Jump to content

Recommended Posts

Merhaba, 

Warrior Full Plate Dagger Defance Helmet yanlışlıkla çöpe attım fakat az önce farkettim. Yardımcı olabilir misiniz bilemiyorum, danışmak istedim. 

Çöpe atılan tarih 10 Haziran olduğunu düşünüyorum, saat aralığını bilemiyorum epey aralıklı bir zaman zarfında farmdaydım. Tam olarak hangi saatte attığımdan emin değilim.

@GM_Thanos @Majesty

Edited by Innocenzio

Mükemmel bir yönetim ya, resmen serveri saldınız kendi haline ne olursa olsun modundasınız. Benim konum özelinde değil, dd kafalık çok dert değil ben vazgeçtim ondan zaten, insanlar yönetim piyasada yok diye söyleniyor. Yazık oldu. Sorunun çözümüne gerek yok. Konuyu kilitleyebilirsiniz. @GM_Thanos @Majesty

Excellent management for sw, you left the server alone,you don't care. I don't care about my problem. It's okay if you don't give a DD helmet, it doesn't matter. I already gave up.It was a pity. There is no need to solve the problem. You can lock the subject.

Have a nice day.

@nikos32

• Like 2

1 hour ago, Innocenzio said:

Mükemmel bir yönetim ya, resmen serveri saldınız kendi haline ne olursa olsun modundasınız. Benim konum özelinde değil, dd kafalık çok dert değil ben vazgeçtim ondan zaten, insanlar yönetim piyasada yok diye söyleniyor. Yazık oldu. Sorunun çözümüne gerek yok. Konuyu kilitleyebilirsiniz. @GM_Thanos @Majesty

Excellent management for sw, you left the server alone,you don't care. I don't care about my problem. It's okay if you don't give a DD helmet, it doesn't matter. I already gave up.It was a pity. There is no need to solve the problem. You can lock the subject.

Have a nice day.

@nikos32

Saldığımız bir nokta yok, bazı konularda yetkili olan sadece admin. Unutmayın ki insanların her zaman vakti olmuyor. Konu kendisine iletilmiş durumda ama malesef nikos AFK durumunda. Bu talebi de iletiriz kendisine tercih sizin.

5 hours ago, Majesty said:

Saldığımız bir nokta yok, bazı konularda yetkili olan sadece admin. Unutmayın ki insanların her zaman vakti olmuyor. Konu kendisine iletilmiş durumda ama malesef nikos AFK durumunda. Bu talebi de iletiriz kendisine tercih sizin.

Saçmalık,bir yöneticinin sürekli afk olması tamamen saçmalık.

• Like 1

8 hours ago, Innocenzio said:

Have a nice day.

@nikos32

Geçen db de de aynı problemler vardı. sonra Thanos bu konuyu açtı. Fakat değişen bir şey yok Nikos 1 haftadır yok, burada kimseyi suçlamıyorum fakat tek yetki anladığım kadarı ile Nikos da olduğundan dolayı diğer Gm ler sadece çevirmen veya aracı görevi görüyorlar gibi. Bu durumda doğal olarak Nikos olmadı mı hiç bir şey çözüme ulaşmıyor.

• Like 1

• Administrators
20 hours ago, schwarz said:

Geçen db de de aynı problemler vardı. sonra Thanos bu konuyu açtı. Fakat değişen bir şey yok Nikos 1 haftadır yok, burada kimseyi suçlamıyorum fakat tek yetki anladığım kadarı ile Nikos da olduğundan dolayı diğer Gm ler sadece çevirmen veya aracı görevi görüyorlar gibi. Bu durumda doğal olarak Nikos olmadı mı hiç bir şey çözüme ulaşmıyor.

Thanks for your feedback. GM_Thanos will soon have the authority to restore items himself.
However, there will still be a delay up to 24 hours for players to receive their mistakenly deleted/sold items.
Keep in mind that we are not obliged to restore this kind of items anyway, we do this as a goodwill from our side.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...