Jump to content

Recommended Posts

Farm amaçlı karus fragmen slotuna geldiğimde 2 user farm yapıyordu. partiye aldıkdan 1 dakika bile geçmeden hile kullandıklarını anladığımda kendilerini uyardım. anında thanos tarafından banlandım. durumu detalıca Thanos ile konuştuğumda kendisi de hak verdi. 1 defa bile hile ve benzeri program kullanmadım. pedal yada benzeri ne varsa hiç denemedim. hali hazırda oyun içerisinde bazı kişilerin hala kullandığını bilsek bile her zaman bu gibi şeylere karşı çıktım. şimdi uyardığım 2 kişi yüzünden banlandım. bukadar kolay olmamalı. o anki son yazışmalara bakıldığı zaman, özellikle "tehlikeli iş yapıyorsunuz" ibarelerini göreceksiniz. kesinlikle kullanmadığım ve başkasının kullandığı bir yasak program yüzünden banlanmış olmak adalete sığmıyor. banımın açılması en adil bir davranış olacaktır. 

Merhaba,

Öncelikle şurayı bir düzeltmek istiyorum:

1 minute ago, Timur said:

durumu detalıca Thanos ile konuştuğumda kendisi de hak verdi.

Ben sizi haklı bulduğumla ya da bulmadığımla ilgili bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum. Benim gördüğüm manzara 2 b0t kullanıcısı ile birlikte farm yaptığınızdı ve aynılarını size oyunda da söyledim. Temiz ve herkes için adil bir oyun ortamı adına tüm partiyi banladım. Sizinle birlikte banlanan o iki kullanıcıyı GM Kill etkinliğinden beri takip ediyorum, orada sizinle birlikte farm yaparken yakaladım. Partide kişiler trMuptezel (daha önce b0t kullanımından dolayı süresiz ban yemiş birisi), Yelda12, Asia, ve Timur. Banların hemen ardından nikosa konu ile ilgili bilgi verdim, sizleri de kontrol etmesini rica ettim. Eğer sizde bir şey yoksa banınız açılacaktır. Yarın öğlene kadar sonuçlanmış olur.

durumun belirttiğimin dışında en ufak bir farklı yanı yoktur. dakikalara ve konuşulanlara bakıldığı zaman, yani partiye girdim bir kısa bir süre farm yaptım. sonra charların uzaktan vurduğunu anladım. sonra durdum. tehlikeli olduğunu ve bir kaç birşeyler daha yazdım. sonrasında zaten banlandım. bunlara göz attığı zaman anlaşılacaktır. bukadar zaman bir defa bile kullanmadığım hileyi şimdi kullanıpta kendimi riske atmayacağımı biliyorsunuz. slottaki isimlerin program kullanıp kullanmadıklarını yada farklı bir durumda olduklarını önceden bilemem. siz gm olarak bile bunu anlamak için takip ediyorsunuz. sabırsızlıkla incelemenizin sonucunu bekliyorum.

1 hour ago, QuaDTue said:

Sorry for interupt,how was @GM_Thanos assume that those 3 player were botting?is there any suspicious activity?I always walking at ego side but all slot were full due to mage aoe farming..how do i know they were botting instead?

Honestly, thanks for questioning my action. I will write something below, maybe it helps our players to decide who is cheating or abusing for the future. There are something you can do and you cannot do. For example:

• You can attack monsters or players in the effective range of both your weapon and skill allow. ✔️
  • You cannot attack with Iron impact to a monster that is far about 36 meters. ⛔
  • You cannot heal yourself or party member at the same time you are attacking. You have to give up attacking to cast heal skills. ⛔
  • You cannot cast de-buff skills to a monster in 0.5 second.  ⛔
  • If you are not a ghost, you cannot pass through walls. Even you are not a ghost and you can still walk/run through walls, this means you are abusing something. :) 

So, this is not my assuming. These are what I saw once before I ban them. Also, they were in same party and farming together. I had to ban whole party since I would be blamed not to ban the others. If I did not ban the others, some of you were going to make another dramas like "GM is protecting his clannies." (Even I do not have any other char or clan), "GM_Thanos does not behave fair.", etc. Please do not take these sentences personally, I do not claim that "You were going to do", but others were going to do as they did before times and times.

If Timur and trMuptezel are clear, they will be unbanned as soon as possible for sure. Case is under review 🔍

6 hours ago, GM_Thanos said:

Honestly, thanks for questioning my action. I will write something below, maybe it helps our players to decide who is cheating or abusing for the future. There are something you can do and you cannot do. For example:

• You can attack monsters or players in the effective range of both your weapon and skill allow. ✔️
  • You cannot attack with Iron impact to a monster that is far about 36 meters. ⛔
  • You cannot heal yourself or party member at the same time you are attacking. You have to give up attacking to cast heal skills. ⛔
  • You cannot cast de-buff skills to a monster in 0.5 second.  ⛔
  • If you are not a ghost, you cannot pass through walls. Even you are not a ghost and you can still walk/run through walls, this means you are abusing something. :) 

So, this is not my assuming. These are what I saw once before I ban them. Also, they were in same party and farming together. I had to ban whole party since I would be blamed not to ban the others. If I did not ban the others, some of you were going to make another dramas like "GM is protecting his clannies." (Even I do not have any other char or clan), "GM_Thanos does not behave fair.", etc. Please do not take these sentences personally, I do not claim that "You were going to do", but others were going to do as they did before times and times.

If Timur and trMuptezel are clear, they will be unbanned as soon as possible for sure. Case is under review

That is professional answer i've heard,thanks for the explaination.I never knew that such activity in KO..still more to learn..not learning hacking i mean.

Timur'un Burada her ne kadar illegal program kullanmamış olsa da birlikte takıldığı iki kişi Ahpabı MuptezeL daha evvelden de ban ile alakalı sabıkası var. Burada Timur iki kişiyi kullanarak Diğer oyuncuların önüne geçmiş veya geçmeye teşebbüs etmiş oluyor. Yani zaten bu insanların partiye girmeden evvel bot koxp adına ne derseniz kullandıklarını biliyor. Kendisi de AFK Farm yapacak olan adamları bir süre diğer potansiyel tehlikelerden korumak adına veya party'nin legal görünmesi adına bulunuyor olabilir. Bence Timur Kullanıcısı haksız.

Maden banlandım ve banım açılmıyor o vakit yazalım birşeyler. Bu oyunda tl ile item almak yasaktır uyarıları sürekli geçer. Glambers clanının asaslarının itemlerini tl ile alan yukarıki yorumu yazan şahıs bana yorum yazmış... Makro programı kullandığını tüm oyuncular biliyor aşağı yukarı ama o kişi bana yorum yazmış... beni oyun içi bir sebep yüzünden fetöcülükle suçlayıp, işimden attırmak için cimere şikayet eden ekmeğime göz diken adam bana yorum yazmış... cimerden talep ettiğim bilgiler bana ulaşıpta başvuru yapacağım zaman kesin bir bilgiye daha ulaşmıştım. yukarıdaki yorumu yazan şahsın daha önce beni suçladığı konuda dosyaları olduğunu öğrendim. ama daha önceki aynı clandaki muhabbetlerimiz esnasında kendis konuşması arkasından gelen bebek sesini bebeğinin sesini hatırladım ve herseye sünger çekmek istedim ama o şahıs bana yorum yazmış... sen yazma kardeşim git makronu aç oynunun oyna. beni bilen bilir bilmeyen bilmesin daha iyi. sen bana yorum bile yapamazsın. grup halinde arkadaşlarınla oyundaki insanlara laf söyleyip dalga geçip hakaret ederek bu oyundan kaç kişiyi kaçırdığını söylemiyorum bile. ama @GM_Thanos umurumda bile değil. o sadece bizim gibileri banlar. hatta yazımın tamamını bile okumamış olabilir. Ben bu oyunda 1 kişiye bile küfür etmedim ve hatta saygısızlık bile etmedim. yukarıda yorumu yazanın geçenlerde pcde rastgele kaydedilmiş sslerden hatta yukarıdaki yorumu yazanın etrafindaki arkadaşlarının bir çok küfür kıyamet yazılarını gördüm. sildim attım işimiz olmaz birileriyle dedim. senin clanındaki bazılarının hatırlarsın ft de maradonda ana bacı küfürlerini onu geçtim forumun chatinde bile küfürler havada uçuşuyordu. ne oldu @GM_Thanos gördümü uyardımı yok. çok şükür charımın gitmesine üzülmedim okadar nedense bende anlamadım. şaşırdım hatta. demekki zamanı gelmiş. ama yapılan adaletsizlikti. ve bu durum birilerini ilgilendirmez. 

Bu oyunda, kendi clanındaki charını karşı ırka geçirip, czde defalarca keserek np transferi yapacak kadar hata yapıp banlanan Skyın bile banı açıldı. Bu serverde bowlda char yerleştirip brawery kasıp sonra maradonda 9999 adet koyanların banları açıldı hatta kimiside hiç banlanmadı. adaletli olmam gerekli dedin @GM_Thanos ozaman tüm kayıtların adam gibi incelenmesi gerekli. incelendikten sonra burada ne varsa paylaşılmalı. eğer bunlar araştırılmaz ve burada paylaşılmazsa ekran görüntüleriyle, ozaman bana mesajlarda ve burada dediğin """Temiz ve herkes için adil bir oyun ortamı adına""" vebal altındasın. ne kadar adil ve temiz bir oyun olduğunu anlamak için bekliyoruz @GM_Thanos

okdr yazmıyım dedm timur abi yazınca duramadım. ben muptezel. macro kullandysam bus kasmak için kullandım yalanda söylemedm bazıları gibi. kullandıgımıda hiç bi zaman saklamadım. kullanıosam kullandım dedm. bazı göt korkusu olanlar macro olmadan pk bile cıkamıcak ele sahip. 2 ay sonra sırf timur abi için geri dönüp tekrar oynamaya karar verdim 2 gun olmadan banlandı. dün aksamki mevzuda gece ego farmı yapıcaktk slota gittim 2 tane koxp kullanan bp wardı party aldılar ve timur abiye söyledm slotta koxperler war die oda geldi onuda aldılar. video açmaya hazırlanırken ban yedik. mevzu bu. ne büyütülcek ne abartılcak bişe war. ordan cıkan 2 3 fragmentle dier oyuncaların önüne geçmemiz söz konusu değil.

1 minute ago, Timur said:

Bu oyunda, kendi clanındaki charını karşı ırka geçirip, czde defalarca keserek np transferi yapacak kadar hata yapıp banlanan Skyın bile banı açıldı. Bu serverde bowlda char yerleştirip brawery kasıp sonra maradonda 9999 adet koyanların banları açıldı hatta kimiside hiç banlanmadı. adaletli olmam gerekli dedin @GM_Thanos ozaman tüm kayıtların adam gibi incelenmesi gerekli. incelendikten sonra burada ne varsa paylaşılmalı. eğer bunlar araştırılmaz ve burada paylaşılmazsa ekran görüntüleriyle, ozaman bana mesajlarda ve burada dediğin """Temiz ve herkes için adil bir oyun ortamı adına""" vebal altındasın. ne kadar adil ve temiz bir oyun olduğunu anlamak için bekliyoruz @GM_Thanos

incelicek olsalar bnm macroma bot demezler abi. adama macronun adını bile söyledm hala bot dio. bot nedir macro nedir anlatrsa sevinicem.

52 minutes ago, Timur said:

Maden banlandım ve banım açılmıyor o vakit yazalım birşeyler. Bu oyunda tl ile item almak yasaktır uyarıları sürekli geçer. Glambers clanının asaslarının itemlerini tl ile alan yukarıki yorumu yazan şahıs bana yorum yazmış... Makro programı kullandığını tüm oyuncular biliyor aşağı yukarı ama o kişi bana yorum yazmış... beni oyun içi bir sebep yüzünden fetöcülükle suçlayıp, işimden attırmak için cimere şikayet eden ekmeğime göz diken adam bana yorum yazmış... cimerden talep ettiğim bilgiler bana ulaşıpta başvuru yapacağım zaman kesin bir bilgiye daha ulaşmıştım. yukarıdaki yorumu yazan şahsın daha önce beni suçladığı konuda dosyaları olduğunu öğrendim. ama daha önceki aynı clandaki muhabbetlerimiz esnasında kendis konuşması arkasından gelen bebek sesini bebeğinin sesini hatırladım ve herseye sünger çekmek istedim ama o şahıs bana yorum yazmış... sen yazma kardeşim git makronu aç oynunun oyna. beni bilen bilir bilmeyen bilmesin daha iyi. sen bana yorum bile yapamazsın. grup halinde arkadaşlarınla oyundaki insanlara laf söyleyip dalga geçip hakaret ederek bu oyundan kaç kişiyi kaçırdığını söylemiyorum bile. ama @GM_Thanos umurumda bile değil. o sadece bizim gibileri banlar. hatta yazımın tamamını bile okumamış olabilir. Ben bu oyunda 1 kişiye bile küfür etmedim ve hatta saygısızlık bile etmedim. yukarıda yorumu yazanın geçenlerde pcde rastgele kaydedilmiş sslerden hatta yukarıdaki yorumu yazanın etrafindaki arkadaşlarının bir çok küfür kıyamet yazılarını gördüm. sildim attım işimiz olmaz birileriyle dedim. senin clanındaki bazılarının hatırlarsın ft de maradonda ana bacı küfürlerini onu geçtim forumun chatinde bile küfürler havada uçuşuyordu. ne oldu @GM_Thanos gördümü uyardımı yok. çok şükür charımın gitmesine üzülmedim okadar nedense bende anlamadım. şaşırdım hatta. demekki zamanı gelmiş. ama yapılan adaletsizlikti. ve bu durum birilerini ilgilendirmez. 

İftira atmaktan başka yaptığın bir şey yok. TL ile item aldığımı ispat edebiliyor musun? Beni banlatmak için Türlü türlü yorumlar yapıp insanları manipüle etmeye çalışıyorsun. program kullanıpda insanlara kullanmıyorum demek garip program kullansam diğer asaslar gibi uzun süre vs atarım. Diğer asaslar karşısında öne geçmiş olurum sw'nin yarısı beni kesebiliyorken programcı makrocu demen sadece nefret söylemi olarak görüyorum. kestiğim kişiler ile aramda zaten item farkı var. kesenler ise ya yakın ya da adamların galibiyeti ile sonuçlanıyor. Seni her kesen adama programcı makrocu demen  bir garip. Oyunda kimseye küfür etmedim ana bacı sövmedim. varsa SS lütfen eke yerleştir kaç yaşına gelmişsin insanlara hala iftira atmaya devam etmektesin. Sendeki bu hırsı anlamlandıramıyorum.

1. İtem aldığını glambers canının kurucusu olan kişiden öğrendim. Ondan başkaları da item almak istemişti. Tugra clanı zamanı konuşurken demişti. Halen dc den konuşuyorum doğruluyor. Sadece sana değil bir çok kişiye satmış. 

2 küfür konusunda da dikkat edersen "etrafındaki arkadaşlarının" ibaresi var kendine pay çıkarıyorsan da çıkar. 

3 makro konusunda ise ekran fotoğrafı çekip attığın bir gruptaki samimi arkadaşın o fotoyu bize atmıştı. Mana 8de ve çok enteresan skil dizlişi vardı. Onu gören bir çok asas bunun ancak makro ile kullanılabileceğini söylediler. Bu pek umrumda değil. Ha o resmi gönderen arkadaşın cimere şikayet ettiğinizi o savaş sırasında ben yazdıktan sonra öğrenince bana pm atıp "abi ben bilmiyordum" dedi ve tuğra bozulunca dc ye gelip laf götürdüğünü inkar etmedi. Oyun ihtirasım olsa bende yardımcı program kullanırdım. Konu oyunla alakalı değil. Benim açtığım konuya yorum yazıyorsan senin ile ilgili anlattıklarıma da katlanacaksın. Seni ilgilendiren durum yok. Sen ancak sevinirsin. Yabancı oyuncular bana soruyorki bu kaç yaşında. Neden dedim. Her kestiği kişinin önünde oturup kalkıyorlar. İşte bana diyorsunya hırs diye. Bende onlara dedim sanırım oyun hırsı var. Beni ilgilendirmez kendisine sorun dedim belki sormuşlardır. Çekememekte haklısınız. Cimere şikayet etseniz bile birşey olmaması canınızı sıkmış olabilir. Bilgi edinme kanunu çerçevesinde cimer başvurusunda bulunan kişilerin bilgilerini istedik geldi. Biraz geç oldu. Daha fazla teferruata gerek yok. 

Ben burada sevinmiyorum inan bu kadar kişiye iftira atıp akabinde arkadasının ve senin iftira attığınız "şey" yüzünden banlanması biraz komik sadece. Bil hakis Üzüntüm burada bir dönem birlikte oynayıp ortak paydamız olup akabinde clandaki herkesi birbirine düşürmeye çalışman. Bizleri tarumar edip arkalarından o kadar laf dediğin clana girmişsin. Tükürdüğü her kelimeyi insan yalayabiliyormuş demek ki insan. Bu arada Bu adamlarla oynamanı taktir ediyorum orası ayrı bir mevzu. ancak oyundaki her gruba laf atıp akabinde onlarla hiç bir şey yokmuş gibi devam ediyorsun adamlarla oynamaya. Daha düne kadar Clanında oynadığın Sky'a laf ediyorsun onun olayından da bir haber olup iftira ediyorsun.
 Yaşının adamı olmaya davet ediyorum seni. Gıybetten ve iftiradan uzak. Bu arada  Oturup kalkma konusunda karakterimin şifresi bir çok kişi de var ben oturup kalkanlardan değilim yapan varsa da yapar herkes yapıyor zaten. 
Oyunda senin haricinde ikinci bir kişi ile sürtüşmem dövüşmem yok hatırlamıyorum. Dava konusuna gelince istediğini yapabilirsin yazdıklarım gayet açık ve net kimseyi suçlamadım bilgi edinme hakkımı kullandım bu adam necidir nedir diye.  Bana şöyle veya böyle diyeceğine ispatınla konusursun. Telefon numaram da mevcut sıkıntın varsa ararsın konusuruz. Topic'i takipten çıkıyorum ki serzenişlerine devam edebil konunu dağıtmayayım. Umarım banın açılır yine Dövüşürüz CZ'de bir oyuncu bir oyuncudur.

Edited by ArchMageAntonidas

bak kadir. anlattığının tamamı yalan ve yanlış. sana efendi olarak bu güne kadar en ufak bir söz yada fiili girişimde bulunmadım. bulunursam neler yapabileceğimi az çok biliyorsun. burada forumda iki üç güzel kelime yazmakla olmuyor. 1 iftira bile atmadım ve benim dediklerimi oyunda birçok kişi biliyor. o clan senin yüzünden bozuldu. karşı ırktan char açıp kendi clanındaki insanları sürekli 1 ay boyunca farmda kesip durdun. seni biz ve diğerleri kaç defa uyardı ama dinlemedin en sonunda bir laf söyledin "ben istediğim yerde istediğim şekilde oynarım" diye. baktık clanın liderleride aynı fikirde. ozaman beni tutamazlar öyle bozarım. gerçi ben bozmadım kendi iron belt item mevzusu yüzünden. adamdan emanet kullanımlık itemi alıp satıp başka item almışlar:) e adamda kızmış bi geldim clan dağılmış. olacağı buydu zaten. kızdığım clana gittim zade için. o clanda senin eskiden oynadığın swlerde notice geçerek neler yazdıklarını kimlere destek verdiğini anlattılar. hani şu savaş meydanında beni konuşturmuştunuzya. oyundaki herkez pm atıp neler anlattılar neler. sonra anladım derdini. onca gizlilik sırlılık yada kaçamaklık. Skyın bana yaptığı hataları bilsen sende bir çok laf söylerdin. adama 3 kişi vuruyor adamın canı inmiyor. bazen senin charda da oluyordu bu. bunu anlatabilecek bir teknik henüz icat edilmedi. Gerçekten yaşımın adamlığını yapsaydım antalyaya gelip ağzındaki dişleri yuttururdum. hatta bunu gelmeden bile çok rahatça yapabilirdim. telefon numaran yurt dışı kaynaklı. o yüzden numaran üzerinden adres tespiti biraz sıkıntılı oldu. bir yazı içerisinde atıfta bulunan kelime direk suçlama olmasa bile, eğer o yazı kişiyi zanda bırakıyorsa o atıf suçlama olarak alınır. o kadar adli işin oldu biraz öğrenir insan. bir dirhem adamlık görebilseydim, telefon açıp konuşurdum. ama her gün maalesef farklı charlarla pm açıp küfürleri atanlara dönecek söyleyecek bir sözüm olamaz. ha birde torpille devlet memuru olmuş bu demiştin o savaşta :) hala gülüyorum aklıma gelince. torpilin belgesini atayımmı buraya ? şehadet belgesi. 

sizin yönteminizi uygulamış olsaydım, yani adımı soy adımı çalıştığım kurum bilgisini aynı ortamda arkadaş dost muhabbeti esnasında öğrendiğiniz bu bilgileri clan mevzuları yüzünden kullanarak, cimerden fetö atıfında bulunup şikayet etmek etmek için kullandınız ama ben hakkında yapılan araştırma neticesini burada paylaşmadım. bana adamlık dersi veremezsiniz. veremediniz zaten. ben seni her dava etme derecesine geldiğimde çocugunun sesi kulaklarıma çınladı. hep geri adım attım durdum. bu oyundaki bir çok kişi şikayet et gitsin acıma abi dese bile yapamadım. ama sen hala gelmiş bana yazıyorsun. cami duvarına işeyip duruyorsun.biraz insanda akıl olmalı lazım oluyor.

Ben şahsım adına konuşuyorum farklı karakterler açıp ne sana ne de x bir kişiye küfür ettim. Bunu zamanında başkası bana yapmıştı helalleştik kapattım bu mevzuyu. Bana acıyormuş gibi davranma her şey olacağına varır yapabiliyorsan yap ne yazdığımı iyi biliyorum.  Eğer senden gizlemek isteseydim bilgilerimi bilgilerim saklı kalsın kutucuğunu işaretlerdim kim tarafından geldiğini bilemezdin. Yazdığın cümlelerin sonunda bana cevap hakkı doğmakta kendini hala yüksek perdeden gösteriyorsun imkanın varsa yap çoluğu çocuğu karıştırma. Ne yazdığımı biliyorum suçlama yapmadığımı da biliyorum.  Kendi konunu kendi elinle taşıdığın yere bak gerçekten seni bundan sonra ben  görmezden geleyim en iyisi. Banını açtıramayacaksın yoksa.

ikinizde bilgiler gizli kalsın kutucunuğunu işaretlemişsiniz başvuru o şekilde geldi. antalyadaki ilgili kurumlara sordum onlarda aynısını söyledi bende ilgili kuruma başvuru kapadıktan sonra talepte bulundum geldi. neyse haklısın konuyu senin yüzünden saptırmanın anlamı yok. ilk yorumunda timur banlanmakta haklı yazmışsın. ikinci yorumlarda inşallah banın açılır oynarız yazmışsın. denge konusu mühimdir. herkes algılayamaz ama benim alanımda teferruatlardan görebilirim bazı şeyleri. oyun bu ne olursa olsun oyunda kalmalıydı kadir. benim iş hayatımı karalamaya kadar uzanmamalıydı. belki birisine uygun. belki birisi seni yönlendirdi bilemiyorum. eskiye baktıgım zaman o clanda ilk başta senden sonra benden daha çok yardım eden kimse yoktu. ancak dediğim gibi bir şey duyduğunda evvelen onu sorup araştırıp sonra hareket etmen lazım benim gibi. araştırma yapıp insanları dinleyip bir yoruma varan kişileri de yadırgamayacaksınız. tuğradan çıkıp emrenin dcsine gelip orada konuşulanları tekrar sizin clana geçerek birilerine taşıyan laf götürenler, o savaş günü yazdıklarımdan sonra herşeyi anlattılar ama ben yine bir konu açıp yazma gereği duymadım herşeyi aklımda bıraktım ancak sen burada banlandıktan sonra hemen yorum yazdın ve san başlattın yine. birşeyi başlattıktan sonra devamı gelir kadir kimse buna müsade etmez. olayın buralara gelmesi çevrendekilerden kaynaklı olduğunu tahmin ediyorum. yoksa oyun içindeki dışarı nasıl taşar. ha şöyle taşması çok güzel. ben clanda derdim bir ara toplanalım bir merkezi yerde birşeyler yapalım yiyelim içelim muhabbet edelim. ne yazın oyundaki tüm clanlarda bunu söyledim ancak hiç bir gelişme yaşanamadı. insanlar birbirinden korkuyormu çekiniyormu anlamadım. oyunu diri tutmak için yeni başlayanlara hangi clanda olursam olayım yardım ettim sende yardım ettin ama gelinen durum ortada. yarın sende charın şifresini verdiğin birilerinin bir anlık boşlukta olduğu anda banlanabilirsin. bu yönetimin hak ve adalet umurunda değil. geçmişten biliyoruz. herkes biliyor. konuyu bu denli derinleyen sürekli atak halinde olan ben değildim. karşımda bir çok kişi vardı ben yalnızdım. kimseyi benimle birlikte tutmadım. ben yüksek perdeden görmem genelde ama eğer öyle göstermişsem şunu bilmeni isterim, bazen bazı durumlarda insanın sabrı taşar. çok şükür oyun harici bir girişimde bulunmadım. umarım anlayabilirsin.

2 hours ago, Timur said:

ikinizde bilgiler gizli kalsın kutucunuğunu işaretlemişsiniz başvuru o şekilde geldi. antalyadaki ilgili kurumlara sordum onlarda aynısını söyledi bende ilgili kuruma başvuru kapadıktan sonra talepte bulundum geldi. neyse haklısın konuyu senin yüzünden saptırmanın anlamı yok. ilk yorumunda timur banlanmakta haklı yazmışsın. ikinci yorumlarda inşallah banın açılır oynarız yazmışsın. denge konusu mühimdir. herkes algılayamaz ama benim alanımda teferruatlardan görebilirim bazı şeyleri. oyun bu ne olursa olsun oyunda kalmalıydı kadir. benim iş hayatımı karalamaya kadar uzanmamalıydı. belki birisine uygun. belki birisi seni yönlendirdi bilemiyorum. eskiye baktıgım zaman o clanda ilk başta senden sonra benden daha çok yardım eden kimse yoktu. ancak dediğim gibi bir şey duyduğunda evvelen onu sorup araştırıp sonra hareket etmen lazım benim gibi. araştırma yapıp insanları dinleyip bir yoruma varan kişileri de yadırgamayacaksınız. tuğradan çıkıp emrenin dcsine gelip orada konuşulanları tekrar sizin clana geçerek birilerine taşıyan laf götürenler, o savaş günü yazdıklarımdan sonra herşeyi anlattılar ama ben yine bir konu açıp yazma gereği duymadım herşeyi aklımda bıraktım ancak sen burada banlandıktan sonra hemen yorum yazdın ve san başlattın yine. birşeyi başlattıktan sonra devamı gelir kadir kimse buna müsade etmez. olayın buralara gelmesi çevrendekilerden kaynaklı olduğunu tahmin ediyorum. yoksa oyun içindeki dışarı nasıl taşar. ha şöyle taşması çok güzel. ben clanda derdim bir ara toplanalım bir merkezi yerde birşeyler yapalım yiyelim içelim muhabbet edelim. ne yazın oyundaki tüm clanlarda bunu söyledim ancak hiç bir gelişme yaşanamadı. insanlar birbirinden korkuyormu çekiniyormu anlamadım. oyunu diri tutmak için yeni başlayanlara hangi clanda olursam olayım yardım ettim sende yardım ettin ama gelinen durum ortada. yarın sende charın şifresini verdiğin birilerinin bir anlık boşlukta olduğu anda banlanabilirsin. bu yönetimin hak ve adalet umurunda değil. geçmişten biliyoruz. herkes biliyor. konuyu bu denli derinleyen sürekli atak halinde olan ben değildim. karşımda bir çok kişi vardı ben yalnızdım. kimseyi benimle birlikte tutmadım. ben yüksek perdeden görmem genelde ama eğer öyle göstermişsem şunu bilmeni isterim, bazen bazı durumlarda insanın sabrı taşar. çok şükür oyun harici bir girişimde bulunmadım. umarım anlayabilirsin.

Bak abi Öncelikle benimle bu tonda konuştuğun için teşekkür ederim. Bilgiler gizli kalsın kutucuğunu işaretlemedim. işaretlesem o bilgileri belki de vermezlerdi sizlere o bilgileri  Ayrıca belirttiğin gibi. Timur kullanıcısı banlanmakta haklı yazmadım Timur kullanıcısı haksız yazdım.
Senin bir program kullanacağını düşünmüyorum. Ama daha evvelki Mesajlarımda belirttiğim gibi Suçlusun adamlarla aynı party'e girdiğin için. Evet yönetim gevşek McTp, McSnape ve bir priest daha Bowl'un ortasında Afk farm atıyorlar bir kişi senin gibi afk değil. Müptezel'in yazdığı gibi party'e girdik video çekecektik banlandık yerine uzaktan da videoyu party'e müdehalede bulunmadan çekebilir paylaşabilirdiniz. Hata yapmış olabilirsiniz Haksız olduğunu hala savunuyorum party'e girdiğin için. 1-2 gün banlı kalıp, akabinde açıldıktan sonra tekrar böyle bir party'e gireceğini sanmıyorum. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali. Sen aramızdaki anlaşmazlıktan dolayı içinde bulunduğun olumsuz durumdan dolayı yazdıklarımı farklı anlıyorsun. Tekrar söylüyorum. Banlanmakta Haklı yazmadım. Haksız  yazdım ve cezanızın (kullanıcı  olmadığınızı varsayarak) süresiz ban olduğunu savunmuyorum. iyi günler dilerim.

eywallah kadir. sorunlar çözüldükten sonra, şuanda oldugu gibi güzelce saygı çerçevesinde olan biteni, senin bilmediğin bir kaç şeyide ekleyerek sorunları olgunca koşup kapatabiliriz diye düşünüyorum. ama sana bir çok şey anlatacağım o gün geldiğinde. fikirlerinde mutlaka değişiklik olacak. eğer varsa benim bilmediğim sende anlatacaksın ve benimde gerekirse fikirlerim değişecektir. ban konusunda ise, tekrar edeyim slota gittim parti atıldı 3 yada 4. yaratık kesildikten sonra uzaktan vurduklarını farkettim. ataüı kesip "tehlikeli iş yapıyorsunuz" ibaresini kullandım. o hilecilerde boş ver devam et yazsalar bile devam etmedim. bu süre en fazla 1 dakikadır belki biraz fazladır. o anda banlandım. anlık gelişti. yoksa kendimi böyle bir riske atmayacağımı bilirsin. hatta kimse öyle bir riske atmaz. seninde bahsettiğin gibi bir çok kullanıcı bir çok defa hile yaptılar. bekliyeceğiz belki açılırsa banım tekrar kesersin beni zevkle :) 

Timur and trMuptezel have been unbanned since they have not used any 3rd party tool. Next time when you see any cheater, please let us know instead of playing with them in the same party. If you play with them in the same party, keep in mind that you are under the risk of punishment up to permanent ban.

Hile kullanmadıkları tespit edildiğinden Timur ve trMupzetel'in banları açıldı. Bir sonraki seferde hile kullanan birisini gördüğünüzde onlarla partiye girmek yerine lütfen bize bildiriniz. Hile kullananlarla aynı partide olmak kalıcı karakter kısıtlamasına varana kadar bir çok ceza almanızla sonuçlanabilir.

Ayrıca; çok detayına girip yeni tartışmalar yaratmak istemiyorum ama "Madem banım açılmıyor o zaman ben de şunu şunu söyleyim ...", "Falancanın banı neden sonradan açıldı?" gibi altın vuruş çabalarınızı doğru bulmuyorum. Sırf ceza aldığınız için geçmişte yaşanan olayları delil göstermeniz, başkalarını zan altında bırakmanız, yönetimi zan altında bırakmanız profesyonel bir davranış değil. Sky da bir süre banlı kaldı sizin gibi, sonradan suçsuz bulundu ve banı açıldı. Ben size komple banınız açılmayacak demedim, inceleme yapılacak dedim ve yapıldı. Neticede suçsuz bulundunuz. Ben sizin niyetinizin ne kadar samimi olduğunu bilemem. Benim gördüğüm şey 2 kişi hile kullanıyor, 2 kişi de yanında aynı partideydi. Daha önce de dediğim gibi "Temiz ve adil bir oyun ortamı için herkesin hakkını korumak zorundayım.". Umarım bahsettiğiniz vebalin altından kalkabilmişimdir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...