir çözümü olmalı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...