Jump to content

Muptezel ban sebebi ??

Recommended Posts

panelde pkda makro acana 1.de uyarı 2.de uyarı 3.de ban yazıyo. farmda buss kasarken macro kullandıgımı zaten kabul ettim. hiç uyarılmadan neden ban yedim ? başka illegal bi program kullanmadm. kısaca sorcak olursam macrodan banlandıysam neden uyarı vermediniz ? başka ban sebebim warsa neyden banladm ? ilgilenrsenz sevinirim. banımın acılmasını istiyorum.

Merhaba,

Ban sebebinizi tam olarak bilmemekle birlikte (banlayan ben olmadığım için), zannediyorum hile kullanımıdır. Bağlantılı diğer hesaplar da banlanmış olabilir. Hile kullanıldığı tespit edilen bir karakter ile giriş yapmış olabilirsiniz. Ya da şifrenizi paylaştığınız birisinde hile tespit edilmiş olabilir. Ban sebebinizi öğrendiğimde ayrıca yazacağım.

@Muptezellbende aynı durumdayım, PK'da bir kere açmışlığım yok (belki arka planda pasif olarak açık kalmış olabilir) kaldı ki farmda da çok az bir süre kullandım. PK'da insanları sonuna kadar rahatsız etmek için 3 hak verilirken farm yapanların direkt olarak banlaması da...

Wesenal

• 2 weeks later...

reis 4 hesaptan giriş yapiorm pazar char vs. 2 si banlanıo 2 si açık. hile kullanıosam onlar neden banlanmadı. macrodan banladıysa ndn 1. ve 2. uyarıyı vermeden banlıyo. farmda macro actım yalan yok. bunun bi açıklamasını yapsa bana eywallah dicem

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...