Jump to content

Recommended Posts

Bir suredir yokum, MaDxQ da tanidigim sevdigim biridir. Fakat birazdan yapacagim yorum ne konu sahibi sebebiyle, ne de bu mobun olmamasi isime gelecegi ile alakasi yoktur, dedigim gibi bir suredir yokum, ve bir sure daha olmayacagim gibi duruyor. Umarim bu, ergen tripli sacma sapan argumanlar ile gelecek arkadaslar icin yeterli olur.

21 minutes ago, HzMelikSah said:

Bowlda pk dönmesi adına yapılan bi strateji oldugu için gayet mantıklı herkez eşit bir şekilde kesebiliyor . 

Simdi guzel kardesim, bowl pksi senin dedigin gibi olmuyor, belli ki ortada bir bug var spawn coordinate ile ilgisi olmasida yuksek muhtemel. Bu da bazi insanlarin bir noktada oylece mob beklemesi oluyor, ki bunun pk olmadigi da gayet acik. Komple kaldirimlasi belki uygun olmaz, ama cozume ulasmasi gerektigide gayet acik. Oyle degil mi ?

Edited by Oxijean

4 minutes ago, Oxijean said:

Bir suredir yokum, MaDxQ da tanidigim sevdigim biridir. Fakat birazdan yapacagim yorum ne konu sahibi sebebiyle, ne de bu mobun olmamasi isime gelecegi ile alakasi yoktur, dedigim gibi bir suredir yokum, ve bir sure daha olmayacagim gibi duruyor. Umarim bu, ergen tripli sacma sapan argumanlar ile gelecek arkadaslar icin yeterli olur.

Simdi guzel kardesim, bowl pksi senin dedigin gibi olmuyor, belli ki ortada bir bug var spawn coordinate ile ilgisi olmasida yuksek muhtemel. Bu da bazi insanlarin bir noktada oylece mob beklemesi oluyor, ki bunun pk olmadigi da gayet acik. Komple kaldirimlasi belki uygun olmaz, ama cozume ulasmasi gerektigide gayet acik. Oyle degil mi ?

Senin bir süredir olup olmaman hiç kimsenin umrunda değil o ayrı bi durumda . O zaman konuyu coordinate ile ilgili acmanız daha sağlıklı olur daha acıklayıcı cümlelerle ifade etmek en mantıklısı . 

hocam bu paylaştıgın fotografta saçmalık oldugunu düşünmüyorum tamamen sürü psikolojisi söz konusu 2 defa rainbow o slotta cıktı diye 3. defada orada cıkar düşüncesiyle herkes bekledi ama cıkmadı . 
Bu tamamen Random olan bir şey ve R ile giriliyo olması Herkesi eşit oranda girebilecegi anlamına geliyor ulaşılması zor bir item evet ama bunun sayesinde Bravery kasan insanlarda var rainbow dalgasına bowldan cıkmıyorlar hakeza bowlda başka türlü boss kesmenin pek manası yok :) saygılar sevgiler bence Rainbow olmalı.

Bu arada daha butter alamadım :) hala çabalıyoruz...

10 hours ago, showmachine said:

hocam bu paylaştıgın fotografta saçmalık oldugunu düşünmüyorum tamamen sürü psikolojisi söz konusu 2 defa rainbow o slotta cıktı diye 3. defada orada cıkar düşüncesiyle herkes bekledi ama cıkmadı . 
Bu tamamen Random olan bir şey ve R ile giriliyo olması Herkesi eşit oranda girebilecegi anlamına geliyor ulaşılması zor bir item evet ama bunun sayesinde Bravery kasan insanlarda var rainbow dalgasına bowldan cıkmıyorlar hakeza bowlda başka türlü boss kesmenin pek manası yok :) saygılar sevgiler bence Rainbow olmalı.

Bu arada daha butter alamadım :) hala çabalıyoruz...

Kanka hala orada cıkıyor

17 hours ago, MaDxQ said:

buttefly başka bi droba koyulabilir veya breavery ile alınabilir hala getirmeli şu hale bakın tam bir rezillik.

https://imgur.com/a/E2BUNNS

Rainbow goblin r ile olduğunda ilk update geldiğinde 20 dmg atılıyordu. Eğer bu hale döndürülemiyorsa bence de ya başka bir şekilde butterfly wings elde edilsin ya da rainbow goblinin canı bufflansın ki gerçekten suni olmayan bir bowl aktivitesi yaratılsın. 

45 minutes ago, GM_Thanos said:

Rezillik derken? Ben bir rezillik göremiyorum? Oyun karakterlerinin iç içe girmesi mi rezillik nedir anlamadım? 

Buradaki rezillik şu, şuan oyundaki en değerli itemlardan biri için savaşmak yerine insanlar bekliyor sadece bu sadece bowlda duran insan sayısını arttırıyor pk aktivitesini arttırmıyor. Şimdi şunu diyeceksiniz bowlu alırsanız bunun önüne geçebilirsiniz. Malesef öyle de olmuyor ben tüm bowlu temizlerken 10 adım uzağımda dahi çıksa kaçan adamlar 2 r vurarak veyahut orada saklanan adam 2 r vurarak bu mobu alabiliyorlar. En azından bu mobun kesilmesi zorlaştırılırsa amacına daha çok hizmet etmiş olur.

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...