Jump to content

Recommended Posts

17 minutes ago, Innocenzio said:

Cengiz epeyce bir zaman oldu 2 sene olmuştur belki de beraber oynuyoruz serverlarda, oyun tarzımızı iyi biliyorsun. Gerçekci olucam sadece senden ricam sende gerçekci ol. Sence sen veya pt den herhangi bir mage orada kalmasaydı, biz sizi kovalamak için uğraşmasaydık. Kristali alır almaz herkes towna düşseydi ve bizde hemen kapılara focus atıp kapıları kapatsaydık. O bir kaç asas yada neyse içeri girebilir miydi? Velevki girdiler. Bizi cart diye bir hamlede düşürüp kristalede focus atabilirlermiydi. Bak bizi biliyorsun. Oyun tarzımızıda biliyorsun. Şu oyunu oynama şeklimizide biliyorsun. Ona göre cevap ver lütfen. Gerçekci ol. Biz buna rağmen kaleyi İSTEMİYORUZ. Bizim hakkımız du bu bize verin gibi bir cümlede yok. Buda saçma zaten. Bak altını çizdim. Bu bir bug ve aynı şey yarın öbür mevcut kale owner başına gelebilir. O zaman ne kadar can sıkıcı olduğunu onlar daha da iyi anlayabilir belki. Şuan ağlıyorsunuz falan diyorlar. Desinler umrumda değil :) Bizim söylediğimiz böyle bir hata var. Kristal düşünce bazı kişiler towna düşmüyor kalede kalmaya devam ediyorlar. Bunun düzeltilmesi gerekiyor dedik. Hepsi bu...

Bunuda şuraya bırakayım da bir gün lazım olur :D:D:D

https://www.hizliresim.com/lcmk194

2 minutes ago, SirJhon said:

Taş çıkarırsın helal be sana xD

Ulan samimiyetsiz pezevenk. Ben tasi kirdigimda sen icerdeydin. Niye gotun gotun saga sola kacmaya calisip pt ne call atmaya calistin o zaman E ibine @SirJhon. Bu da sana gelsin.

6 minutes ago, Oxijean said:

Ulan samimiyetsiz pezevenk. Ben tasi kirdigimda sen icerdeydin. Niye gotun gotun saga sola kacmaya calisip pt ne call atmaya calistin o zaman E ibine @SirJhon. Bu da sana gelsin.

Onunda videosu var call atmaya çalışmadığımın merak etme senide göt ederiz :)

2 hours ago, Innocenzio said:

Cengiz epeyce bir zaman oldu 2 sene olmuştur belki de beraber oynuyoruz serverlarda, oyun tarzımızı iyi biliyorsun. Gerçekci olucam sadece senden ricam sende gerçekci ol. Sence sen veya pt den herhangi bir mage orada kalmasaydı, biz sizi kovalamak için uğraşmasaydık. Kristali alır almaz herkes towna düşseydi ve bizde hemen kapılara focus atıp kapıları kapatsaydık. O bir kaç asas yada neyse içeri girebilir miydi? Velevki girdiler. Bizi cart diye bir hamlede düşürüp kristalede focus atabilirlermiydi. Bak bizi biliyorsun. Oyun tarzımızıda biliyorsun. Şu oyunu oynama şeklimizide biliyorsun. Ona göre cevap ver lütfen. Gerçekci ol. Biz buna rağmen kaleyi İSTEMİYORUZ. Bizim hakkımız du bu bize verin gibi bir cümlede yok. Buda saçma zaten. Bak altını çizdim. Bu bir bug ve aynı şey yarın öbür mevcut kale owner başına gelebilir. O zaman ne kadar can sıkıcı olduğunu onlar daha da iyi anlayabilir belki. Şuan ağlıyorsunuz falan diyorlar. Desinler umrumda değil :) Bizim söylediğimiz böyle bir hata var. Kristal düşünce bazı kişiler towna düşmüyor kalede kalmaya devam ediyorlar. Bunun düzeltilmesi gerekiyor dedik. Hepsi bu...

Bunuda şuraya bırakayım da bir gün lazım olur :D:D:D

https://www.hizliresim.com/lcmk194

Bizim haricimizde silentdeath clanından 3-4 warrior gördüm yanlışım yoksa onlar da içerde kalmışlardı.Ortada server kaynaklı bir hata var.Soruna gelince taş gene kesilir miydi %100 bilemem heal atma olayı olmadığından ama %70 kesilmez gibiydi

4 hours ago, Bhromka said:

If they want we can upload video their 2 mage party not goes to town and we try to kill them they spammed party call they think this is not bug. Their defence that mages not take the crystal they think if that mages not there that 2 retard sin can take the crystal ROFL. They dont know the meaning of "bug". I think they are confusing bug with k0xp wall hack or something.  But u know if we upload that video their answer they will write CRY CRY CRY we didnt do anything bla bla bla. 

please upload it bro, the community need to see that

• Sad 1

8 hours ago, Shady Boss said:

please upload it bro, the community need to see that

It won't make any sense. Because our interlocutor is the management team. We sent everything necessary to the management team. But the management side said that they will not take any action. Therefore, even though they use BUG to their advantage, there will be no sanctions.
Since the management team does not make any explanations, the children are play in the kinder garden.

• Sad 2

2 hours ago, SirJhon said:

It won't make any sense. Because our interlocutor is the management team. We sent everything necessary to the management team. But the management side said that they will not take any action. Therefore, even though they use BUG to their advantage, there will be no sanctions.
Since the management team does not make any explanations, the children are play in the kinder garden.

im sad to hear that, what terrible management 

• Sad 1

4 minutes ago, Shady Boss said:

they shouldnt allow you to keep it for abusing a bug. it should be reset.

no one abused any kind of bug lmao. do u have any proof about that? if u dont have STFU. even i was close to lose castle a fucking human rogue, but i didint cry about that. instead of that i keep my head down and non stop fight at csw. years are passing and nothing changes from ur side. all time whine, all time cry, all time complaint.

19 minutes ago, NotSoBad said:

no one abused any kind of bug lmao. do u have any proof about that? if u dont have STFU. even i was close to lose castle a fucking human rogue, but i didint cry about that. instead of that i keep my head down and non stop fight at csw. years are passing and nothing changes from ur side. all time whine, all time cry, all time complaint.

bhromka had the proof, he show the admins and they do nothing, congratz to you for using a bug to win the castle, see you next csw :)

• Haha 1
  • Sad 1

bhromka had the proof, he show the admins and they do nothing, congratz to you for using a bug to win the castle, see you next csw :)

ye. cry moar pls. it makes me happy. if gm team didnt take any action about that, u re little pleb whining about a "clear legal" victory :D

6 minutes ago, NotSoBad said:

ye. cry moar pls. it makes me happy. if gm team didnt take any action about that, u re little pleb whining about a "clear legal" victory :D

yeah "legal" god you are fucking retarded lmao. if you take pleasure to abuse this bug and think that is a fair and good victory then fine.

we both know when i take the castle from you last wipe you instant quit the server, it will happen again :)

17 hours ago, SirJhon said:

Taş çıkarırsın helal be sana xD

Biz senin adını Selcan diye biliyorduk meğer yaseminmiş.Kusura bakma bacım uyku sersemi azıcık sana yan gözle baktık. Hakkını helal et. Ama güzel sallıyorsun hakikaten ben beğendim. Analar neler doğuruyor görüyorsunuz

• Confused 1

17 hours ago, Innocenzio said:

kesin öyledir yaaa, bizde aptalız zaten Fnl kardeşinin dediği gibi. Kesin öyledir :D

Aptal olduğunu itiraf ettiğiniz için teşekkür ederim.Bunu bilmek güzel.En azından bundan sonra birşey anlatırken yada açıklarken ona göre davranmaya özen gösteririm

yeah "legal" god you are fucking retarded lmao. if you take pleasure to abuse this bug and think that is a fair and good victory then fine.

we both know when i take the castle from you last wipe you instant quit the server, it will happen again :)

HAAHAHAHAHHAHAAHAHAH

why u re mad fucking pleb? ye ye cool story bro really cool, im looking older topics and i could find only crying topics about that. i never left server cuz of loosing csw. stop trying to change subject. where is proof lets talk about that :D:D show me a fucking proof about csw winner clan abused any bug. show me or GTFO here u useless idiot.

@GM_Thanos that idiot blaming gm team about csw. can u punish him pls.

1 hour ago, Shady Boss said:

im sad to hear that, what terrible management 

Nobody used anykind of bug to their advantage. They are totally lying.If they have proof our sins was used bug to break crystal they will not stop pressure the management. They are just trying to take support from the forum because they just want to make server shit again. GM_SERC who sirjhon in the last db was making adverstiment for other servers.He is just intend to going another server because of that he wants more user join other server.Don't be blind or deaf that much

1 hour ago, BigHunter said:

Aptal olduğunu itiraf ettiğiniz için teşekkür ederim.Bunu bilmek güzel.En azından bundan sonra birşey anlatırken yada açıklarken ona göre davranmaya özen gösteririm

seninle muhattap bile olmak sana bir lutufdur ya. Bu lutufu sana son kes bahşediyorum ben. Bak dostum sen dalgana bak tamam mı anvile git yakmalık item falan at, belki geçer, yada sw 3 kişi kaldığında adamlar db resetlicez dediklerinde yapmayın emeklere yazık falan diye sızlan. Sana nacizane tavsiyem; Kendini yeterince gerizekalı durumuna düşürdün, İnsanlar yeterince gülüyo sana daha fazla bu duruma düşürme kendini. 

Yani gerçekten özür dilerim ama ne kadar gerizekalı bir adamsın sen ya, clanındaki diğer adamlara daha çok saygı duyuyorum, oxijen olsun, notsobad olsun, fnl olsun, yani nedeni şuki adamlar en azından bir şeyi mantıklı savunmasını yapabiliyorlar, sen? mal mal konuşyup kendini salak yerine düşürüp birde hala üstü çıkmaya çalışyorsun. Ulan diyelim ki dediğin gibi farzı misal sirjhon gm_serc aynı kişilerdi. Adam neden başka sunucuya gidecekse orada gm lik yapsın, yada neden başka sunucuya gidecekse orada o kadar item kasıp cz yi indirip kaldırsın, her eventte başı çeksin amk. Ya bu nasıl bir salaklık seviyesidir ya. Ya sen nolur sus amk konuşma ya :D gülmekten yazamıyorum bu kadar salak olunmaz :D 

Edited by Innocenzio

1 hour ago, BigHunter said:

Biz senin adını Selcan diye biliyorduk meğer yaseminmiş.Kusura bakma bacım uyku sersemi azıcık sana yan gözle baktık. Hakkını helal et. Ama güzel sallıyorsun hakikaten ben beğendim. Analar neler doğuruyor görüyorsunuz

idiot-stupid.gif

• Haha 4

1 hour ago, Innocenzio said:

seninle muhattap bile olmak sana bir lutufdur ya. Bu lutufu sana son kes bahşediyorum ben. Bak dostum sen dalgana bak tamam mı anvile git yakmalık item falan at, belki geçer, yada sw 3 kişi kaldığında adamlar db resetlicez dediklerinde yapmayın emeklere yazık falan diye sızlan. Sana nacizane tavsiyem; Kendini yeterince gerizekalı durumuna düşürdün, İnsanlar yeterince gülüyo sana daha fazla bu duruma düşürme kendini. 

Yani gerçekten özür dilerim ama ne kadar gerizekalı bir adamsın sen ya, clanındaki diğer adamlara daha çok saygı duyuyorum, oxijen olsun, notsobad olsun, fnl olsun, yani nedeni şuki adamlar en azından bir şeyi mantıklı savunmasını yapabiliyorlar, sen? mal mal konuşyup kendini salak yerine düşürüp birde hala üstü çıkmaya çalışyorsun. Ulan diyelim ki dediğin gibi farzı misal sirjhon gm_serc aynı kişilerdi. Adam neden başka sunucuya gidecekse orada gm lik yapsın, yada neden başka sunucuya gidecekse orada o kadar item kasıp cz yi indirip kaldırsın, her eventte başı çeksin amk. Ya bu nasıl bir salaklık seviyesidir ya. Ya sen nolur sus amk konuşma ya :D gülmekten yazamıyorum bu kadar salak olunmaz :D 

Sen git anca kendini kandır gerizekalı. Fındık kabuğunun içini dolduracak beyin yok olanıda burnundan aşağı akmış gelmiş hala burada yalan ile dolan ile birşeyler kanıtlamaya çalışıyorsun. Sen herkesi kendin gibi gerizekalı zannediyorsun herhalde.Kim kimin ne olduğunu çok iyi biliyor merak etme. Heryerden yırtık dondan çıkar gibi çıkıyorsun.Bütün forum götü ile sana gülüyor.Kim ile konuşsam bu innocenzio mal boşver diyor.Türk yabancı demeden herkes aynı fikirde.Uluslararası alanda "Mal Tescil Belgesi" kazanan ilk T.C. vatandaşısın tebrik ederim. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyorsun.

Bravo sana Türkiye'nin ilk tescilli malı.Gururumuzsun sen böyle devam et.Gerçekten hakaret yemeye o kadar alışmışsın ki yemeden akıllanmıyorsun. İnsan yerine koyup muhatap olduk kendini bir bok sanmaya başladın. Sen git nikosa ağla.Ben neden forumda premium member değilim diye anca.Onu bile dilenerek alıyorsun. Önceden faydalı paylaşım yapanlara verilirdi şimdi ağlayanlara veriyorlar.

Gözyaşlarını ortalığa akıtma git bi kurumaya yüz tutmuş gölümüze de yeniden canlansın.Bu kadar gözyaşı ziyan olmasın. Hadi şimdi siktir git ağlayarak 31 çekmeye devam et.

Edited by BigHunter

bütün forum öyle diyodur bak kesin diyodur yalanını sikeyim ayrıca kör gözünüde sikeyim, yanda premium member yazısı senin götüne girsin aq aveli kalk siktir git artık. Bana big hunter ne kadar mal diye gelen pm leri buraya atıcam amk :D bilirsin atarım acımam aq aveli seni. Siktir git şimdi aq andavalı ya :D 

Edited by Innocenzio

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...