Jump to content

New Mage Community/ Yeni Mage Clan.

UrbanHeroeS

Recommended Posts

TR

Öncelikle Herkese Selamlar.

Her sunucuya renk veren job her zaman mage olmuştur.  uzun süre oyuna ara verdiğim için ve arkadaşlarımın işleri ve ev durumları nedeniyle mevcut ekibimiz kalmadı maleesef.

Farklı job deneyişine girdim ancak magenin verdiği zevki alamıyoruz

Yeni başlayacak olan arkadaşlara elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya calısacağız şuan sadece 3 kişiyiz.

kuralımız yok sadece eğlence ve keyif almak istiyoruz :)

Ekibimize katılmak isteyen kişiler forum üzerinden mesaj yoluyla,oyun içi pm yoluyla(CaptainTheAbundantia) ,konu başlığına yorum atarak katılabilir

ENG

First of all, Greetings to All.

The job that gives color to every server has always been a mage. I have no current team left because I have a long break from the game and my friends' jobs and home situations.

I got into different job job but we can't get the pleasure of mage

We will try to help new friends as much as we can, currently we are only 3 people.

we have no rules, we just want fun and enjoyment :)

People who want to join our team can participate by message on the forum, via in-game pm, by commenting on the topic.

Have Fun 

Mage serverlarda tad alamayıp, nikosun sizler için yarattığı özel mage servera geri dönenler tekrar hoşgeldiniz

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster paper, ister pet mage,
İster tp yapan ol yine gel, ,
Bizim serverımız, melee dergahı değildir,
Yüz kere item bozmuş olsan da yine gel...

• Like 1
  • Haha 2
  • Sad 2

18 hours ago, BigHunter said:

Mage serverlarda tad alamayıp, nikosun sizler için yarattığı özel mage servera geri dönenler tekrar hoşgeldiniz

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster paper, ister pet mage,
İster tp yapan ol yine gel, ,
Bizim serverımız, melee dergahı değildir,
Yüz kere item bozmuş olsan da yine gel...

sen çok boş beleş gereksiz bir insansın  keşke ban yesen..

1 hour ago, UrbanHeroeS said:

sen çok boş beleş gereksiz bir insansın  keşke ban yesen..

Ne ban yiyecem öbür konuda anlattım ya nikosun bana borcu var borcunu ödemeden banlayamaz beni.Ha sen bide gerçekleri gören gözlere sahip olduğun için insanların ve objelerin içinide görüyorsun.O yüzden biliyorsun bizimle GM'ler oynuyor nikos bizi kayırıyor.Ee kim banlayacak beni?

Oturduk şurda senin konu için iyilik olsun diye reklam yaptık.Slogan ayarladık teşekkür edeceğine küfür ediyorsun.

Sende oluk oluk GB satan adamsın,benden en az 20 kat daha gereksiz ve boş bir insansın keşke sen ban yesen..

4 minutes ago, BigHunter said:

Ne ban yiyecem öbür konuda anlattım ya nikosun bana borcu var borcunu ödemeden banlayamaz beni.Ha sen bide gerçekleri gören gözlere sahip olduğun için insanların ve objelerin içinide görüyorsun.O yüzden biliyorsun bizimle GM'ler oynuyor nikos bizi kayırıyor.Ee kim banlayacak beni?

Oturduk şurda senin konu için iyilik olsun diye reklam yaptık.Slogan ayarladık teşekkür edeceğine küfür ediyorsun.

Sende oluk oluk GB satan adamsın,benden en az 20 kat daha gereksiz ve boş bir insansın keşke sen ban yesen..

höst lan deve bak canımı  sıkma lafını bilde konuş kim gb satıyormuş ? benim itemim neyki sana gb satayım 

defol git reklamınıda sloganıda kendi ufak beyninde yap  hadi naş 

utanmadan birde insanlara iftira atıyorsun

2 minutes ago, UrbanHeroeS said:

höst lan deve bak canımı  sıkma lafını bilde konuş kim gb satıyormuş ? benim itemim neyki sana gb satayım 

defol git reklamınıda sloganıda kendi ufak beyninde yap  hadi naş 

utanmadan birde insanlara iftira atıyorsun

Satacak GB kalmayınca tabi ki gelir dersin ki kim GB satıyormuş.Satacak item kalmayınca da gelir dersin ki benim itemim ne ki ben item satayım

Burası özgür bir forum istediğim yerde yazar, istediğimi över istediğimi trollerim seni ne alakadar eder.Eyyyy Veled

Utanılacak birşey yapmıyorum, burda utanması gerekenler sen ve senin gibiler bir bok yedikten sonra hiç birşey yapmamışlar yada hiç birşeyden haberleri yokmuş gibi havaya bakıp ıslık çalanlar.Haydi yavrum sen ikile naşla forumda bir daha görmeyeyim seni

1 minute ago, BigHunter said:

Satacak GB kalmayınca tabi ki gelir dersin ki kim GB satıyormuş.Satacak item kalmayınca da gelir dersin ki benim itemim ne ki ben item satayım

Burası özgür bir forum istediğim yerde yazar, istediğimi över istediğimi trollerim seni ne alakadar eder.Eyyyy Veled

Utanılacak birşey yapmıyorum, burda utanması gerekenler sen ve senin gibiler bir bok yedikten sonra hiç birşey yapmamışlar yada hiç birşeyden haberleri yokmuş gibi havaya bakıp ıslık çalanlar.Haydi yavrum sen ikile naşla forumda bir daha görmeyeyim seni

kedi uzanamadığı ciğeri mundar edermiş seninkide o misal ağla kudur puşt seni hadi yürü naş ..

herşeyimi kontrol etsinler en ufak birşey cıkarsa senin gerçekten amına korum ( sonuçta burası özgür bi forum senin amk)

Sen gerçekten salak bir çocuksun.Özgür forumun ne anlama geldiğini anlamayacak kadar salaksın hemde.Ben sana küfür hakaret etmedim tabiki ben herhangi bir ceza yada uzaklaştırma yemeyeceğim.Gelmiş bana açık açık küfür ediyorsun bunun bir cezası varsa tabiki cezalandırılırsın.Bunun benimle yada bizimle alakası yok aç forum kurallarını oku.Herhangi bir ihlal görüyorsan ve karşılığı ceza olarak verilmemişse henüz GM etiketlersin bakarlar.

9 minutes ago, UrbanHeroeS said:

herşeyimi kontrol etsinler en ufak birşey cıkarsa senin gerçekten amına korum

Hayır şu söylediğin sözün bile farkında değilsin en ufak bir şey çıkarsa diyorsun.Demekki çıkacağını biliyorsun.

Burda açık açık bana diyorsunki charımı kontrol etsinler yaptığım el altı işleri farkederlerde bu yüzden banlanırsam senden bilirim.Ne güzel göze batmadan iş yapıyordum beni niye ifşa ettin.Söylediğin sözün Türkçesi bu

@GM_Thanos@Majesty Bu sözün hakaret ve itiraf olarak kayıt altına alınmasını ve gerekli yaptırımların uygunlanmasını talep ediyorum

15 minutes ago, BigHunter said:

veledmiş önce kendi tipine sıfatına bak kepcük suratlı angut seni suratına köpek bile bakacağını sanmıyorum hadi şimdi siktir git konumum altından  aç karnını doyur puşt seni.

1 minute ago, BigHunter said:

Sen gerçekten salak bir çocuksun.Özgür forumun ne anlama geldiğini anlamayacak kadar salaksın hemde.Ben sana küfür hakaret etmedim tabiki ben herhangi bir ceza yada uzaklaştırma yemeyeceğim.Gelmiş bana açık açık küfür ediyorsun bunun bir cezası varsa tabiki cezalandırılırsın.Bunun benimle yada bizimle alakası yok aç forum kurallarını oku.Herhangi bir ihlal görüyorsan ve karşılığı ceza olarak verilmemişse henüz GM etiketlersin bakarlar.

Hayır şu söylediğin sözün bile farkında değilsin en ufak bir şey çıkarsa diyorsun.Demekki çıkacağını biliyorsun.

Burda açık açık bana diyorsunki charımı kontrol etsinler yaptığım el altı işleri farkederlerde bu yüzden banlanırsam senden bilirim.Ne güzel göze batmadan iş yapıyordum beni niye ifşa ettin.Söylediğin sözün Türkçesi bu

@GM_Thanos@Majesty Bu sözün hakaret ve itiraf olarak kayıt altına alınmasını ve gerekli yaptırımların uygunlanmasını talep ediyorum

ben kendimi biliyorum aslan trade kayıtlarımı acsınlar baksınlar  

tabii doğruları söyleyince hemen iftiraya başla gamblers clanının özelligi bu AYI seni

Hayatta bir bok olamamış, hiç bir yere gelememiş sokakta boş boş gezip sürten bir zavallı olduğun o kadar belli ki.

Git biraz kitap oku,gazete oku genel kültürünü geliştir.Konuşmayı öğren.Hakaret ederek haksızlığını ve acizliğini bastırmaya çalışmak sadece senin gibi zavallıların yapacağı türden birşey

İkide bir gamblers clanının özelliği gamblers clanının bilmemnesi.Ağzına dolamışsın bir gamblers gidiyor. Bu kadar gamblers türküsünü forumlarda yazık etme git unkapanına da sana bir plak yapsınlar belli mi olur meşhur olursun belki

1 hour ago, BigHunter said:

Hayatta bir bok olamamış, hiç bir yere gelememiş sokakta boş boş gezip sürten bir zavallı olduğun o kadar belli ki.

Git biraz kitap oku,gazete oku genel kültürünü geliştir.Konuşmayı öğren.Hakaret ederek haksızlığını ve acizliğini bastırmaya çalışmak sadece senin gibi zavallıların yapacağı türden birşey

İkide bir gamblers clanının özelliği gamblers clanının bilmemnesi.Ağzına dolamışsın bir gamblers gidiyor. Bu kadar gamblers türküsünü forumlarda yazık etme git unkapanına da sana bir plak yapsınlar belli mi olur meşhur olursun belki

beni tanıyan bilir andaval sürtük seni 17 ülke gezdim genel kültürüm ve tarih bilgim cok fazla benim sidik yarışına mı giriyorsun  ayı seni.