Jump to content

MevsimsizKar Account Banned

Recommended Posts

Merhaba ben MevsimsizKar
Bu gece Hesabım Banlandı. Sebebi ise benimle alakası olmayan bir karakterin hile kullanımı olduğu söylendi. Ben 2014 den beri bu server da oynamaktayım önceki Database ler deki Nick Rava_Arph bugüne kadar hiç bir şekilde hile programı kullanmadım tanıyanlar vardır.
Karakterime ait logların incelenmesini Talep ediyorum.

Hello, I'm MevsimsizKar
My Account Banned Tonight. It was said that the reason was the use of cheats by a character that has nothing to do with me. I have been playing on this server since 2014. There are those who know Nick Rava_Arph in the previous databases, I have never used a cheat program until today.
I request that the logs of my character be examined

@nikos32 @GM_Thanos @Majesty

Edited by Rava_Arph

• Administrators
2 minutes ago, Rava_Arph said:

My Account MevsimsizKaR and ZorSaatler

BigBadWolf Sayk0's Account 

Sayk0 and Me using Public Network Using 

No cheat program was used in my accounts.
Can you check my logs again?

as I said, he logged in to your account.

I've been playing on this server since 2014.
I have never acted against the rules of the game. We meet that person in real life and use the same wifi network.
I logged into my account from that person's computer, but a cheat program was never used on my account MevsimsizKaR
I didn't know that person was using a cheat program.

6 hours ago, Rava_Arph said:

Dear Nikos;

Please check my account again.
No illegal program was used in my account.
There was no illegal advantage.
I expect you to make a fair decision.

Shared or purchased accounts
Will receive no Customer Support
and can lead to Permanent Ban

18 minutes ago, Majesty said:
Shared or purchased accounts
Will receive no Customer Support
and can lead to Permanent Ban

Ben Hesap ve şifre paylaşımı yapmadım. Hile kullandığı söylenen kişi ile aynı apartmanda yaşıyorum. Onunla aynı wifi ağını paylaşıyoruz evet o kişinin bilgisayarından hesabıma giriş yaptım bunu inkar etmiyorum. O kişinin de hile programı kullandığından haberim yoktu. İncelendiğinde Benim hesabımdan hiç bir şekilde hile yazılımı kullanılmadığı görülecektir.  

Edited by Rava_Arph

5 minutes ago, ThomasScamShelby said:

Sen git 15 gün önce czde garibanı kez 40m için kolpa at.Sana o gün de yazdım az bile olmuş rahatladım xddd

Konuyu Sabote etmenin bir anlamı yok dostum. Cz de farm yapan karakter kesilmeyecek diye bir kural mı var oyunda ben mi bilmiyorum. 

Merhaba iyi günler 

Banlanan karakterler MevsimsizKaR hariç bana aittir. Diğer arkadaşla hiçbir alakası yoktur. Farm amaçlı basit mouse veya klavye macrosu dışında yazılım kullandım kabul ediyorum.

Arkadaşımın da bahsettiği gibi aynı apartmanda oturmaktayiz ortak wi-fi ağı kullanıyoruz. Aramızda hiçbir şekilde hesap ve şifre paylaşımı olmamıştır. Bana ait olan bilgisayar dan hesabına giriş yaptığı için benimle birlikte MevsimsizKaR karakterinin de cezalandırılmasınin çok adaletli olduğunu düşünmüyorum. Bu arkadaşımız 2014 den beri bu server da oynamakta bugüne kadar hiçbir şekilde hile yazılımı kullanmamıştır kullanmayı bırakın hala daha CTRL tuşuna para sıkıştırarak asas oynayan bir kişidir. Daha önce bu sebepten banlanan kişilerin logoları tekrar incelenip banlari kaldırıldı örneğin Redraw.

MevsimsizKaR adlı kullanıcının da hesabının tekrar incelenmesini talep ediyorum.

@nikos32

Just now, Rava_Arph said:

Konuyu Sabote etmenin bir anlamı yok dostum. Cz de farm yapan karakter kesilmeyecek diye bir kural mı var oyunda ben mi bilmiyorum. 

Adam bana pm attı parasını geri almak için, sen 40 m için o gün bana pmden o gariban yalan söylüyor bana para gelmedi dedin.Evrene gönderdiğim olumlu olumsuz her şey bir şekilde dönüyor işte.Umarım banın açılmaz güle güle 

• Like 1

8 minutes ago, ThomasScamShelby said:

Adam bana pm attı parasını geri almak için, sen 40 m için o gün bana pmden o gariban yalan söylüyor bana para gelmedi dedin.Evrene gönderdiğim olumlu olumsuz her şey bir şekilde dönüyor işte.Umarım banın açılmaz güle güle 

sana biri 40m icin PM attiysa geri alabilirmisin diye, onun oynucagin oyununa tukurum^^

11 minutes ago, ThomasScamShelby said:

O olayın yaşandığı gün MevsimsizKaR ile birlikte PK daydim bahsettigin kişiyi oldurdugunde bize gelen bir para olmadı para geldiyse de biz PK esnasında fark etmedik bizde olduğumuz için para bizden de başkalarına geçmiş olabilir. 40m için seni bulup PM atması da ayrı bi olay senin gidip MevsimsizKaR a PM atıp kesmeyin demen daha ayrı bı olay sonuçta orası CZ ve herkes herkesi kesebilir.

36 minutes ago, Sayk0 said:

Merhaba iyi günler 

Banlanan karakterler MevsimsizKaR hariç bana aittir. Diğer arkadaşla hiçbir alakası yoktur. Farm amaçlı basit mouse veya klavye macrosu dışında yazılım kullandım kabul ediyorum.

Arkadaşımın da bahsettiği gibi aynı apartmanda oturmaktayiz ortak wi-fi ağı kullanıyoruz. Aramızda hiçbir şekilde hesap ve şifre paylaşımı olmamıştır. Bana ait olan bilgisayar dan hesabına giriş yaptığı için benimle birlikte MevsimsizKaR karakterinin de cezalandırılmasınin çok adaletli olduğunu düşünmüyorum. Bu arkadaşımız 2014 den beri bu server da oynamakta bugüne kadar hiçbir şekilde hile yazılımı kullanmamıştır kullanmayı bırakın hala daha CTRL tuşuna para sıkıştırarak asas oynayan bir kişidir. Daha önce bu sebepten banlanan kişilerin logoları tekrar incelenip banlari kaldırıldı örneğin Redraw.

MevsimsizKaR adlı kullanıcının da hesabının tekrar incelenmesini talep ediyorum.

@nikos32

Senin sözünün ne gibi bir hükmü olabilir alınan kararda, sen bot kullanmış ve banlanmış birisin. Forumdan da süresiz banlanıyorsun şu anda. 

Çok acayip ya insanda biraz utanma olur.

Nasıl bir tesadüf ki aynı apartmanda iki kişi oyun oynuyor. Birisi bot kullanıyor ama diğer hesap şans eseri o bilgisayardan oyuna gireceği tutuyor. Benim aynı oyunu oynadığım ve aynı zamanda illegal program kullanan bir komşum olmadı. Nasıl büyük bir tesadüf olmuş bu ya, gerçekten hayret ediyorum.

• Haha 1

10 minutes ago, Majesty said:

Nasıl bir tesadüf ki aynı apartmanda iki kişi oyun oynuyor. Birisi bot kullanıyor ama diğer hesap şans eseri o bilgisayardan oyuna gireceği tutuyor. Benim aynı oyunu oynadığım ve aynı zamanda illegal program kullanan bir komşum olmadı. Nasıl büyük bir tesadüf olmuş bu ya, gerçekten hayret ediyorum.

Tesadüf olduğunu hiçbir zaman söylemedim. Sayk0 isimli kullanıcı daha önce başka bir server da oynuyordu oynadığı server kapanınca buraya başlamasını ben tavsiye ettim. İllegal bir program kullandığından hiç bahsetmemişti haberim olsa zaten neden o kişinin bilgisayarından hesabıma giriş yapıp hesabımı riske atayım 2014 den beri bu server da oynayan biri olarak server kurallarını gayet iyi biliyorum. Ve şahsıma ait hesabımda bu zamana kadar hiç bir bot macro vs. illegal program kullanmadım Günümüzde bir çok oyuncuda mevcut olan macro mouse lar dan bile kullanmıyorum Hala daha eski usül CTRL para sıkıştırarak asasian oynayan bir kişiyim. Gece gündüz Titan Boroo Dark Mare BF Fragment farmı yaparak hesabımı yükseltmeye çabaladım. Benimle bahsettiğim slotlarda farm yapmış olan arkadaşlar bunu doğrulayacaktır. Şahsıma ait olan MevsimsizKaR isimli hesabım incelendiğinde hiçbir şekilde bu tür bot macro ve illegal bir program kullanmadığı görülecektir. Bot kullandığını bilmediğim bir kişinin bilgisayarından hesabıma giriş yaptığım için benim hesabımında cezalandırılmasının hakkaniyetten uzak bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum. Daha önce şifre paylaşımı yüzünden bot kullanıyor diye Banlanan Redraw arkadaşımızın hesabı incelenip tekrar dan banı kaldırılmıştı.Bende hesabımın tekrar incelenip hakkaniyetli bir karar verilmesini rica ediyorum

:) kardeşim  gülünç duruma düşüyorsunuz gerçekten Aynı apartmanda madem bi halt yedin bot kullandın . Arkadaşını uyarmaz mısın ? bak benim bilgisayarımdan girme charına diye :) sonuçta bu kullanılan bottan senin haberin var en azından eğer arkadaşına bunu söylemek istemiyorsan onunda yasaklanmasına göz yumuyosun demektir :) geçmiş olsun banın açılacagını hiç sanmam olayı sabote etmek değil amacım ama bot kullanılan bir pc den / aynı interneti kullansanız dahi diger pc de kullanılmamışsa mevsimsizkar isimli karakter ban yemezdi bi nevi bu banı yemesine sen vesile olmuşsun arkadaşına bi ömür borclusun . iyi oyunlar 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...