Jump to content

Recommended Posts

Gm butun sohbeti inceler misin neyse geregi yaparsin. Slota sahiplenip bana slotu dar edeceklermis bana farm yaptirmayacaklarmis. Oyle bir cumlenin resmini acma degil. Inceleyin hepsini sohbeti pmleri. Noldu sonra 20 dk sonra slotu birakti gittiler. Dalga gecmeler vesair kufurler hepsini gorursun. Ben boyle yapana kufur ederim saklim gizlim yok. Milletin ekmeğine kimse taş koyamaz yedirmem hakkımı kimse kusura bakmasin

Herkese merhabalar arkadaşlar . 

1-) Bu arkadaş paneli açıp kurallar bölümüne göz bile atmamış. Buraya koyuyorum bulabilir. İngilizcesi yoksa da sağ tık yapıp Türkçe çevirisini okuyabilir. Tabi okuma yazması varsa...( https://professionalko.com/?page=rules_of_conduct )

2-) GM bütün sohbetleri incelerse ne kadar spam ve küfür ettiğini görecektir.

3-) Slothu sahiplenme kısmına gelirsek.Kendi slothundaki moblar dururken bizim slothdaki mobu çekersen biz de moblarımızı koruruz.Bunun adına sen istersen tapulu malınız mı kardeşim diyebilirsin istersen başka bir isimle de nitelendirebilirsin sana kalmış.

4-) Slothu sana dar edeceğiz , sana burada ekmek yok , farm yok gibi sözleri etmedik . Hayal gücünle iyi sıkıyorsun.

5-) Küfür yasak olduğu için senin gibi bir deliyle anca dalga geçerim. Bu konuda sana katılıyorum ama küfür konusunda katılmıyorum , etmedim. (yine yalan sıkıyorsun)

6-) "GM'e neyse gereği yaparsın." yerine "GM gereken yapılırsa sevinirim." diyebilirsin üslubunun düzelmesi lazım bunun içinde erken yaşta eğitimi öneriyorum.

7-) Burası senin çiftliğin değil böyle yapana küfürü ederim kusura bakmayın diyerek oyun yetkililerine rest çekemezsin.

8-) Olay seninle alakalı bir şey milletin ne yaptığı sana ne kardeşim ? Millet demek ki edebiyle farmını atıyor herhangi bir forum postu açmıyor sadece senin hakkında açılıyorsa burada demek ki senin bir yanlışın var.

Irkçılık , dine , aileye veyahut  devamlı bir küfür değil . Sansürümü de yaptım . All chatten yazdım sana mı yazdım ? Hayır.Taa karşı slothdaydım üstüne alınmışsın . Ama senin ettiğin küfürler yan yanayken edilmiş ve aileye edilmiş küfürler gereken yapılırsa çok memnun olurum . 

8 minutes ago, Igracekelly said:

Irkçılık , dine , aileye veyahut  devamlı bir küfür değil . Sansürümü de yaptım . All chatten yazdım sana mı yazdım ? Hayır.Taa karşı slothdaydım üstüne alınmışsın . Ama senin ettiğin küfürler yan yanayken edilmiş ve aileye edilmiş küfürler gereken yapılırsa çok memnun olurum . 

Yukarıda okuma yazman varsa okuyabilirsin demiştim . Yokmuş... Burada yazdığımı iyi okursan senin ettiğin küfür yan yanayken edilmiş küfürler.Reyna'nın attığı görselde 4 kişi var sen , ben , Reyna ve X bp priest. Senin nickinin yanında party işareti var . Demek ki onunla partydesin . Ben de Reyna ile partydeyim gözüküyor . Burada 5 kişi gözükmüyor . Ya bize ediyorsun all chatten ya da hayali bir arkadaşın var ona ediyorsun. Konuştukça batıyorsun. Demogoji olsa yerinde duramazsın onun ismi --> Demagoji 

İncelenmesin diye aksine bir talebim yok incelensin haklı haksız kimse ortaya çıksın ben razıyım :) 

Merhaba,

KS, yaratık çekme, davranış bozukluğu, kötü dil kullanımı gibi sebebi ne olursa olsun bu gibi durumlarda küfür etmek yerine direkt bize iletebilirsiniz. "KS attı, şunları bunları söyledi." gibi hiçbir sebep ettiğiniz küfrü meşrulaştırmaz. Küfür eden de küfre tahrik eden de ceza alacak.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...