Jump to content

ProfessionalKO -- The Future / Gelecek

Recommended Posts

• Administrators
11 hours ago, ThomasFuckingShelby said:

Checked,You still dont allow selling-buying between players?

If you're talking about real money trading, that's correct.

Selling of Knight Cash, Accounts, and all out-of-game transfers
Warning,
1 day mute
Permanent Ban (in all accounts belonging to the seller)

2 hours ago, Calisto said:

2015 deki gibi yaparmısın yeni clienti kanat vs eklemenize gerek yok +8 basma biraz daha kolay olsun +9 çıkarın 8 i olan 9 a uraşır red çitin iyidi walkryde guzel olmuş ama black çitin ihtiyaç yok tavsiyelerim bunlar

black chitinler redlerden daha güçlü 

9 minutes ago, Calisto said:

Biliyorum fnl black chitine bence gerek yok onun yerıne +9 çıkarsın 8 kolay olsun parası olmayan oyuncuda kalsın sw da bence bole daha mantıklı 8 kolay derken yuzde 3 se 5 olsun diorum

Bu kez bayağı kötü gitti o açıdan zamansız upgradeler ile,+9 açılması için serverin stabil +300 usere ihtiyaci var bence yoksa gereksiz oluyor,ayrıca red/black her türlü kalkmalı bence

Kardeşim 1000 userden fazlaydı burası zamanında ko-myko bıle o dandik clientle 800 leri gördü geçenlerde myko oyuncusu ztn pek yok olanda profa gelmiyor sebebide yönetimle alakalı nikosun önüne geleni banlamasındanda olabilir yoksa en temiz client profda şuan mykolar arasında ama oyuncu kalmadı işte 

3 minutes ago, Calisto said:

Kardeşim 1000 userden fazlaydı burası zamanında ko-myko bıle o dandik clientle 800 leri gördü geçenlerde myko oyuncusu ztn pek yok olanda profa gelmiyor sebebide yönetimle alakalı nikosun önüne geleni banlamasındanda olabilir yoksa en temiz client profda şuan mykolar arasında ama oyuncu kalmadı işte 

her versiyonunda sonuna kadar oynadım ben 2015 de çok kasmadım o kadar,

banların çogu haklı bazen tez canlı olsa da saçma sapan macrolara yeri yok,en güzeli bu zaten

Mageye değer vermesi lazım serverin kalabalık olması için,kafadan ben 1 pt çıkartırım 1 pt de arkadaşım çıkartır dışarıdan da 2 3 pt gelirse tadından yenmez fakat geçen db  betada mage damageleri leşti.Bu db betaya girip test edeceğim damageler leş olursa başlamadan kaybeder.Ayrıca oyuncular arası alışveriş olmalı ki büyük item çıktığında elden çıkarması kolay olur yoksa 50 saat gb ile satmaya uğraşmak aptallık olur

5 hours ago, thefnl said:

mage dmgleri stafta yüksek alanda biraz lowdu ama güncellemelerle gayet iyi seviyeye taşıdı,işin güzel kısmı bu zaten server güzel bir seviyede her açıdan,güncellemeler iyi oldu,bir kaç ufak problem var onları da hallederse tadından yenmez

Okçu int prieste 1.5k giriyor ag?

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...