Jump to content

Buyrun birlikte tartışalım.

ZZZ

Recommended Posts

Güncelleme Notları ;

• Anti-AFK Macro güncellemesi v2.0;
    • Mageler artık AFK farm yapan karakterleri teleport edemeyecek.
    • AFK farm yapanlar artık Moradon alanının belirli bir bölgesine gönderilecek.
  • Aşağıdaki moblardan düşen muhtelif itemlerin drop oranları %50 düşürüldü;
    • Werewolf
    • Lycan
    • Loup-Garou
    • Dire Wolf
    • Dark Eyes
    • Scorpion
    • Pincers Scorpion
    • Stinger
    • Bulcan
    • Wild Bulcan
    • Bulky Bulcan
    • Giant Bulcan
    • Grell
    • Shadow
  • Assassin class;
    • Assassin skill hasarları artırıldı.
  • Warrior class;
    • Warrior skill hasarları artırıldı.

Asas ve Warrior damagelerini neden arttırdığınızı merak ediyorum, zaten ideal damagelerindeydiler, tabi bu konu farklı kitleler tarafından benimsenmeyebilir.

AFK Farmı için ise aldığım 2 görseli süreleriyle birlikte paylaşıyorum, başka da bir şey söylemek istemiyorum. İyi forumlar.

12.11.2020 01.00 -> https://www.imagevisit.com/image/Hlfe4

12.11.2020 10.00 -> https://www.imagevisit.com/image/HlGMb

• Like 1

Matematiği iyi olan birisinin GM kadrosuna katılıp, droplar vs gibi konularda düzenlemelerin %99 unun bu kişiye ait olması gerekiyor. Bugün EXP Raptor +8 basıldı. İtemler swe çok hızlı giriyor, bununla beraber emek vermeden kasılan gbler çok fazla. 

Ko myko serverinde de emc farmı vardı ve makro farm serbestti. Lamirosda saatte 15-20m lik çöp kasabiliyordun. Bu çöpleri sürekli sundriese gidip satman gerekiyordu. Bu farmı yapan çok azdı. Çünkü bilgisayar başında olmadan yapılabilecek bir farm değil(Hile kullanılmadıgı taktirde.) . Professional ko da ise 1 karakter son güncellemelere rağmen saatte 30m civarı hiç üstünü boşaltma ihtiyacı duymadan kasabiliyor. RPR için magic hammer var, makroya rahatlıkla 20-30 dkda bir magic hammer bastırabillirsin. 10 DK da towna yollama olayında da bir çözümünü buluyorlar.

Şuan afk farmını ben de yaparım. En kötü ihtimalle 10dkda bir bilgisayarı kontrol ederim. 4-5 bilgisayarım olmadığı için yapamıyorum. Bir oyuncunun birden fazla bilgisayarı olmadığı için diğer oyunculardan geri kalması ne kadar mantıklı? 

Bu dropları tamamen silmenin de geç olduğunu düşünüyorum. SW başında deli gibi kasanlar kastı. 

AFK farm, Genel olarak makro veya autoloot yasaklanmadığı sürece bu olay bitmez. 
Fotoğraf atmanın sebebini anlamış değilim. Makro farm yasaklanmadı ki, sadece düzenlemeler getirildi. Bir çok insan yapamıyor zaten artık. 

warrior we assasin damageleri düşüktü gerçek anlamda, arttırılması gerekiyordu ama biraz fazla artmış 😁

2 hours ago, fatih34 said:

Matematiği iyi olan birisinin GM kadrosuna katılıp,

İ.T.Ü mezunu inşaat mühendisiyim, Calculus 1, Calculus 2 dışında Diferansiyel Denklemler, Lineer Cebir, Olasılık ve İstatistik gibi dersleri AA, BA ile verdim. Transkriptime Nikos baktı o şekilde GM oldum. Ayrıca yeni eklenen mapların harita kadastro işleri ile jeofizik işlerine bakıyorum. Yeni eklenen binaların da statik hesaplarını yapıyorum. Biftost köprülü kavşağı işi var elimde şuanda iyi fiyat verdim hayırlısıyla onu da ben alacağım Majesty'den.

15 minutes ago, geek said:

2 kere 2?

Alırken mi satarken mi?

• Like 2
  • Confused 1

Dalga geçmeye devam edin :)) Ben dediğim her şeyin arkasındayım. Matematik bilmiyorsunuz veya bildiğiniz matematiği oyuna uygulayamıyorsunuz. 

-EMC farmında x1000 patlaması ( serverin ilk zamanlarında)

-Titandaki exp item drop % sinin yüksek olması..

daha fazla yazarım ama siz yine dalgaya vurursunuz :)) 

15 minutes ago, fatih34 said:

Dalga geçmeye devam edin :)) Ben dediğim her şeyin arkasındayım. Matematik bilmiyorsunuz veya bildiğiniz matematiği oyuna uygulayamıyorsunuz. 

-EMC farmında x1000 patlaması ( serverin ilk zamanlarında)

-Titandaki exp item drop % sinin yüksek olması..

daha fazla yazarım ama siz yine dalgaya vurursunuz :)) 

Bak dostum eğlence olsun diye yazdık onları, düşüncelerine dalga geçmek değil amacımız yanlış anlama ama bu söylediğinin bizim matematik bilip bilmemizle alakalı bir durum değil. 

Mesela item droplarının yüksek olması ne demek bunu anlamıyorum? Drop düşse bir dert düşmese bir dert. Zaten upgrade oranları baya zorlu bir sunucu burası ve sadece exp itemler düşmüyor titandan.

Jackpot oranları ile ilgili sorun yoktu, eskiden de böyle idi ve sadece sorun multiclient ile girişin fazla olmasıydı ve onu en kısa sürede düşürdük.

Damage oranları fazla kaçtı, evet haklısın ama bunu da düzelttik. 

• Like 1

5 minutes ago, Majesty said:

O ekmeğin pişmesinde bizim de payımız var. Bunu atlamazsan seviniriz.

Daha çok yiyin, benim gözüm orada değil. Yukarıda da dalga geçmediğinizi ifade etmeyin daha komik kaçıyor :)) Siz böyle devam edin. Yazacak bir şey yok. Yaptığınız hataları kabul etmiyorsunuz üstüne yapıcı bir dille konuşanla da dalga geçiyorsunuz. Ben cümleye Matematikten anlamıyorsunuz, bu kadar saçmalık mı olur? Yapmayın bu işi diye de başlayabilirdim. Kolay gelsin, iyi tartışmalar, pardon eğlenmeler.

2 minutes ago, fatih34 said:

Daha çok yiyin, benim gözüm orada değil. Yukarıda da dalga geçmediğinizi ifade etmeyin daha komik kaçıyor :)) Siz böyle devam edin. Yazacak bir şey yok. Yaptığınız hataları kabul etmiyorsunuz üstüne yapıcı bir dille konuşanla da dalga geçiyorsunuz. Ben cümleye Matematikten anlamıyorsunuz, bu kadar saçmalık mı olur? Yapmayın bu işi diye de başlayabilirdim. Kolay gelsin, iyi tartışmalar, pardon eğlenmeler.

Hata olarak yapılan tek şey damage konusuydu, fazla kaçtı ve düzelttik. 

3 minutes ago, fatih34 said:

Ben cümleye Matematikten anlamıyorsunuz, bu kadar saçmalık mı olur? Yapmayın bu işi diye de başlayabilirdim.

Zaten söylediğin bu noktaya geliyor ama ona rağmen hala eğlenceli cevap yazmak istedim sana. Sadece gülebilirdin bu kadar alınganlık yapmana gerek yok bence ama tercih meselesi :) 

Sen dahil burada herkes bizim gözümüzde eşit ve fikirlerinizi/eleştirileriniz dinliyoruz, iletiyoruz gerekli yerlere hatta düzeltmesini de yapıyoruz. 

1 hour ago, Majesty said:

Dün de duyuru yaptık gözden kaçırmışsın dostum galiba. Hem oyundan hem forumdan hem discord üzerinden. Güncelleme paketi hazırlanıyor ve uygulanacak bugün

yok kaçırmadım da belli bir saat paylaşılmadığı için sormaya devam ediyorum cr öncesi filan paylaşılırsa bizde bu süre içerisinde biraz eğlenmiş oluruz

1 hour ago, GM_Thanos said:

Yetiştirmeye çalışıyoruz hocam, inşallah CR öncesine kadar hazır olur.

İnşallah..

1 hour ago, Majesty said:

Yine öncesinde bilgi verilecektir oyun içi veya forum veya discord üzerinden

dört gözle bekliyoruz user kaybı olmadan biter umarım

3 hours ago, GM_Thanos said:

İ.T.Ü mezunu inşaat mühendisiyim, Calculus 1, Calculus 2 dışında Diferansiyel Denklemler, Lineer Cebir, Olasılık ve İstatistik gibi dersleri AA, BA ile verdim. Transkriptime Nikos baktı o şekilde GM oldum. Ayrıca yeni eklenen mapların harita kadastro işleri ile jeofizik işlerine bakıyorum. Yeni eklenen binaların da statik hesaplarını yapıyorum. Biftost köprülü kavşağı işi var elimde şuanda iyi fiyat verdim hayırlısıyla onu da ben alacağım Majesty'den.

Alırken mi satarken mi?

selam şefim pardon gm'im 5 yıl deneyimli inşaat mühendisi ihtiyacımız var yardımcı olurmusunuz

3 hours ago, fatih34 said:

BOMBOŞSUN.

6 hours ago, fatih34 said:

4-5 bilgisayarım olmadığı için yapamıyorum. Bir oyuncunun birden fazla bilgisayarı olmadığı için diğer oyunculardan geri kalması ne kadar mantıklı? 

devlet-bahceli-nin-akillara-kazinan-sozl

benim de bir çiğolatam olsa, benim de bir püskevitim olsa... anne bana niye almıyorsun ! bizde niye yok!

• Like 1
  • Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...