Jump to content

Recommended Posts

Buraya yazayım ki bu ruh hastası bomboş adamın ne bok olduğu anlaşılsın.Sonra kime ne gereken ceza verilmesi gerekiyorsa verilsin.Farm yaptığım slotta gelip ks ile kutu almaya çalışan bu ruh hastası şahıs kutuyu alamayınca ağır küfürler etmeye başladı.Düzgün konuşması gerektiğini söylesemde ısrarla küfür ve hakarete devam etti.E doğal olarak bende kendimi tutamadım, bir iki birşey söyledim.Sonra bu ruh hastası şahıs aradan 2 gün geçti bana pm attıp, özür diledi.Benle diyalog kurmamasını söyledim ve cevap bile vermedim.O kadar zoruna gitmiş olacak ki, arkadaşlarımın olduğu da bir slotta bu ruh hastası velette vardı, mizahi birşeyler yazdım.Yazdığım şey onla zerre alakası olmayan bir muhabbetti.Durduk yere bana laf atmak için ukalaca cevap verdi.OsmanAmca'nın bu pmside ona istinadendir.Bu ruh hastası şahıs ciddiye alınacak biri değildir.Kendi haline bırakın gitsin.Arada bir yemini suyunu eksik etmeyin yeter.OsmanAmcam bu ruh hastasına gerekenden azını söylemiş olduğu için üzgünüm.Seni ciddiye almıyorum velet.Bomboş bir adamsın ve öyle kalacaksın.İyi çalışmalar.

https://www.hizliresim.com/lcoeot3

• Like 1

Bu eşeklerin oyuna girmeleri engellenmeli.Oyunun iq seviyesini düşürüyorlar.Dün de bizim slota ks attılar 10 kez yazmam rağmen sonra küfür ettim bana babanım falan gibi aptalca şeyler yazdılar.Ben de analarını iyi elden geçirdim.2 aydır tek kelime hakaret etmedim kimseye beni bile dellendirdi bu salak ankara tayfa 

7 hours ago, ThomasScamShelby said:

Bu eşeklerin oyuna girmeleri engellenmeli.Oyunun iq seviyesini düşürüyorlar.Dün de bizim slota ks attılar 10 kez yazmam rağmen sonra küfür ettim bana babanım falan gibi aptalca şeyler yazdılar.Ben de analarını iyi elden geçirdim.2 aydır tek kelime hakaret etmedim kimseye beni bile dellendirdi bu salak ankara tayfa 

zaten düşük

Merhaba,

Kötü dil kullanımı ile ilgili kuralımızı tekrar hatırlatmak isterim:

Offensive Language (racism, family, religion or continuous insults)
1 day mute
1 day ban
7 day Ban

Bu kurala göre attığınız ekran görüntüsünde ceza verilecek herhangi bir durum yoktur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...