Jump to content

bir karaktersizin gelcek yüzünü aydınlatma ve ac gözlüğüğü

Vien

Recommended Posts

12 hours ago, thefnl said:

denizli diye bi yer gerçekten var mi 

Davuk seviyorlardi ya da onun erkek olani da olabilir. Yanlis miyim lan @MematiBAS 

4 hours ago, MematiBAS said:

@Oxijean sen her zaman bu oyunda tek başına bir hiçsin unutma :D

Yazik sana, yeni sw de de beni goreceksin, ve tekrar imreneceksin, sonra mutlu olacaksin bu adam beni kaale aldi ve cevap verdi diye, ama sana kotu bir haberim var. Yine varos ve free np kalacaksin. :) Ha bide tek olmaya devam edeceksin, bizleri gordukce tekrar tekrar "tek basina hic biseyler" diye kendini avutacaksin ama unutma, IP vermeye sonra da karsima dikilmeye facan yetmedi, yetmez. Bir sonraki sw de, onlarin ekibi var, onun itemi var diye aglamaya DEVAMKE. Mucks. 😘

@GM_Thanos ya ne zaman gelecen diye bekliyoz ama ben daha fazla kaldiramiyom, aciyor belli bir sayidan sonra. Bi el atsan da kapatsak mi bu topic'i ? Bir noktadan sonra zevk vermiyor, aci cektiriyor bu tarz adamlar. 

PS. Sakasi bir yana bu elemanla daha fazla muhattap olmak istemiyorum ben, rica etsem bir yardimci olabilir misiniz Thanos bey, forum yararina da olacagini dusundugum icin yardim istedim. Tesekkurler.

2 hours ago, thefnl said:

tek kalacak kadar karaktersiz mi zannediyorsun olm sen o adami ? biz her şekil yanındayız,yani bi şekilde yanımıza yaklaşma şansın olsan neyse,senin gibilere kullandıgım çorabı atmam ben 

Bunlar boyle ya, bana da eglence oldu. Bir ara cevap veremeyecek kadar dusuk islemciye sahip oldugunu anladi, ve benimle reelde karsilasmak istedi. LOL. Varosluk pacalarindan akiyor be kardesim hala mi cak cak ediyorsun. Yazik sana uzuluyorum. @MematiBAS

12 hours ago, MematiBAS said:

@GM_Thanos Bencede topici kapatma zamanı geldi hocam biliyorsunuz @Oxijean nin gereksiz egoları var küçük dağları yaratmışcasına ama üzülüyorum hiç bir zaman tek başına ADAM olamaz o ama merka etmesin elinden tutucam .

Saygılarımla .

Kardeş senin oyun içi nickin ne onu bile bilmiyoruz tek kişi diyorsun bir şey diyorsun da aga sen bu adamı kesiyor olsan veya beni ben seni tanırdım zaten. Yani vs attınız da üstüne mi çullandık izlemedik mi nedir yani anlamadım derdini?

Beni kesmiş olsan oradan da nickini hatırlarım ki beni kesen az kişi var örneğin showmachine vardı adam 4 - 1 falan kesiyordu beni yani benden iyiydi.

Ki beni kesen az adam varken ben oxijieani büyük oranda kesemiyorum. 10 vs atsak çok az oranda keserim onu belki 3 bilmiyorum. E sen o zaman bu adamı da kesemediğine göre vsde buradaki bu kadar derdin ne küfür kıyamet hakaret atar o bu vesayre gerçekten ne istiyorsun ne gücüne gitti arkadaş senin?

Bak mesel kabul çoğu clan bizi sevmez az insan sever bizi ona kabul agresif insanlarız da. Yeri gelince tartıştığımız clandan(ki o işin eğlenceli kısmı) bile sürekli sohbet ettiğimiz arkadaşlarımız var @Emperor

Yeri gelince herkes herkese kızar eder bu oyun ego oyunu onun üstüne kurulu büyük oranda. Sende içi boş bir kin var doğru düzgün anlatmadığın