Jump to content

bir karaktersizin gelcek yüzünü aydınlatma ve ac gözlüğüğü

Vien

Recommended Posts

devamlı pm atarak beni Rahatsız etmesi

işte video=https://streamable.com/bo9tcy çok fazla küfür ettim, rahatsız ettigi için benim.

şimdi arkadaşın gelcek yüzünü görün forum hesapları= @sikisyus  @gavatoryus  @Yavsak  @Whail 

bunlarda oyundaki hesapları ve nickleri= Hot4BEEEEEEEEEEEEEER  Gisha  KEMAL_KILICDAROGLU   SenZorKullanOzmnGrsz

anlatmak istedigim şey şu sadece oyundan keyif almak istiyorum herkez karşı saygılıyımdır kimseye karşı bir kinim yoktur, 

arkadaşın derdi çekememizlik videonun sonunda bunu anlatmaya calışıyorum çünkü gelcek ve resmi tıklayin kendini söylüyor https://imgbb.com/19CdCg5

@NotSoBad sen hakkıymışsın bunun derdi tamamen çekememezlik,

önceki db'den video yaptıgım yükseltmelerde hiç yardımı olmadan ona degerli öğeler vermiştim,

NOT= bu arkadaşa önceki db'Dede cok yardımcı olmuşumdur. bir insanın kahbeliği tamamen.

• Haha 1

İlaçlarını kullanman lazımdı, Ağır derecede saçmalamışşın bunları yazarken, paylaşırken nasıl bir sonuca varacağını düşündün anlamış değilim, tam bir utanç kaynağısın.

Ayrıca benim seninle uğraşmak gibi bir amacım olamaz :)   Seninle hiç bir şekilde diyaloğum yokken, Cz de beni kovalarken normal chatten  yazdığın küfürlerin nedenini sormama   karşılık  ailevi değerlerime ağza alınmayacak şekilde tekrardan küfürler ettin, karşılık vermememi bekleyemezsin. Eski db de oynadığımız zamanlarda bizim bilmediğimiz karakterlerle Rofları tl ile sattığınıda söylememe gerek yoktur umarım :)  Neyse konumuz bu değil Buyur bak fotoğraflarda anlatılmak isteneni anlayacak mısın?

Buyur kim kimden rahatsız oluyormuş :)  

https://www.hizliresim.com/8r2oaiz

https://www.hizliresim.com/snc075x

https://www.hizliresim.com/pyw2fe6

https://www.hizliresim.com/r1crtp1

4 minutes ago, Vien said:

ben sandimki sana sakso çeken bir tek @Fenomen varmış. meğersem sol taraf  @Lee aitmiş

kardeşim forumu ve insanları daha fazla rahatsız etmessen sevinirim. gereksiz biri olduğunu bu kadar belli etme gerçekten rica ediyorum. tatilimin tadını çıkarmak istiyorum.  uğraşma benimle hadi selametle :)

amına kodumun veledi ben oyuna girmem etmem aksamları 1 saat belki takılırım beni kavgana niye katıyorsun zamanında saksoyu kim cekiyodu herkes iyi biliyor yalvara yalvara bi hal oluyordun göt verecek durumdaydın yüzüne bi klan baktı orda takılıyosun kendini bi bok mu sandın benim adımı bir daha hiç bir yerde anma sikerim senin evveliyatını.

7 hours ago, thefnl said:

Geçen serverin son zamanları geldi aklıma 😃

Al birini vur ötekine aq, LOL, bu vesileyle whail in yavşak olduğunu da öğrendik.

12 hours ago, Whail said:

kardeşim forumu ve insanları daha fazla rahatsız etmessen sevinirim. gereksiz biri olduğunu bu kadar belli etme gerçekten rica ediyorum. tatilimin tadını çıkarmak istiyorum.  uğraşma benimle hadi selametle :)

Ya hu senin kadar nickinin hakkını veren bir insan evladı daha görmedim ben. Koltuktan ayağa kalktım boş evde seni alkışlıyorum, o nickin hakkını vermeye devam etmen dileğiyle yavşak kardeşim..

Edited by Oxijean

6 minutes ago, Oxijean said:

Al birini vur ötekine aq, LOL, bu vesileyle whail in yavşak olduğunu da öğrendik.

Ya hu senin kadar nickinin hakkını veren bir insan evladı daha görmedim ben. Koltuktan ayağa kalktım boş evde seni alkışlıyorum, o nickin hakkını vermeye devam etmen dileğiyle yavşak kardeşim..

Bu hesabın bana ait olduğunu bilmeyen tek kişi sensin sanırım.:)  Öğrenecek çok daha fazla şeyler varken, zamanını daha güzel işlere harcamalısın. 

5 hours ago, Fenomen said:

amına kodumun veledi ben oyuna girmem etmem aksamları 1 saat belki takılırım beni kavgana niye katıyorsun zamanında saksoyu kim cekiyodu herkes iyi biliyor yalvara yalvara bi hal oluyordun göt verecek durumdaydın yüzüne bi klan baktı orda takılıyosun kendini bi bok mu sandın benim adımı bir daha hiç bir yerde anma sikerim senin evveliyatını.

@GM_Thanos

7 minutes ago, Fenomen said:

siz millete ana avrat söverken gm görmez ama birisi sövdüğü zaman karı gibi şikayet edersiniz chatta aylarca milletin anasına sövdünüz neden gm in sesi cıkmadı kaşarlık yapmayın adam olun

ağzını bozma,abi çekerek klana girmeye çalışan adamsın,onu tanıyorum bunu tanıyorum diyip,bir daha ağzını bozma o ağzının yayıyla alakalı planlar yaparım,küfürsüz konuş forumda,benim yediğim banı hiç biriniz yemediniz burada

@Fenomen lan daldık sen 2 aydır moradon'da sell +8 chd diye diye bagırıyon şimdi bu yaptıgın şey o aç'a sakso cektigin anlamına geliyo. ve benden en son lillmes almiştin geri vericegini söyledin her pm attigim'Da cevap bile vermedin 2 item için götünü veren birisisin bu gelçek, küfür'de etme adam ol. karaktersiz

@Oxijean kardeşim, bu yavşak tam 5 ay boyunca eslant keş dağlarından inmedi, sebebi çok belli çünkü o tam bir aç şimdide okcu char'ıyla rainbow nöbet'inde millet'E ayak yapıyor bide rainbow cıkcak diye, 

beraber bastık beraber satarız bu snei ilgilendirmez lillime konusuna gelelim sende benden 250 token aldın yalvardın 3 gün geri verecegim diyerek .ben unutmadım borcumu ama sen her aldıgının üstüne çökmeye çalısıyorsun ilk önce kendi borcuna sahip çık benim itemle derdim yok bastıgım 8 leri sen gördün pmler attın ihtiyacım yok kimsenin itemine kimseden karsılıksız birşeyde almamışımdır karnın ağrıyorsa kabak sar otur götünün üstüne

6 minutes ago, Vien said:

@Fenomen lan daldık sen 2 aydır moradon'da sell +8 chd diye diye bagırıyon şimdi bu yaptıgın şey o aç'a sakso cektigin anlamına geliyo. ve benden en son lillmes almiştin geri vericegini söyledin her pm attigim'Da cevap bile vermedin 2 item için götünü veren birisisin bu gelçek, küfür'de etme adam ol. karaktersiz

@Oxijean kardeşim, bu yavşak tam 5 ay boyunca eslant keş dağlarından inmedi, sebebi çok belli çünkü o tam bir aç şimdide okcu char'ıyla rainbow nöbet'inde millet'E ayak yapıyor bide rainbow cıkcak diye, 

daha düne kadar ss +6 yla talosu kesemiyorum sen nasıl kesiyorsun diyen sen değilmiydin :D kendi lafınla düşüyorsun hastasın galiba 

26 minutes ago, thefnl said:

ağzını bozma,abi çekerek klana girmeye çalışan adamsın,onu tanıyorum bunu tanıyorum diyip,bir daha ağzını bozma o ağzının yayıyla alakalı planlar yaparım,küfürsüz konuş forumda,benim yediğim banı hiç biriniz yemediniz burada

Buralar zevkliymiş ya, sal bunları yesinler birbirini. Bİze de pazar eğlencesi olur, 4-5 saate bakar çıkarız, lul

8 minutes ago, Vien said:

Oyunda farm yapmak için işinden ayrılan adamın bana söylediği laflara bak :)   Kuyruğunamı bastım canım neden yaptıklarım seni bu kadar ilgilendiriyor?  Yukarıda sana  gereken cevabı verdim. birine iftira atmadan önce iki kez düşünmeni tavsiye ederim., konuyla alakası olmayan kişilerden kendine destek bekliyorsun aciz ve aşağılık bir insan örneğisin.

1 hour ago, Oxijean said:

Buralar zevkliymiş ya, sal bunları yesinler birbirini. Bİze de pazar eğlencesi olur, 4-5 saate bakar çıkarız, lul

yok ya diğerleriyle işim yok da şu fenomenin abi clan pls diye ağlamaları aklımda hala,engini araya koymaları falan lol

diğer arkadaşlara bol şans umarım halledersiniz aranızdaki problemi

• Haha 1

1 hour ago, Whail said:

Oyunda farm yapmak için işinden ayrılan adamın bana söylediği laflara bak :)   Kuyruğunamı bastım canım neden yaptıklarım seni bu kadar ilgilendiriyor?  Yukarıda sana  gereken cevabı verdim. birine iftira atmadan önce iki kez düşünmeni tavsiye ederim., konuyla alakası olmayan kişilerden kendine destek bekliyorsun aciz ve aşağılık bir insan örneğisin.

işten ayrılmışım aç'a bak hele, ulan felankor kesmek için müsteriyle tartışan sendin ne ara unuttun aç işinden olucaktın ne ara unuttun aççç

beni ifşalamaya calışma benim kartlarım hep açık, sen kendi derdine yan açç gözlü, hızıma yetişemedigin için kanser oldugu'da çok belli, sen tam bir aç gözlüsün

@Yavsak burdan yaz birazda devamlı ayni hesabı kullanma. 

1 minute ago, Vien said:

işten ayrılmışım aç'a bak hele, ulan felankor kesmek için müsteriyle tartışan sendin ne ara unuttun aç işinden olucaktın ne ara unuttun aççç

beni ifşalamaya calışma benim kartlarım hep açık, sen kendi derdine yan açç gözlü, hızıma yetişemedigin için kanser oldugu'da çok belli, sen tam bir aç gözlüsün

@Yavsak burdan yaz birazda devamlı ayni hesabı kullanma. 

Dostum sana hayatta başarılar diliyorum. Ayrıca çalıştığım işte 'Müşteri' kavramı söz konusu bile değil :)

Umarım iyileşir daha az saçmaladığın günlerde görüşürüz.

8 hours ago, Whail said:

Dostum sana hayatta başarılar diliyorum. Ayrıca çalıştığım işte 'Müşteri' kavramı söz konusu bile değil :)

Umarım iyileşir daha az saçmaladığın günlerde görüşürüz.

sorunlu oldugunu biliyorum bana karşı götün kalkmıcak, pm atmıcan bana kanat ben aldım sen alamadın diye böyle dagla geçerek köpeklik yapmıcan bana, öyle yaparsan bende böyle yaparım güzel kardeşım anldınmı sen tam bir aç gözlüsün bunu herkez bilicek oglum, banada daha pm atma anana sövmek istemiyorum oyunmu oynuyorsun kardeşım giriceksin oyununu oynucaksın öyle pm atmak olmuyor tmm'ı sen kendine gel yoksa ben seni getiririm.

Edited by Vien

Hello,

I will say something not as a staff member, but as an adult person. Keep in mind this sentence for the next sentences.

As I understand from your comments, you had a good friendship and you shared many things even from real life experiences. Then something bad happened and that friendship ended. This is normal because there is not a rule that "Every friendship will last forever.". Everything is normal so far.

However, the point you are doing wrong is blaming each other using yourselves real life experiences. Also using this as a gun, even on a public forums. You should not be doing this since you are all adult person. Please end this conversation here. The thing we will remember/need is humanity, do not damage it.

• Like 2

1 hour ago, GM_Thanos said:

Hello,

I will say something not as a staff member, but as an adult person. Keep in mind this sentence for the next sentences.

As I understand from your comments, you had a good friendship and you shared many things even from real life experiences. Then something bad happened and that friendship ended. This is normal because there is not a rule that "Every friendship will last forever.". Everything is normal so far.

However, the point you are doing wrong is blaming each other using yourselves real life experiences. Also using this as a gun, even on a public forums. You should not be doing this since you are all adult person. Please end this conversation here. The thing we will remember/need is humanity, do not damage it.

You are better than Buddha my brotha 

• Haha 2