Jump to content

MevsimsizKar Account Banned

Recommended Posts

1 minute ago, showmachine said:

:) kardeşim  gülünç duruma düşüyorsunuz gerçekten Aynı apartmanda madem bi halt yedin bot kullandın . Arkadaşını uyarmaz mısın ? bak benim bilgisayarımdan girme charına diye :) sonuçta bu kullanılan bottan senin haberin var en azından eğer arkadaşına bunu söylemek istemiyorsan onunda yasaklanmasına göz yumuyosun demektir :) geçmiş olsun banın açılacagını hiç sanmam olayı sabote etmek değil amacım ama bot kullanılan bir pc den / aynı interneti kullansanız dahi diger pc de kullanılmamışsa mevsimsizkar isimli karakter ban yemezdi bi nevi bu banı yemesine sen vesile olmuşsun arkadaşına bi ömür borclusun . iyi oyunlar 

Tam Anlamıyla Arkadaş kurbanı oldum dediğin gibi dostum onca Emek verdim farm yaptım upgrade yaptım uğraştım başıma gelen olaya bak. 

ben senin yerinde olsam o komşunun evini basar döverdim.

:D:D Şiddet çözüm değil hocam ama Bir nebzede olsa rahatlanacaksa bende yapardım :D:D çünkü arkadaş resmen arkadaşını banlatmak için elinden geleni yapmış :D:D hiç birşey söylememiş . ayırca aynı apartmandasınız zaten ne gerek var başka pcden girmeye ki git kendi pcnden gir oyuna Bilmedigin adamın pcsinden niye giriyosun madem güveniyosun o adama bu kadar o senin güvenini suistimal etmiş oluyor Bu durumdada yapacak pek bir durum olmuyo arkadaş magduru oluyosun :) 

Edited by showmachine

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...