Jump to content

TheLegendary VS ORJİNAL CHILLOUT Partysi

Recommended Posts

Merhaba,

PALAST1NE arkadaşımızın verdiği orjinal tam kadro party üyeleri ile yapmış olduğumu VS etkinliğinin videosu ektedir. Bu gibi bir çok video olmasından dolayı bunu yapmış olduğumuz PK videosuna koymamıştık. Tüm sahneleri koymaya kalktığımızda 1 saatlik video olduğu için çoğu sahneyi kesmiştik. Fakat bu gün PALAST1NE arkadaşımızın bize yöneltmiş olduğu yersiz ve yalan tüm ithamlara karşı bu videoyu yükledik. Videoda gerekli cevaplar sesli olarak verilmiş olup diğer izleyen arkadaşlar kusura bakmasın. Lütfen çocuklara izletmeyiniz. Olumsuz sahneler içermektedir. Şimdi den iyi seyirler. 

PUHAHAHAHAHA xD 

Edited by SirJhon
  • Like 1
  • Haha 4

Video daki kadro asıl kadromuz değil gecenin 3 ünde online olan oyuncularla  kurulan biforst bi partysi , ayrıca o video daki ithamlarıda ananızın amına kadar iade ediyorum, bu aksam forum da o kadar yazdık anlaşmalı tam kadro vs diye 30 tane pm attım cevap yok, madem bu kadar adamsınız niye gelmediniz? hayal kurmaya devam edin siz, korkak oç ları

Akşam Gel Dara diye yazdım sana geldik kestik hala bana partimde asas vardı cart curt yapıyorsun madem partinde asas var çekme dara oglum senın gerçekten beynin yok
hayır clanında 1 allahın kulu yokmu yeter daha ne kadar ezilcez diyen bıktık hergün vs vs 10 kere geldin 10 kere kesildin hala daha bana vs diyorsun boş yapma sizden sıkıldık zevk vermiyorsun.

53 minutes ago, Stophia said:

Video daki kadro asıl kadromuz değil gecenin 3 ünde online olan oyuncularla  kurulan biforst bi partysi , ayrıca o video daki ithamlarıda ananızın amına kadar iade ediyorum, bu aksam forum da o kadar yazdık anlaşmalı tam kadro vs diye 30 tane pm attım cevap yok, madem bu kadar adamsınız niye gelmediniz? hayal kurmaya devam edin siz, korkak oç ları

Biz 40 gündür farklı serverda mı oynuyoruz ? Cz de aklınıza gelebilecek her köşede , darda veya genişte , kale içinde , kale dışında kesmedik mi sizi , daha ne istiyorsunuz ? Bu akşam dara çağırdık gelmediniz diyorsun , ctc esnasında darda towna düşen kimdi ? Yok oyum eksik , yok buyum fazla , hala yığınla bahane , yeter da bizimkiside can , her akşam sizin gönlünüzü eylemeye mi uğraşacağız.

Merhaba,

Her iki taraf için de söylüyorum: Ailemiz, eşimiz, çoluk çocuğumuz en kıymetli hazinelerimizdir. Ayaklarına taş, yüzlerine rüzgar değsin istemeyiz. Lütfen kullandığınız dile dikkat ediniz. Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi bir başkasına yapmayınız. Ne olursa olsun hiçbir anne, hiçbir eş, hiçbir çocuk küfürü haketmez. Hele ki bir oyun için asla değmez.

• Like 1

10 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Her iki taraf için de söylüyorum: Ailemiz, eşimiz, çoluk çocuğumuz en kıymetli hazinelerimizdir. Ayaklarına taş, yüzlerine rüzgar değsin istemeyiz. Lütfen kullandığınız dile dikkat ediniz. Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi bir başkasına yapmayınız. Ne olursa olsun hiçbir anne, hiçbir eş, hiçbir çocuk küfürü haketmez. Hele ki bir oyun için asla değmez.

Merhabalar dediklerinize şahsen tamamen katılıyorum ancak chatboxtan anamıza avradımıza sövüldüğünde de lütfen aynı hassasiyeti gösterin. Sizin tarafsızlığınıza güveniyorum umarım haksız çıkarmazsınız beni. Zaten majesty bugün uyarıyı yaptı. Bu videoda chatboxı incelerseniz Stophia'nın ettiği küfür üzerine atılmıştır. 

1 hour ago, Stophia said:

Chatboxta veyahut arkadaşlarının yanında efelenip 40 gündür kesilip her seferinde bir bahane bulmandan da sıkıldık artık. Bu akşam için de racon kestin chatboxtan yine kesildin yine bir şeyler zırvaladın yeter be kardeşim gerçekten yordun. Çok zor değil kesen kişiye eline sağlık demek. Vipp ile de vs attık ki kendi görüşüme göre o zamanın en zorlayıcı clanıydı bizim için. Stefan gg wp yazdı ben de gg wp yazdım herkes yoluna gitti. Sadece bir tebrikler elinize sağlık bir dahakine görüşürüz yazmak zor değil. Kalabalık olmak ile haklı olmayı karıştırmayın artık.

Her akşam sizin gibi çocukların gönlünü hoş etmekten de sıkıldık. Sana daha önce yazdıklarım geçerli czde beni görünce yolunu çevir dara gitme ölünce bahanelerin arkasına sığınma artık normal insan gibi pk atmak ve humanlara eventlarda yardım etmek istiyorum. Herkese iyi forumlar.

• Like 5

29 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Merhaba, biz de istemiyoruz en başından beri ve Videolarda bu güne kadar hiç bir zaman DC konuşmalarımızı paylaşmadık. Her clanın discord'unda bu tarz konuşmalar oluyordur. Buna kimse itiraz etmez muhtemelen PK veya VS heycanı ve adrenali ile bu tarz konuşmalar olabiliyor. Ama elimizden geldiğince  herkesin görebileceği şekilde bu tarz durumları yaşatmamaya çalışıyoruz. Arkadaş sinirlenmiş ama bu video aşağıdaki lafından sonra eklendi. Boş yapmasın.

Yinede hak verip daha dikkatli olmak gerektiği konusunda hem fikiriz. 

iyi oyunlar.

unknown.png

eğer videodaki görsel bir bug değilse ki %99 ihtimalle değil one hand + shield takılı iken staff vuruluyor olması durumunun düzeltilmesi gerekiyor. bu durum daha önce de vardı ve düzeltmiştiniz. belli ki bunu report etmek yerine avantaj sağlayarak kullanmayı tercih etmişler. ilgilenilirse acilen sevinirim çünkü aynı karakter tekrar kral seçildi @GM_Thanos

• Sad 4

1 hour ago, NotSoBad said:

eğer videodaki görsel bir bug değilse ki %99 ihtimalle değil one hand + shield takılı iken staff vuruluyor olması durumunun düzeltilmesi gerekiyor. bu durum daha önce de vardı ve düzeltmiştiniz. belli ki bunu report etmek yerine avantaj sağlayarak kullanmayı tercih etmişler. ilgilenilirse acilen sevinirim çünkü aynı karakter tekrar kral seçildi @GM_Thanos

Tabi ki de herhangi bir görsel veya teknik bir Bug bulunmamaktadır. Kral iteminin sınıfı Staff'tır. Oyunun orjinal itemidir. Bu güne kadar gerek USKO gerek pvp server olsun 20 senedir aynı özellikte olan bir itemdir. Panel'e git orda HUMAN KING Burayada tıklayabilirsin onun profilinden elindeki itemin sınıfını görebilirsin Ağlayacak başka bir konu bulabilmeniz dileğiyle.

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( 

Edited by SirJhon
  • Like 2

17 minutes ago, SirJhon said:

Tabi ki de herhangi bir görsel veya teknik bir Bug bulunmamaktadır. Kral iteminin sınıfı Staff'tır. Oyunun orjinal itemidir. Bu güne kadar gerek USKO gerek pvp server olsun 20 senedir aynı özellikte olan bir itemdir. Ağlayacak başka bir konu bulabilmeniz dileğiyle.

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( 

siz de gerçekten anlama problemi var galiba. hallowen itemleri ile helis vurulduğunda ya da staff skilleri vurulduğunda bu forum yıkılıyordu ve fix gelmişti ona. ağlamıyorum bug olan bir şeyi söylüyorum hani sizin sayfalar dolusu cevap attığınız csw olayı gibi anladın mı :) skill de required staff yazıyor ama oyunda one hand staff yok? neyse muhatabım sen değilsin, gerekli düzeltme yapılır bug abuse yapmamış olursunuz :) 

• Sad 1

2 minutes ago, NotSoBad said:

siz de gerçekten anlama problemi var galiba. hallowen itemleri ile helis vurulduğunda ya da staff skilleri vurulduğunda bu forum yıkılıyordu ve fix gelmişti ona. ağlamıyorum bug olan bir şeyi söylüyorum hani sizin sayfalar dolusu cevap attığınız csw olayı gibi anladın mı :) skill de required staff yazıyor ama oyunda one hand staff yok? neyse muhatabım sen değilsin, gerekli düzeltme yapılır bug abuse yapmamış olursunuz :)

Orjinal bir itemin Sınıfına BUG dediğinin farkına varman dileğiyle.

Ekran-Al-nt-s.png

• Like 1
  • Sad 1

Just now, SirJhon said:

Orjinal bir itemin Sınıfına BUG dediğinin farkına varman dileğiyle.

Ekran-Al-nt-s.png

sercan ne anlatıyorsun gerçekten bilmiyorum. neden bana cevap verme ihtiyacı duyuyorsun onu da anlamıyorum. one hand staff ile LR skill vurmak sana mantıklı gelebilir ama burada kılıç+kalkan takarak staff skill vurmak kapalıydı. ben bunu söylüyorum. şu an bu olan bir bug ve düzeltilmesi gerekiyor. bunu bildiriyorum. sana ne oluyor gerçekten anlamıyorum? aynısını sen csw de yaptın bug bug bug diye buradaki de bug. yani elinde 70 shield + king zımbırtısı ile staff vurmak sana mantıklı geliyorsa diyecek söz yok sana :D

5 minutes ago, NotSoBad said:

sercan ne anlatıyorsun gerçekten bilmiyorum. neden bana cevap verme ihtiyacı duyuyorsun onu da anlamıyorum. one hand staff ile LR skill vurmak sana mantıklı gelebilir ama burada kılıç+kalkan takarak staff skill vurmak kapalıydı. ben bunu söylüyorum. şu an bu olan bir bug ve düzeltilmesi gerekiyor. bunu bildiriyorum. sana ne oluyor gerçekten anlamıyorum? aynısını sen csw de yaptın bug bug bug diye buradaki de bug. yani elinde 70 shield + king zımbırtısı ile staff vurmak sana mantıklı geliyorsa diyecek söz yok sana :D

Sana cevap veriyorum çünkü konusu geçen Aynı kişi tekrar     KRAL seçildi dediğin kişi benim ve konu benim konum o yüzden olabilir mi? BUG reporta ağla Öneriler konusunda ağla  orda da gerekli cevabı veririm işe beni katıyorsan sıkıntı yok. 

• Sad 1

31 minutes ago, SirJhon said:

Sana cevap veriyorum çünkü konusu geçen Aynı kişi tekrar     KRAL seçildi dediğin kişi benim ve konu benim konum o yüzden olabilir mi? BUG reporta ağla Öneriler konusunda ağla  orda da gerekli cevabı veririm işe beni katıyorsan sıkıntı yok. 

csw konusunda ağladığınız gibi dimi :D:D sen kimsin ki vereceğin cevabı gerekli olarak görüyorsun :D sadece boş yapar geçersin işine gelen bir durumu bug olsa bile savunursun. neyse uzatmayalım. dediğimi yap skypedan yaz sor bakalım önceden nasılmış bu konu sonra sabaha kadar kapışırız burada :) 

9 minutes ago, NotSoBad said:

csw konusunda ağladığınız gibi dimi :D:D sen kimsin ki vereceğin cevabı gerekli olarak görüyorsun :D sadece boş yapar geçersin işine gelen bir durumu bug olsa bile savunursun. neyse uzatmayalım. dediğimi yap skypedan yaz sor bakalım önceden nasılmış bu konu sonra sabaha kadar kapışırız burada :) 

Kusura bakma biraz İlk okul çocuğuna anlatır gibi anlattım ama yapıcak bişey yok.

staff-2.png

staff-1.png

Edited by SirJhon

Just now, SirJhon said:

Kusura bakma biraz İlk okul çocuğuna anlatır gibi anlattım ama yapıcak bişey yok.

staff-2.png

staff-1.png

dostum sakat mısın sen ya? burası profko gidip saçma salak yerlerden ekran görüntüleri alıp kendini haklı çıkarma çabana gerçekten hayranım mk. bana mı öğretiyorsun orijinal knightı? o zaman self name de yoktu knight da onu da eklesene fotoğraflara. ya da elemental ringler sadece mage class için geçerliydi. valla güldürüyorsun kendini haklı çıkaracağım diye düştüğün şu çabaya hayranım :D:D

Oyunun orjinalinde varsa Bu oyuna eklendiğinde buna BUG diyecek birileri varsa onlarda yine sizsiniz.BUG'un ne demek olduğundan bir haber oyun oynayan bir kitleye karşı birşey anlatamam. Git BUG reportta ağla Öneri kanalına konu aç orda ağla konumu kirletme .

• Like 1

2 minutes ago, SirJhon said:

Oyunun orjinalinde varsa Bu oyuna eklendiğinde buna BUG diyecek birileri varsa onlarda yine sizsiniz.BUG'un ne demek olduğundan bir haber oyun oynayan bir kitleye karşı birşey anlatamam. Git BUG reportta ağla Öneri kanalına konu aç orda ağla konumu kirletme .

sanane istediğimi istediğim yere yazarım. şikayetimi buradan yapmak istiyorum buna sen mi karar veriyorsun? hazır videosu bile var zahmete bile girmeyeceğim. konunun tapusunu almış sanki ya :D:D:D

bir de bana gitmiş 2006 da forumtr mi neresi olduğu belli olmayan bir konudan ekran görüntüsü paylaşıyor kendini haklı çıkarmak için :D:D

sana artık gülmeyeceğim sercan allah korusun senin gibi bir evladım falan olur ileride kafama sıkarım. yazık anana babana üzülüyorum. 

bu buga hotfix geldiğinde görüşürüz evladım :) 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...