Jump to content

02.07.2022 Updates / Güncellemeler

nikos32

Recommended Posts

• Administrators
  • Fixed an issue about unique monsters notice which was getting triggered upon master stone's destruction and from the master summoning scrolls.
  • Fixed the coin requirement when upgrading the Scorching and Chaotic staffs.
  • Fixed the upgrade issue for Oasis staff.
  • Disabled the casting of mage's staff skills when the king's scepter is equipped.
  • You can no longer complete quests or collection races while trading.
    • You'll have to kill the last monster that is required once again.
  • Fixed MP recovery for weapons equipped on left hand.
  • Offline characters will be automatically moved from Colony Zone and Ronark Land to Moradon when Ronark Land opens/closes.
  • The invaders will no longer receive the Certificate of Invasion from remote locations but only when they are standing nearby to the monuments during blessing.
  • Fixed the camera's zooming out distance when character is transformed into a monster and when using the 2nd person view.
  • Fixed the coordinates of characters' position when teleporting back to homeland after losing the war or when the invasion is over.
  • Fixed an issue about the R-hit system where captive monsters were getting self-killed at random times and rainbow goblin would not respawn.
    • Rainbow Goblin's respawn time has changed back to its original respawn time.
  • Added Rainbow Goblin in Ronark Land.
  • Added daily quests for master bosses in bowl.
    • 1 Lobo for 12 Bravery Awards.
    • 1 Lupus for 12 Bravery Awards.
    • 1 Lycaon for 12 Bravery Awards.
    • 1 Barkirra for 12 Bravery Awards.
    • 1 Lesath for 12 Bravery Awards.
    • 1 Shaula for 12 Bravery Awards.
    • 1 Orc bandit leader for 28 Bravery Awards.
  • Replaced the Spirit of Genie from the Power-Up Store with a voucher which can be exchanged via NPC Miraselth.
  • Increased the drop rate of mage black chitins from Booro monsters.
  • The BF Fragment monsters will now drop Monster Stones.
  • Improved the bowl-gift system for the bravery awards.
  • Added a new C(ommands) button next to Q(uests) and P(US) with all game commands listed and explained.
  • Added exchange option for Merchant Reward Token [2] to Merchant Reward Token [1] via NPC Miraselth.
  • Added new BF, BDW and Felankor rings (strictly for mage class) with higher elemental damages.
    • 32 Elemental Damage for (+0).
    • 42 Elemental Damage for (+1).
    • The rings can be upgraded from (+0) to (+1) via Anvil at 30% success rate.
    • The items required for crafting a ring (+0):
      • 1x normal ring (+0) and 3x Rhodium.
    • The items required for crafting a ring (+1):
      • 1x normal ring (+1) and 9x Rhodium.

• Master Stone kesilmesinden ve Master Summon Scroll'lardan kaynaklanan bir duyuru hatası giderildi.
  • Scorching ve Chaotic asalarının yükseltilmesi ile ilgili para gereksinimi sorunu çözüldü.
  • Oasis asasının yükseltilmesindeki sorun çözüldü.
  • Büyücü classlarının kral asası ile büyü kullanması kapatıldı.
  • Trade ekranında iken artık görev veya CR tamamlamanız mümkün olmayacak.
    • Bu durumlarda olan oyuncular gerekli olan bir yaratığı tekrar öldürdüklerinde görevi veya CR'yi tamamlamış olacaklar.
  • Sol elde MP recovery sorunu çözüldü.
  • Offline olan karakterlerin Ronark Land açılıp kapanması durumunda Colony Zone ya da Ronark Land'a ışınlanması, Moradon olarak değiştirilmiştir.
  • Savaş istalası durumunda artık sadece taşa yakın olup bless alabilenler Certificate of Invasion kazanabilecekler.
  • Yaratığa dönüşüm kağıdı kullanıldığında kamera 2. kişi görüntüsünde iken meydana gelen bir hata düzeltildi.
  • İstila bittiğinde veya savaş kaybedildiğinde ana haritaya dönülmesi durumunda meydana gelen koodinat hatası düzeltildi.
  • Rastgele zamanlarda kendi kendine ölen ve Rainbow Goblinin doğmamasına sebep olan basit R saldırıdaki bir hata giderildi.
  • Rainbow Goblin'in doğma aralıkları orijinaline çekildi.
  • Ronark Land haritasına Rainbow Goblin yaratığı eklendi.
  • Bowl'daki master bosslarına günlük görev eklendi.
    • 1 Lobo için 12 Bravery Award.
    • 1 Lupus için 12 Bravery Award.
    • 1 Lycaon için 12 Bravery Award.
    • 1 Bakirra için 12 Bravery Award.
    • 1 Lesath için12 Bravery Award.
    • 1 Shaula için 12 Bravery Award.
    • 1 Orc Bandit Leader için için 28 Bravery Award.
  • Spirit Of Genie eşyasını PUS'tan artık voucher olarak alıp NPC Mraselth'de değişebileceksiniz.
  • Booro yaratıklarındaki Mage Black Chitin düşme oranı arttırıldı.
  • BF Fragment yaratıkları artık Monster Stone atacaklar.
  • Bowl hediyesi olan bravery award sistemi güncellendi.
  • Sol üst köşedeki Q ve P'nin yanına C adında yeni bir buton eklendi. Bu butonla komutları ve açıklamalarını görebileceksiniz.
  • NPC Miraselth'e Merchant Reward Token [2]'yi Merchant Reward Token [1]'e dönüştürebileceğiniz yeni bir buton eklendi.
  • Yeni BF, BDW ve Felankor yüzükleri (ayrıca mageler için) daha yüksek elemental damage ile eklendi.
    • +0 için 32 Elemental Damage
    • +1 için 42 Elemental Damage
    • Yüzükler +0'dan +1'e yükseltilebilir.
    • +0 bir yüzük elde etmek için gerekenler
      • Normal +0 yüzük ve 3 adet rhodium.
    • +1 bir yüzük elde etmek için gerekenler
      • Normal +1 yüzük ve 9 adet rhodium.
  • Like 8
  • Thanks 3
  • Confused 1
  • Sad 1

1 minute ago, ThomasScamShelby said:

42 elemental and for each mage dual 500 gbs nearly same prices as wings of war

Ulan cengiz doymak bilmiyorsun oğlum ya zaten iyi oynuyorsunuz 6 mage tek novayla ırk kaldıramıyoruz diye üzülüyorsunuz mageden anlamadığını bilmesem senin için üzüleceğim 500 gb bu oyun için çok bir para değil. bdw ringler ilk çıktığında 200gbye yaptım ki bunlarda yapılır %100 craft ayrı bir saçmalık. Benim için problem yok ama umarım serverin gidişatı için iyi olur çünkü o yüzükler tamamlandığında diğer oyuncuların şikayetleri serveri bitirecek 

1 minute ago, Emperor said:

Ulan cengiz doymak bilmiyorsun oğlum ya zaten iyi oynuyorsunuz 6 mage tek novayla ırk kaldıramıyoruz diye üzülüyorsunuz mageden anlamadığını bilmesem senin için üzüleceğim 500 gb bu oyun için çok bir para değil. bdw ringler ilk çıktığında 200gbye yaptım ki bunlarda yapılır %100 craft ayrı bir saçmalık. Benim için problem yok ama umarım serverin gidişatı için iyi olur çünkü o yüzükler tamamlandığında diğer oyuncuların şikayetleri serveri bitirecek 

+1ini yapacak para çıkmıyor ki +0la yetincez

2 minutes ago, ThomasScamShelby said:

Bilgilendirme : Orjinal bifrost yüzükleri zaten 30 damage +0 ve 45 damage +1di Bilgilendirme bitmiştir

Cengiz ben bdw ringi 150 gb bandında yaptım ve 15 elemental alıyorum. Neyse bir ringlerinizi yapın damageinize göre biz de duruma göre gerekli hamlelerimizi yaparız artık.

Bilgilendirme : Normalde mp magelerin 6.5 - 7k canı olmaz sen benden daha iyi bilirsin.

Edited by Bhromka

Just now, ThomasScamShelby said:

Bilgilendirme : Orjinal bifrost yüzükleri zaten 30 damage +0 ve 45 damage +1di Bilgilendirme bitmiştir

orjinal skillerle oynamadığımızı hepimiz biliyoruz :D Database kurup orjinal skilleri test etmen için sunucu açabilirim dediğimi anlayacaksın. Üzüldüğüm nokta oyunun tamamen değiştirilmesi  flame ringler warriorlar için açılmamalı  myko oynamanın amacı zaten eskiye özlem duymak. Mage şu an rahatlıkla warrior jobunu tanklayabiliyor staflayabiliyor yüzüklerle neler olabileceğini tahmin etmek zor değil

1 minute ago, Bhromka said:

Cengiz ben bdw ringi 150 gb bandında yaptım ve 15 elemental alıyorum. Neyse bir ringlerinizi yapın damageinize göre biz de duruma göre gerekli hamlelerimizi yaparız artık.

Bilgilendirme : Normalde mp magelerin 6.5 - 7k canı olmaz sen benden daha iyi bilirsin.

Biliyorum hp build ile 6k hp oluyor yanına war falan eklersen 6500 rahat görüyor.Patch gelince test yapacağız 

Just now, ThomasScamShelby said:

Biliyorum hp build ile 6k hp oluyor yanına war falan eklersen 6500 rahat görüyor.Patch gelince test yapacağız 

Aynen yapalım eğer düşündüğüm gibi staff damageiniz boostlanırsa novasız 6 mage ile melee pksı atarız artık :)

• Like 1

29 minutes ago, nikos32 said:
  • Added daily quests for master bosses in bowl.
    • 1 Lobo for 12 Bravery Awards.
    • 1 Lupus for 12 Bravery Awards.
    • 1 Lycaon for 12 Bravery Awards.
    • 1 Barkirra for 12 Bravery Awards.
    • 1 Lesath for 12 Bravery Awards.
    • 1 Shaula for 12 Bravery Awards.
    • 1 Orc bandit leader for 28 Bravery Awards.

Bunun günlük değil her kesildiğinde verilmesi daha iyi olur. 

It would be better to give it every time it is cut, not daily.

• Like 1
  • Sad 1

• GM_Thanos changed the title to 02.07.2022 Updates / Güncellemeler