Jump to content

Recommended Posts

Merhaba,

Oylama sonucunda çıkan AirCraft yok edildiğinde herkesi Town'a gönderilecektir sonucundan sonra görüldü ki , Kendilerini "büyük" Clan olarak tanımlayan 3 veya 4 clan birleşerek kale savaşını kazanmıştır. Bunu savaş stratejisi veya taktik olarak görebillirler. Fakat CSW'nin asıl amacına büyük zarar verdiği aşikardır. Bu yüzden CSW haritasında mümkünse ufak değişiklikler yapılabilir.

Bu bir öneridir herkes yorum yapmak zorunda değildir. 

Hi,

When AirCraft is destroyed as a result of voting, everyone will be sent to the Town. After the result, it was seen that 3 or 4 clans that define themselves as "big" Clan united and won the castle war. They may see it as a war strategy or a tactic. But it is clear that CSW has done great harm to its original purpose. Therefore, minor changes can be made to the CSW map, if possible.

This is a proposition not everyone has to comment.

Örnek olarak ;

For examp ; 

cs11.png

csw1.png

csw2-1.png

csw2.png

• Like 4
  • Haha 2

15 minutes ago, SirJhon said:

Oylama sonucunda çıkan AirCraft yok edildiğinde herkesi Town'a gönderilecektir sonucundan sonra görüldü ki

bu bahsettiğin olay yıllarca usko dahil orijinalde olan bir şeydir. 

büyük klan küçük klan diye bir şey yok. eğer insan ilişkileriniz iyi ise birileri ile ortak paydada buluşabiliyorsanız aç gözlü sağa sola saldıran amaçsız tip değilseniz insanları bir araya toplamak basit bir durumdur. 

16 minutes ago, SirJhon said:

Fakat CSW'nin asıl amacına büyük zarar verdiği aşikardır.

csw nin amacı nedir? ben bu yorumu blood klanı 5 klan olarak saldırıp kaleyi aldığında yapmanı beklerdim ama işine gelince ortaya çıkıp yorum yapıyorsun kanka. 5 klan vs 1 klan olarak devam eden csw için neden tek kelime laf etmedin?

ben bu kaleyi bu serverda da arkadaşlarımla ortak hareket ederek kazandım/kaybettim. csw nin amacı o kaleyi korumaktır. zaten ne tesadüf ki hep kaleyi aldığımız günün ertesinde gelen patchlerde csw de değişiklik oluyor :D

xigenon da elt klanı ile o kaleyi savunurken çiçekçisinden ekmekçisine kafe sahibinden gelinlikçisine kadar 7 klan saldırıyordu duwolfy ile. aldılar kaleyi ertesi savaşta gidip de invisionfree forumunda ağlamadık bu organizasyon şekli csw ruhuna aykırı değil diye. biraz dalganıza bakın eğlenin. eğer csw ile ilgili planın varsa akşam pm atarsın arkadaşlarına klana alırım seni beraber mücadele ederiz

3 hours ago, SirJhon said:

Merhaba,

Oylama sonucunda çıkan AirCraft yok edildiğinde herkesi Town'a gönderilecektir sonucundan sonra görüldü ki , Kendilerini "büyük" Clan olarak tanımlayan 3 veya 4 clan birleşerek kale savaşını kazanmıştır. Bunu savaş stratejisi veya taktik olarak görebillirler. Fakat CSW'nin asıl amacına büyük zarar verdiği aşikardır. Bu yüzden CSW haritasında mümkünse ufak değişiklikler yapılabilir.

Bu bir öneridir herkes yorum yapmak zorunda değildir. 

Hi,

When AirCraft is destroyed as a result of voting, everyone will be sent to the Town. After the result, it was seen that 3 or 4 clans that define themselves as "big" Clan united and won the castle war. They may see it as a war strategy or a tactic. But it is clear that CSW has done great harm to its original purpose. Therefore, minor changes can be made to the CSW map, if possible.

This is a proposition not everyone has to comment.

Örnek olarak ;

For examp ; 

cs11.png

csw1.png

csw2-1.png

csw2.png

Tebrikler Sercan kardeşim. Güzel bir konuyu tartışmaya acmissin. Değişiklik şart dört beş klan birleşip geri kalanları umutsuzluğa sevk etmenin bir anlami yok.

Edited by ngnktn
  • Like 1

USKO ile kıyaslama yapacak isek şuanda bu gibi durumlar için CSW'de Sadece kale sahibi olan clana attack yapılabiliyor.

CATAPULT veya KÖPRÜ  eklenebilir ve böylece 5 clan birleşmekten başka kaleyi kazanma adına daha keyifli ve kafayı kullanacak taktikler de oyuna kazandırılabilir.

If we are going to make a comparison with USKO, for such cases, it is only possible to attack the clan that owns the castle in CSW.

CATAPULT or BRIDGE can be added, and thus, more enjoyable and heady tactics can be added to the game in order to win the castle, other than uniting 5 clans.

15 minutes ago, Innocenzio said:

usko ne alaka ya usko oyuncu sayısı ile burası bir mi? Burda catapult ve köprü mü var veya, konuşmuş olmak için konuşmayın ya.

tamam dümdüz cevap vereyim daha net anlarsın. götünüzün yemediği her konuya burada ağlamanızın sebebi nedir? sorun bende burada açıklama yapıyorum ama karşımdakinin tuvalet terliği IQ sunda olduğunu unutuyorum. gözüke sadece USKO takılmış arkadaşın kusuruma bakma :D gidin birleşin oyun oynayın forumda boş boş konuşmak yerine. 

topla salyalarını ya, adamın açtığı her topiğe eline tuzu alıp hıyara koşan gibi sensin. Nasıl bir hazımsızlık bu bitmedi.. Kahkaha atıyoruz sadece. İyi ki varsın. 4 clan birleş kale al. Götünüzün yetmediği yerde diye gel burda boş yap. Ağzı olan konuşuyo :D

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

yorumlarım neden batıyor olum sana :) sana mı soracağım ne yorum yapacağını. beceremediğiniz eksik olduğunuz her konuda neden nikosa ağlama ihtiyacı duyuyorsunuz :D 8 kişi zavallı şekilde oyun oynuyorsun CSW sana hitap eden bir etkinlik değil işte. gider anca pk yapmaya çalışırsın ufak hesaplar yaparsın, büyük hesaplar bizim işimiz tamam mı koçum :) 

1 hour ago, NotSoBad said:

yorumlarım neden batıyor olum sana :) sana mı soracağım ne yorum yapacağını. beceremediğiniz eksik olduğunuz her konuda neden nikosa ağlama ihtiyacı duyuyorsunuz :D 8 kişi zavallı şekilde oyun oynuyorsun CSW sana hitap eden bir etkinlik değil işte. gider anca pk yapmaya çalışırsın ufak hesaplar yaparsın, büyük hesaplar bizim işimiz tamam mı koçum :) 

pk küçük hesap??? AJHAHAHALKSŞFHJŞALSFHKSAF, otur lan kalende o zaman çıkma cz, yersin tokatı... sanki tek başına 1 pt oturdu kale aldı, kendi kendine rollenmelere bak  yaaa :D 

11 minutes ago, Innocenzio said:

pk küçük hesap??? AJHAHAHALKSŞFHJŞALSFHKSAF, otur lan kalende o zaman çıkma cz, yersin tokatı... sanki tek başına 1 pt oturdu kale aldı, kendi kendine rollenmelere bak  yaaa :D 

haahahahahahah tokatı yiyip serverı bıraktığın günü hatırlıyorum :D:D 

1 party aldım demedim ben. ne sayıklıyorsun olum sen kafan mı iyi cidden asdgfashjjkdka her boka ağlıyorsunuz. tek becerdiğiniz geçen db de 1 e basıp alan açıp np kasmaktı. sadece o kadarsın. onun dışında her şekil tokatı yedin senden kastığım PK stonelerin ksci hala duruyor sen ne anlatıyorsun ahhaahahah oyunda bir ektin yok. klan olarak bir halt yapmamışsın adın yok şanın yok gelmiş burada laf atıyor bana ahahahahahah

cz ye aktif olarak çıktığımda moradona geçip merchant kuruyordunuz koçum unutmadık o günleri :)))))))) 

csw farklı bir olay diye anlatmaya çalışıyorum ama sende onu anlayacak kapasite olmadığı için yormayacağım kendimi evlat. hadi kaybol ya. beceremediğiniz her bok için gelip burada öneri açmak yerine kendinizi geliştirin insan ilişkinizi geliştirin. kısaca AĞLAMA :) 

46 minutes ago, NotSoBad said:

1 party aldım demedim ben. ne sayıklıyorsun olum sen kafan mı iyi cidden asdgfashjjkdka her boka ağlıyorsunuz. tek becerdiğiniz geçen db de 1 e basıp alan açıp np kasmaktı. sadece o kadarsın. onun dışında her şekil tokatı yedin senden kastığım PK stonelerin ksci hala duruyor sen ne anlatıyorsun ahhaahahah oyunda bir ektin yok. klan olarak bir halt yapmamışsın adın yok şanın yok gelmiş burada laf atıyor bana ahahahahahah

cz ye aktif olarak çıktığımda moradona geçip merchant kuruyordunuz koçum unutmadık o günleri :)))))))) 

csw farklı bir olay diye anlatmaya çalışıyorum ama sende onu anlayacak kapasite olmadığı için yormayacağım kendimi evlat. hadi kaybol ya. beceremediğiniz her bok için gelip burada öneri açmak yerine kendinizi geliştirin insan ilişkinizi geliştirin. kısaca AĞLAMA :) 

İnsan ilişkilerinizi geliştirin demişsin de kusura bakma bizim boğazımız o kadar geniş değil.

10 hours ago, NotSoBad said:

youtube diye bir site var hani bilmiyorsun galiba, Oraya girip bakabilirsin, kim kimden tokat yemiş. Ulan tescilli sektiriyoruz yinede insanlar kabullenmiyor. 1 e basıp alan atmakmış. Totoyu bir tarafına soka soka seni kovaladığım günler daha dün gibi aklımda. Ahhh ahhh

clan olarak etkin 4 clan birleşip kale almak. Tek başına bir halt yiyememek. Iron setleri dizmeden cz de bizden kaçmak sonra bunlar küçük hesaplar demek ahahahha, bizim etkimiz zaten ortada ki sercan'ın açtığı her konuya koşa koşa gelip zırlıyosun. Demekki iyi vurmuşuz hala sesi geliyor. Burda daha fazla boş yapma dalgana bak hadi, gerçekten burda sana yazdıkça iq um düşüyor.

Edited by Innocenzio

1 hour ago, Innocenzio said:

youtube diye bir site var hani bilmiyorsun galiba, Oraya girip bakabilirsin, kim kimden tokat yemiş. Ulan tescilli sektiriyoruz yinede insanlar kabullenmiyor. 1 e basıp alan atmakmış. Totoyu bir tarafına soka soka seni kovaladığım günler daha dün gibi aklımda. Ahhh ahhh

clan olarak etkin 4 clan birleşip kale almak. Tek başına bir halt yiyememek. Iron setleri dizmeden cz de bizden kaçmak sonra bunlar küçük hesaplar demek ahahahha, bizim etkimiz zaten ortada ki sercan'ın açtığı her konuya koşa koşa gelip zırlıyosun. Demekki iyi vurmuşuz hala sesi geliyor. Burda daha fazla boş yapma dalgana bak hadi, gerçekten burda sana yazdıkça iq um düşüyor.

birader sizin kafa uçmuş amk. kafanıza o kadar fazla vurmayacaktık hafıza gitmiş. o kadar çok koyup çıkardık ki size artık np almayalım diye town atıyordunuz en sonunda server bıraktınız gittiniz kankaa. melee oynayamadığınız için gittiniz mage oynadınız ne anlatıyorsun sen amk :DDDDDDDDDDDDDDD 

yok kanka siz işinize gelmeyen beceremediniz her boku değiştirmek için uğraşıyorsunuz. adminin kucağında ağlamayı bırakın artık. ben orada insan gibi açıklama yaptım size ama karşımdakilerin kuduz it olduğunu unutuyorum bazen. ben bu oyunu en az 36 kişi olarak oynadım. bir sürü insan tanıdım hiç bir zaman ekibim senin gibi 8 kişi ile sınırlı olmadı. hani ekip ekip diyorsun ya amk 1 tane 8v8 olan etkinliklerde klanın da yok sen de yoksun. sen sadece denk gelirse arada birilerini party olarak öldürebilen zavallı bir itsin amk. youtube falan diyor hala ya sakat bu çocuk. bak o kadar sikimde değildiniz ki o kadar video çektik her eventta ama sizinle ilgili tek bir şey yok çünkü ben ufak hesaplar peşinde koşmadım. rakibim de hiç olmadın. theyarakkürek diye klanın vardı o kadar çok kestim ki sizi gelip moradonda üstünüze pk stoneleri koyduk. sonra da server bırakıp gittiniz "götünüz yemedi" kapışmaya. yani kısacası ben siktim kanka benim için yeni bir heyecan değil seninle kapışmak. rakibim de değilsin. csw de pk event değildir. öyle olmadığını anlatmak istedim ama aptal bir sürüngen olduğun için onu anlamadın şimdi youtubeyi aç zeka geliştirici videolar izle, sonra bizim videoları da izle ilk DB den beri yaptığımız sonra gel konuş bana. 

yine aynı şeyi diyorum kanka en iyi oynadığınız şey mageydi o da karambole vurursanız. melee beceremeyen bir ekip için en güzel yöntem oydu bence onu devam ettirin :))))))))))) 

• Haha 3