Jump to content

Announcement About Server / Sunucu Hakkında Duyuru

Recommended Posts

On 11/30/2021 at 12:57 AM, ParadiseGetOut said:

3 kişi oyna kardeşim  o zaman seni tutan yok aralığa kadar takıl hevesini al

Yine hiç birşeyi umursamadan düzeltmeden açsında 15 gün sonra aynı şeye dönsün istiyorsun.Güzel düşünce kardeşim. 15 gün sonra hangi servera gidiyorsun? Şimdiden yeni serverında başarılar dilerim

• Like 1

On 11/27/2021 at 8:06 AM, thefnl said:

umarim magelere 4 kişi aim alınan bir sw olmaz gene götünde don olmayan sayı saymayı biliyor diye saçma sapan tiplerle uğraştırıyorsunuz

gerçekten bu kez düzgün açmayacaksanız uğraştırmayın

1000% Agree with Mr Tuna

• Like 2

On 11/27/2021 at 3:06 AM, BigHunter said:

İnşallah bu sıfırlama kararından bir an önce vazgeçersiniz.Bu kadar insan bu kadar emek verdi yazık günah değil mi bu insanların emeklerine

Gelip burada 1 ay zor oynayacak insanlar için sunucu sıfırlamayı planlıyorsunuz.Sonra ne olacak yine bugünkü oyuncular devam edecek.Önce sizin elinizdeki oyuncuyu tutmaya yönelik hamle yapmanız gerekir sunucu sıfırlamak kolay iş 2 tuşa basarsın.Hop sunucu sıfırlandı.Ama nerede "Loyal Community" bulamazsınız.Çünkü profko bu insanlara defalarca ihanet etmiştir. Bu hayatta herşey para değil bunu paragöz insanlara söyleyin.Bazen dostluk,arkadaşlık paradan önemlidir.Para ile adam satın alabilirsiniz.Ama arkadaş satın alamazsınız

I thankful to have met you Mr Big Hunter :)

• Like 3

On 11/26/2021 at 7:56 PM, GM_Thanos said:

Dear Knights,

First of all, we are sorry for the last 2 months since we cannot take care of server as much as it needs. But we all are human beings and sometimes we face some kind of difficulties about life. Giving more details about these diffucilties will be useless, but we say that we will be dealed with these difficulties soon.

As most of you asked on every possible platforms about server re-launch we will answer this: We plan to re-launch approximately at the end of December. Detailed information about beta period, official launch, etc. will be given during the near future. Stay tuned.

ProfessionalKO Staff

Değerli Şovalyeler,

Önelikle son 2 aydır sunucumuza gerekli ilgiyi gösteremediğimiz için özür dileriz. Fakat neticede hepimiz insanız ve bazen hayatın zorlu tarafıyla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Detayına girmeyeceğim ama bu zorluklardan yakın zamanda kurtulacağımızı belirtmek isterim.

Çoğunuzun hemen hemen tüm platformlarda sorduğu bir soru olan sunucu sıfırlanması ile ilgili de bilgi vermek isteriz: Aralık sonu gibi sunucumuzu sıfırlamayı planlıyoruz. Beta süreci, resmi açılış süreci vb. ile ilgili daha detaylı bilgileri önümüzdeki zamanlarda veriyor olacağız. Takipte kalınız.

ProfessionalKO Yönetimi

Selam dostum, server yakın bir zamanda kesin sıfırlanacak mı, ilgili çalışmalar başladı mı? Yeni bir başlangıç için arkadaşlarımı toparlayacağım. Eğer sıfırlama olmayacaksa ben de arkadaşlarım da boş yere ümitlenmeyelim.

On 12/15/2021 at 10:42 AM, steve said:

Selam dostum, server yakın bir zamanda kesin sıfırlanacak mı, ilgili çalışmalar başladı mı? Yeni bir başlangıç için arkadaşlarımı toparlayacağım. Eğer sıfırlama olmayacaksa ben de arkadaşlarım da boş yere ümitlenmeyelim.

İlerleyen günlerde detaylı açıklamayı yapacağız.

Ben şunu anlamadım sanki usko oynuyor paşalar cebinden aylık 300-500 çıkıyor da beleş oynadıkları hatta para kazandıkları hiç bir söz hakkı olmuyan server eleştiri hakkı getirme hadsizliği buluyorlar üzerlerinde ? Bence bu yönetici insanlar bu kadar efendi olmaları bu kalitede adamlara fazla.Sanki 10 yıldır nikos açtığı serverlar bunlar demesine göre açtı, anında gelicekler. Ayrıyetten hırsız thomashealby cengiz ve tayfasını açılış olduğu gibi ip ban atın bence. Bu adam afedersiniz de at hırsızı bir tip.

Açılırsa şimdiden hayırlı olsun. Ben oynadımmı beni bu camia bilir zaten ;) 

• Haha 1

6 hours ago, Vannesita said:

Ben şunu anlamadım sanki usko oynuyor paşalar cebinden aylık 300-500 çıkıyor da beleş oynadıkları hatta para kazandıkları hiç bir söz hakkı olmuyan server eleştiri hakkı getirme hadsizliği buluyorlar üzerlerinde ? Bence bu yönetici insanlar bu kadar efendi olmaları bu kalitede adamlara fazla.Sanki 10 yıldır nikos açtığı serverlar bunlar demesine göre açtı, anında gelicekler. Ayrıyetten hırsız thomashealby cengiz ve tayfasını açılış olduğu gibi ip ban atın bence. Bu adam afedersiniz de at hırsızı bir tip.

Boş yapma lan, oyunda maksimum etkin,şu salağın kafasına nova atın olan şahsiyete bak hele beni eleştiriyor 

12 hours ago, Vannesita said:

Yavrum kafan pırıl pırıl, sakın birine elletme, kirlenmesin. :) ha bide müko, oyun free2play, yani oynaması ücretsiz, dolayısıyla eleştiri yapmak için cebinden para çıkmasına gerek yok. MUCKS.

PS. Cengiz konusundaki tavrından dolayı bir pırıltı gördüm gözünde, devam et tünelin sonunda rahatlıcan. Son olarak HIRKISın nicki dogru yazalım. 

• Haha 1

6 hours ago, Oxijean said:

Yavrum kafan pırıl pırıl, sakın birine elletme, kirlenmesin. :) ha bide müko, oyun free2play, yani oynaması ücretsiz, dolayısıyla eleştiri yapmak için cebinden para çıkmasına gerek yok. MUCKS.

PS. Cengiz konusundaki tavrından dolayı bir pırıltı gördüm gözünde, devam et tünelin sonunda rahatlıcan. Son olarak HIRKISın nicki dogru yazalım. 

Evladım Sende bunun gibi bir çöpsün galiba, her konuya zıplayan.Zoruna ne gittiyse artık.