Jump to content

Recommended Posts

Oyundaki bir Bug bir Acık yüzünden Ban atılmamalı . Önce Ekran Bugu Fixlenmeli , eğer bir şüpheniz vs varsa Loglara bakabilirsiniz  bir video yüzünden Ban yiyeceksek tüm sw nin ban yemesi lazım  yada Ekran  bugunun fixlenmesi lazım . En kısa sürede Banın acılmasını talep ediyoruz teşekkürler.

5 minutes ago, Majesty said:

Bu bilgiyi de ekleyip yazabilirdiniz, neden yazmadınız? Taraf tutmuyorum ben. Yöneticilerin aldığı kararları kendinizi savunmak için kullanırken eksiksiz bilgi vermeye dikkat edin sadece. Taraf tutacak olsaydım bahsedilen oyuncuyu en son banlayan kişi olarak mevcut GM ekibine baskı kurardım ama benim yetki alanım sadece burası. Ayrıca merak etmeyin sizden daha fazla bilgiye sahibim. İyi geceler dilerim.

Olayı yaşayan Yahya arkadaşımız yani aklıma bazı şeylerin gelmemesi normal değil mi hocam ? Yahya da kendisi üyelik açacaktır. Öyle diyorsanız öyledir hocam. Bende size iyi geceler dilerim.

• Thanks 1

9 minutes ago, METEHAN20 said:

@Toma zaten sen ölünce adam hızlı bir şekilde yanına koşuyor bu bariz ekran bugu harbiden oyun bilgin 0 sana cevap vermem bile saçmalık ama kendimi tutamıyorum

acilen göz doktoruna bi gözük sen Yediğim damage burdan bağdata yol olur .

Majesty belge paylaşıyor 

hem macroyla oyna hem inkar et , Hem yöneticiyi suçla . Ya makrosuz oynayın be kardeşim ayıp ayıp . İnkar et Rahat et politikası tutmaaaaazz :D 

21 minutes ago, Majesty said:
xYAHYAx Using Macro tools on PK 2 2022-05-01 19:41:00

Size yanlış bilgi verilmiş veya konuyu eksik biliyorsunuz.

15 minutes ago, avedon said:

ya peki temizsinzi neden şuan aktif pk var yoksunuz hadi gelin gm ler oyunda şimdi izlesinlert sizi 

Hocam arkadaşımız haksızlığa uğramışken gidip pk mı atalım ? Kusura bakma senin zihniyetin kadar geniş değil bizimkisi. İstersen Yahya arkadaşımızın temiz olduğu kanıtlandıktan sonra seni 1 akşam pk partisine alalım gel kendin gör ortamı pkyı kim pkda nasıl neyle oynuyor kendi gözlerinle gör. Bak senin saçma zihniyetine çiçek uzatıyorum. 

13 minutes ago, METEHAN20 said:

@avedon Arkadaşım haksız yere ban yemiş hiç bir şekilde 3. program yok gelip burda hakkımı savunucam tabi. Biz her zaman pk atıyoruz ve hakkını veriyoruz gelip sen de ağladığına göre sen de nasiplenmişin demek ki 

arkadaşınız hakkını neden ban yemeden önce savunmadınız. yoksa sıra size gelecek o yüzden mi townda duruyorsunuz?

@avedonİroni yapıyorsan komik yapmıyorsan daha komik :)) Ne anlatıyorsun adam ban yemeden neyin hakkını savunacağız biz temiziz bilgisayarlarımız açık şu an şu saniye inceleyebilirler. Ki zaten incelendikten sonra temiz olduğu ortaya çıkıcak o zaman ne diye öteceksin çok merak ediyorum 

Just now, METEHAN20 said:

@avedonİroni yapıyorsan komik yapmıyorsan daha komik :)) Ne anlatıyorsun adam ban yemeden neyin hakkını savunacağız biz temiziz bilgisayarlarımız açık şu an şu saniye inceleyebilirler. Ki zaten incelendikten sonra temiz olduğu ortaya çıkıcak o zaman ne diye öteceksin çok merak ediyorum 

O zaman majesty'nin paylaşmış olduğu belge yalan heralde :D majesty iftira atıyor o zaman arkadaşınıza . Yöneticiyi yalancılıkla suçlamak ne biliyim nasıl bir kafa ..

3 minutes ago, avedon said:

o çok sevdiğiniz hakkını savundugunuz arkadasınız banlanmadan önce konu buraya açılmış. banlandıktan sonra kuyruk acınız ile beraber buraya toplanmışsınız. acaba ironi bunu neresinde bide böyle düşün 

Bu duruma çok uygun bir atasözü var , derler ki Yavuz hırsız ev sahibini bastırır .. 

21 minutes ago, avedon said:

o çok sevdiğiniz hakkını savundugunuz arkadasınız banlanmadan önce konu buraya açılmış. banlandıktan sonra kuyruk acınız ile beraber buraya toplanmışsınız. acaba ironi bunu neresinde bide böyle düşün 

kuyruk acısı ney? sen ne diyorsun ? konu buraya açıldığı için kendimizi burada ifade ediyoruz. lütfen daha fazla boş yapmayı bırak konuyu muhabbatları çözsün, araştırsın.

18 minutes ago, xBurak said:

kuyruk acısı ney? sen ne diyorsun ? konu buraya açıldığı için kendimizi burada ifade ediyoruz. lütfen daha fazla boş yapmayı bırak konuyu muhabbatları çözsün, araştırsın.

kuyruk acısı işte bu sizlerin buraya apar topar dolumasmanıza sebep olan şey. yaptıgınız illegal faaliyetler ortaya cıkınca koşa koşa üyelik açıp karayı aklamaya calısmanız. ama unuttugunuz birşey şu CLAN adınızı sadece ad olarak kullanmanız. bu konu buraya açılmasa artık muhattablardan kastın kimse onu bilemeyeceğim; öyle babanızın çiftliği gibi at koşturmaya devam edecektiniz. hala şuan maradonda geziniyorsunuz. buyrun pk ya gelin human ırkı olarak bekliyoruz. (  makrolarınızı kapatın ama GM ler online .)   ))

I still remember when orcs and humans was fighting for bifrost monument (i was with mage) he try chase me, there was distance as 30-40 metters, he try attack me, but he cannot, and suddenly after 20-40 seconds he suddenly can attack me, i was wonder how is this possible if both have same speed, mage and warrior, i didnt stop, cos i was running, isnt first time that Yahya got report about it, if he really havent nothing to hide why he didnt make an account at forum

• Haha 1

1 hour ago, Sky said:

I still remember when orcs and humans was fighting for bifrost monument (i was with mage) he try chase me, there was distance as 30-40 metters, he try attack me, but he cannot, and suddenly after 20-40 seconds he suddenly can attack me, i was wonder how is this possible if both have same speed, mage and warrior, i didnt stop, cos i was running, isnt first time that Yahya got report about it, if he really havent nothing to hide why he didnt make an account at forum

Hes super warrior and has better swift can catch up to anyone and attack from 1 screen away with 1.5range weapon...visual bug my ass.

@Majestyortaya kapı gibi daha önceki incelemelere ait rapor koyuyor . Hala bu adamın temiz olduğunu iddaa edebilecek kadar hayasız tutumlara girebiliyorsunuz . Clan olarak yazmayı kesip sağdan soldan aranizin iyi olduğu bir kaç arkadaşa da görüntü bugu diye foruma yazı yazdiriyorsunuz . Onlarda forumdanda bu adamlar hakkında ne yazılmış diye bakmadan yorum atma gafletine düşüyorlar . @Majestybelgeler ile konuşuyor . Oyunda macro yasak özellikle pk da bu durumun affının olmadığını söylediler. Ayrıca arkadaşınız iki defa incelenmiş ve kara listeye zaten düşmüş . Hala kalkıp yüzsüz yüzsüz biz kullanmadık diyebiliyorsunuz. Sadece xyahyax nick'li karaterin banlanmasi ile çözülecek bir sorun değil bu . Hepiniz aynı tbl'yi kullanıyorsunuz.  Nikosun sizin tüm geçmiş loglarinizi incelemesi lazım ki eminim nikos bunu yapar . Daha fazla mızırdanızp durmayın . Burası Kudüs'ün Ağlama Duvarı değil . 

Merhaba,

Videoda görünen şey visual bugdan daha ziyade bir çeşit hile gibi duruyor. Karakteri sunucudan ihtiyati şekilde uzaklaştıran GM arkadaş ne kadar haklı ise bunun için visual bug diyenler de en az o GM arkadaş kadar haklı. Fakat evvelini düşündüğümüzde bir önceki sunucumuzda yine aynı arkadaş yine aynı sebepten sunucudan uzaklaştırıldı. Burada da makro kullanımından 2 cezası, karakteri hakkında da yaklaşık (sadece bana) 93 şikayet bulunmaktadır. Konuya bu açılardan tarafsız olarak bakıldığında her iki tarafın da kendilerince geçerli sebepleri bulunmaktadır. Karakteri sunucudan uzaklaştıran GM arkadaşın görevini kötüye kullanması vb. herhangi bir durum söz konusu değil. Yorumlarda bunlara benzer bazı ifadeler okudum, hoş değil. Bu konunun nihayete ermesi için Nikos'un inceleme yapması gerekmektedir. Bu inceleme yapılana kadar da tarafların daha fazla birbirine düşmemesi, küfürlerin havada uçuşmaması için konuyu kilitliyorum. Nikos'un inceleme yapması ne kadar sürer bilmemekle birlikte herhangi bir gelişme olması durumunda buradan duyurusu yapılacaktır.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...