Jump to content

Recommended Posts

bu arkadasa göre göz yummamız lazım galiba wall hack kullanana //  sw başında  gerginaletler clanından bir mage ban yedi sırf kulenin içinde diye artık madem böyle bişi var kim varsa ifşa edicemi kralın oglunu görmücem o buglarda

Edited by THOTH

2020 yılında Huns clanının server ı bırakmasına sebep olan bir bug bu.Titan ların içinde farm yaparken ağaç içine girildiği için bir arkadaşımız banlanmıştı.Sadece afk exp kasıyordu orda.Gm_thanos banlamıştı arkadaşı.Aynı hassasiyeti burda da gösterir umarım.

21 hours ago, must4ng said:

2020 yılında Huns clanının server ı bırakmasına sebep olan bir bug bu.Titan ların içinde farm yaparken ağaç içine girildiği için bir arkadaşımız banlanmıştı.Sadece afk exp kasıyordu orda.Gm_thanos banlamıştı arkadaşı.Aynı hassasiyeti burda da gösterir umarım.

Doğrudur, o şekilde banlanan sadece Huns clanı değil. Başkaca kişiler de banlandı. Bu GM görüşüne bağlı bir durum olduğundan ben bot/3.parti yazılım olmadığı sürece kimseyi uyarmadan banlamam. Huns clanı da vaktiyle uyarılmış, uyarı dikkate alınmadığından sunucudan uzaklaştırılmıştır.

• Thanks 1

4 hours ago, PotatoFarmer said:

So the prz one is normal?  he clearly went off to Mount Everest and keep on  dbing OP while showing middle finger.

if you allow it then pls pls let us know so everyone can take benefit from it...thank you

mount everest? middle finger? wow such imagination mr drama queen

On 5/22/2022 at 12:19 PM, GM_Thanos said:

Doğrudur, o şekilde banlanan sadece Huns clanı değil. Başkaca kişiler de banlandı. Bu GM görüşüne bağlı bir durum olduğundan ben bot/3.parti yazılım olmadığı sürece kimseyi uyarmadan banlamam. Huns clanı da vaktiyle uyarılmış, uyarı dikkate alınmadığından sunucudan uzaklaştırılmıştır.

Orda bi ufak yanlışın var.Bizi kimse uzaklaştırmadı.Biz kendimiz senin tutumundan dolayı oyunu bıraktık.

Çokta ilgilenmiyorum ama sanırım nikibg ninde buglu alanda durması en azından bir strike gerektiriyor diye düşünüyorum.Neticede videoda gayet açık arkadaşlar yanına gitmeye çalışmış gidememiş "R" harici atak yapamamış.Normal yollarla gidilebilen bir alan olsa skill damage vurabiliyor olması lazım.Yanına descent ile giden warrior bile vuramıyor arkadaşa bide bu açıdan bakın dilerseniz.En azından verilen cezalarla bu tip durumların önüne geçip caydırıcılığı korumanız gerekir diye düşünüyorum

@GM_Thanos @Majesty