Jump to content
Sign in to follow this  
BigHunter

Turk Oyuncular Icin Paypal Kullanımı

Recommended Posts

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere Paypal Türkiye için hizmetini durduğundan beri Türkiye üzerinden paypal kullanamıyoruz.Anlatacağım bu yöntem ile yurt dışı Paypal Hesabı açarak paypalı kullanabiliyoruz.

Bize gerekenler Herhangi bir Bankada Hesabınız olması ve internet bankacılığı kullanabiliyor olmanız gerekiyor

1. Adım Internet Bankacılığı üzerinden Sanal Kredi Kartı Oluşturun.Ve karta öncelikli olarak bi 10 Tl yükleyin(5.Adımda Lazım olabilir)

2.Adım https://www.paypal.com/us/home

Sitesine gidin paypalın amerika sitesine yönlendirecek sizi.Linke güvenmeyenler kendi browserınızdan Paypal sitesine giderek arama çubuğundaki Tr kısmını Us olarak değiştirin

3.Adım

Amerika Paypal Sitesine geldikten sonra yeni bir mail adresi ile Sign Up kısmından yeni kullanıcı işlemimize başlıyoruz.

Personal Account kısmını seçiyoruz

İsim-Soyisim-Email ve kullanacağımız şifremizi yazıyoruz ve next butonu ile sonraki sayfaya geçiyoruz.Dikkat Daha önce Paypala kayıt olmadığınız bir E mail adresi gereklidir

4.Adım(En önemli Kısım Eğer sisteme Amerika Adresi vermezsek kabul etmiyor)

LOZN91.jpg

Örnek Bir Resim Yükledim Sizler için.Şimdi burdaki Street adres kısmına Google'dan California Haritasından Los Angelestan bi sokak ismi bakın bi zahmet.Gördüğünüz şeyi yazmayın direk olarak.

City Kısmı Los Angeles olacak.Yanındaki Yerden CA seçin.California'nın kısa kodudur.Zip Code Muhakkak 40003 olmalı.Yada kendinize güveniyorsanız Los Angelestan başka bir Zip Code bulun :)

Mobile Kısmına kendi telefonunuzu yazabilirsiniz sıkıntı değil.Sonra Kutucuğu işaretleyip Agree and Create Account diyoruz

Karşınıza çıkan Sayfadan En altta bulunan "Not Sure?Add Card to Use Later" kısmına Tıklayın

Sizi Kart ekleme sayfasına yönlendirecek burda şimdilik duralım ve Mail adresimize gelen Paypal hesabı Konfirmasyon mailinden Mail hesabımızı Konfirme edelim

Sizi yönlendireceği sayfada Paypal hesabı şifrenizi girmenizi isteyecek Şifrenizi girin

Daha Sonra Telefon Konfirmesi sayfasına gelecek Burda Telefon konfirme etmenize gerek yok.En altta bulunan Not Now kısmını seçin.

Paypal Hesabımız oluşturuldu.

5.Adım

Açılan Paypal Sayfamızda Link A Card Butonuna basıyoruz kart Ekleme sayfasından 1.Adımda oluşturduğumuz Sanal Kredi Kartının bilgilerini giriyoruz.Bu işlem öncesinde Paypal Bazen kredi kartını Konfirme etmek için provizyon çekebiliyor.1.Adımda bundan bahsetmiştik

Kartı Ekledikten sonra Eğer Paypal herhangi bir Konfirme istemediyse Kart için Oyun içi PUS'a girin ve yeni paypal hesabınızla Oturum Açın.İşlemi Onaylayın ve Hop Az Masraflı KC'lerinizi Harcamaya Başlayabilirsiniz

Bazı NOTLAR:

Almak istediğiniz Kc Miktarının Dolar Karşılığının Minimum 5 TL fazlası Sanal Kartınızda olsun çünkü Paypal Yaklaşık 2-3 Tl gibi bir komisyon alacak bizden

Bir Sorunuz Olursa Oyun içi PM: BiG_HUNTER yada Forumdan danışabilirsiniz

Edited by BigHunter
  • Like 2

merhaba,

aranıza katılalı 3 gün oldu. ancak paypal sorununu henüz halletmiş değilim. paypal.us den bir hesap açtım. sanal kartımı oluşturdum. içine para ekledim. 'link a card' kısmından kartı ekledim kabul etti. ödeme bu kartla yapılacak seçeneğini de seçtim. sorun gözükmüyordu. ancak oyun içinden Pusla giriş yapıp paypal hesabımımla giriş yapmak istediğimde ''Sorry, your Mastercard ***************** is not accepted. Please add another card to complete your payment.'' demektedir. Sorunun çözümü için ne yapmalıyım? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

Ngnktn

On 10/14/2019 at 10:52 AM, ngnktn said:

merhaba,

aranıza katılalı 3 gün oldu. ancak paypal sorununu henüz halletmiş değilim. paypal.us den bir hesap açtım. sanal kartımı oluşturdum. içine para ekledim. 'link a card' kısmından kartı ekledim kabul etti. ödeme bu kartla yapılacak seçeneğini de seçtim. sorun gözükmüyordu. ancak oyun içinden Pusla giriş yapıp paypal hesabımımla giriş yapmak istediğimde ''Sorry, your Mastercard ***************** is not accepted. Please add another card to complete your payment.'' demektedir. Sorunun çözümü için ne yapmalıyım? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

Ngnktn

It should be working now.