Jump to content

KIZIL Hakaret ve Küfür söylenimi...

Recommended Posts

kendisi aynı gün aynı saatler içerisinde chatbox'tan da tarafıma söylemlerde bulundu ama yukarıya çıkıp göremiyorum forumda. Husumetim olduğu kişiye normal chatten veya shouttan sövebiliyoruz yada hakaret edebiliyoruz o zaman buradan bu çıkarılıyor.

polemik yaratmak amacıyla yazmıyorum dışarıdan bireysel olarak baktığımda bu sunucunun başbelası oyuncuları sizlersiniz umarım bir gün bu ayrımcılığı nikosun fark edeceğini ümit ediyorum 

kısaca sizler işinizi ufak bir pm atarak tüm kullanıcılara müdahale edebiliyorken bizler şikayet ettiğimizde foruma konu aç kanıt var mı ? diye sorular yönetiliyor 

ve ayrıca sizlere bir soru sormak istiyorum.

tüm server size hakaret ediyor ve küfür ediyor  hiç bize bu adamlar neden bize küfür ediyor acaba bizde problem varmı diye sordunuz mu ? 

1 hour ago, UrbanHeroeS said:

polemik yaratmak amacıyla yazmıyorum dışarıdan bireysel olarak baktığımda bu sunucunun başbelası oyuncuları sizlersiniz umarım bir gün bu ayrımcılığı nikosun fark edeceğini ümit ediyorum 

kısaca sizler işinizi ufak bir pm atarak tüm kullanıcılara müdahale edebiliyorken bizler şikayet ettiğimizde foruma konu aç kanıt var mı ? diye sorular yönetiliyor 

tüm server size hakaret ediyor ve küfür ediyor  hiç bize bu adamlar neden bize küfür ediyor acaba bizde problem varmı diye sordunuz mu ? 

Yooo sormadık, niye soralım? Herkes gibi bi de konu açıyoruz burda? Bak bakalım kaç tane konumuz var. Herkes gibi biz de küfür ettiğimizde mute yiyoruz. Mesela ben 2 gün forum banı yedim. 

Baya boş yapıyor herkes yok gamblers şöyle gamblers böyle. Biz sizin acınızdan ve dramınızdan besleniyoruz. Sizin nefretiniz bizi geceleri rahat uyutuyor.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1

37 minutes ago, Albert said:

Yooo sormadık, niye soralım? Herkes gibi bi de konu açıyoruz burda? Bak bakalım kaç tane konumuz var. Herkes gibi biz de küfür ettiğimizde mute yiyoruz. Mesela ben 2 gün forum banı yedim. 

Baya boş yapıyor herkes yok gamblers şöyle gamblers böyle. Biz sizin acınızdan ve dramınızdan besleniyoruz. Sizin nefretiniz bizi geceleri rahat uyutuyor.

Psikolojik soruların olduğunu düşünerek cevap vermek istemiyorum

ayrıca sen kimsin ki senden nefret duyayım öncelikle benim seviyeme gel ki oturup konuşup tartışalım anca sizler küfürle işinizi çözersiniz yapmacık 2 3 günlük Yasaklanmalar... 

1 hour ago, UrbanHeroeS said:

Psikolojik soruların olduğunu düşünerek cevap vermek istemiyorum

ayrıca sen kimsin ki senden nefret duyayım öncelikle benim seviyeme gel ki oturup konuşup tartışalım anca sizler küfürle işinizi çözersiniz yapmacık 2 3 günlük Yasaklanmalar... 

Selam dostum, bu gamblerslarla ben de ayni klandayim. Ben de bu gamblers clanindan rahatsizim. Bunlari sikayet etmek lazim nikos'a.

• Haha 1

2 minutes ago, ngnktn said:

Selam dostum, bu gamblerslarla ben de ayni klandayim. Ben de bu gamblers clanindan rahatsizim. Bunlari sikayet etmek lazim nikos'a.

sizin clanınızı yaklaşık 5 6 senedir tanıyorum kişisel hiç problemim olmadı ancak kendinizi beğenmişliğiniz ve sürekli yönetimde anında istediğiniz oyunculara müdahale ettirmenizden dolayı acıkca söylemek gerekirse sizden hoşlanmıyorum. 

nikosun galiba size bir borcu var herhalde serverde istediğiniz gibi at koşturup  millete salça olmanız küfür edip mute yememeniz  (bir kitle tepki gösterince göstermelik 1,2 günlük muteler yemeniz haric) bilmiyorum garipsiniz neyse ben daha fazla konuşmayım @Majesty gelip muteler falan yetmez ban falan atar o yüzden susayım 

iyi eğlenceler...

• Like 1

4 hours ago, UrbanHeroeS said:

sizin clanınızı yaklaşık 5 6 senedir tanıyorum kişisel hiç problemim olmadı ancak kendinizi beğenmişliğiniz ve sürekli yönetimde anında istediğiniz oyunculara müdahale ettirmenizden dolayı acıkca söylemek gerekirse sizden hoşlanmıyorum. 

nikosun galiba size bir borcu var herhalde serverde istediğiniz gibi at koşturup  millete salça olmanız küfür edip mute yememeniz  (bir kitle tepki gösterince göstermelik 1,2 günlük muteler yemeniz haric) bilmiyorum garipsiniz neyse ben daha fazla konuşmayım @Majesty gelip muteler falan yetmez ban falan atar o yüzden susayım 

iyi eğlenceler...

herkesin derdi GamblerS olmuş demek ki zamanında 😘 

4 hours ago, UrbanHeroeS said:

iyi eğlenceler...

Oyle dusunme, hersey kuralina uygun islediginde sorun yok. Burda durup dururken kimse ban ya da mute yemiyor. Nikos un da bana borcu yok, birazcik kc aldim geri verse sevinirdim mesela, o kadar. Bu tarz dusuncelere giriyip baskalarinin aklinida bulandirmaya gerek yok, senin karakter isminide bilmiyorum o yuzden kimsin tanimam. Burda herkes zamanini verip oyun oynuyor, kafasini bulandirmaya gerek yok haksiz yere kimsenin.

5 hours ago, UrbanHeroeS said:

iyi eğlenceler...

Nikosun bana borcu var.Servera ipotek koydurdum o yüzden her istediğimi yaptırıyorum.Sizler oyun içi pm'den ulaşmaya çalışırken ben telefon ile arayıp napıyon lan göt nikos şunu banla bunu mutele diyorum o da diyorki tamam abi hemen hallediyorum.Hele halletmesin iki güne kalmaz götündeki donu bile alırım

O yüzden bize bulaşma dostum.Biz bu serverın rockefeller ailesiyiz.

• Like 1
  • Haha 1

9 hours ago, UrbanHeroeS said:

Yahu kardeşim madem bu kadar zamandır tanıyorsun,bu serverda cswden dc ettirildiğimizi de,benim perma yediğimi de bilmen gerekiyor,bu clanın içinde başından sonuna varım,bu serverda da strike yedim,o günden beri tek küfür çıkmadı oyun içi ağzımdan,kimseyle derdimiz de olmadı ultimalari alana dek sonra bazı gerzekler aglamaya başlayıp yol aldılar,etliye sütlüye karışmadan oyun oynadık,bir şekilde mele o kadar magenin içinde yaşamaya çalıştık,şimdi mageler uçtu üstünlük kaldı bize gene laf yapılıyor

adamın o küfürleri etme sebebi snow warda kutu almamız

ve kırmızının deathmach kazanması,yakışıyor mu gerçekten 

• Like 1
  • Sad 1

5 hours ago, thefnl said:

Yahu kardeşim madem bu kadar zamandır tanıyorsun,bu serverda cswden dc ettirildiğimizi de,benim perma yediğimi de bilmen gerekiyor,bu clanın içinde başından sonuna varım,bu serverda da strike yedim,o günden beri tek küfür çıkmadı oyun içi ağzımdan,kimseyle derdimiz de olmadı ultimalari alana dek sonra bazı gerzekler aglamaya başlayıp yol aldılar,etliye sütlüye karışmadan oyun oynadık,bir şekilde mele o kadar magenin içinde yaşamaya çalıştık,şimdi mageler uçtu üstünlük kaldı bize gene laf yapılıyor

adamın o küfürleri etme sebebi snow warda kutu almamız

ve kırmızının deathmach kazanması,yakışıyor mu gerçekten 

Aldığınız kutular droplar iyi bir ekip başarısı olarak görüyorum ben burada o şahsı savunmak için gelmedim sadece dışarıdan gördüğüm ve başıma gelen bir olay için söyledim 

fikrim hala aynı gamblers clanına yaklaşık sanırsam 3 dönem proko oynadım her zaman size ayrı bir muamele yapıldığını düşünüyorum.

• Like 1

6 hours ago, UrbanHeroeS said:

Aldığınız kutular droplar iyi bir ekip başarısı olarak görüyorum ben burada o şahsı savunmak için gelmedim sadece dışarıdan gördüğüm ve başıma gelen bir olay için söyledim 

fikrim hala aynı gamblers clanına yaklaşık sanırsam 3 dönem proko oynadım her zaman size ayrı bir muamele yapıldığını düşünüyorum.

peki

9 hours ago, UrbanHeroeS said:

Adam dogru soluyor niye inkar ediyorsunuz. Ngnktn olarak sadece ben 2x iron belt 1x glass belt 1xiron neck dropladim. 

12 hours ago, UrbanHeroeS said:

Evet kardeşim bize ayrı muamele yapılıyor

Ultima kesip Skeleton belt ve Bronze belt alan CYD klanına nikos diyorki bronze belti silin size ikincil drop olarak rastgele yüzük vereyim.(ultima ikinci drop yüzük olarak update edildikten sonra yüzük düşmediği için)

Biz kesiyoruz skeleton belt alıyoruz.%100 2 droplu ultima buga giriyor ikinci drobu düşmüyor bize diyorki skeleton belti silin size random yüzük vereyim. Foruma konu açıp derdimizi anlattığımızdada bizzat bize ayrımcılık yapan bizi kayıran serverda at koşturmamıza izin veren aynı nikos diyorki ben size teklifimi yaptım o yüzden başka drop almayacaksınız konuyu kilitliyorum.

Ertesi gün sabahın 5inde kalkıp yine ultima giriyoruz ve yine %100 2 droplu ultima buga girip tek drop atıyor ve bizi serverın geri kalanından ayırıp her istediğimizi veren nikos diyorki babayı alırsınız.

Bir olay başkasının başına gelince sıkıntısı hemen çözülüyor ama ne hikmetse herkesin iddia ettiği gibi Gamblers Clanında GM'ler var.Her istedikleri yapılıyor nikos onların tarafını tutuyor.Gamblers şöyle Gamblers böyle diyenler burda sessiz kalıyor ve gülüyor.Hatta diyorki hahahahaha enayilere bak alamadılar drobu

Sonra aynı adamlar geliyor diyorki size ayrı bir muamele yapılıyor

Haklısınız bize ayrı muamele yapılıyor.Siz bir konu açıp altına 10 kişi yorum atınca nikos istediğinizi yapıyor.

Biz 4 GM+Nikosa dil döküp konu açıp sayfalarca derdimizi anlatıyoruz, Nikos'un keyfine göre bazen yapıyor bazen yapmıyor

Bu serverda oynayan herkese pozitif ayrımcılık uygulanırken biz götümüzü yırttığımız halde hala bize sizi kayırıyorlar diyen varsa buyursun gelsin bizimle birlikte oynasın

Oynasında bir anda GM'lerin ve Nikos'un tutumu size karşı nasıl değişiyor kendi gözleriyle görsün

• Thanks 1

Şimdiiii ben de konuşayım o zaman geçen db olanlardan. Geçen db clan warda birkaç ay kazandıktan sonra kimse girmemeye başladı bize karşı ve clan wara sadece bir clan (yani bizim clan) girerse herhangi bir 2.clan girmezse x zaman sonra clan war berabere sayılıp kapanıyordu ve ödülü alamıyordunuz(ödül online olan her clan memberına 350kc + isiliona çekiyordu). Kadromuz da oturmuş bir clandı şöyle ki party ile oynamayı bilen 2 3 assassinimiz bile clan war a giremiyordu ama maksatımız illa kazanalım değildi tabi eğlenmekti kimseyi manipüle etmiyorduk, demagoji yapmıyorduk. Sonra biz ödül alamamaya başlayınca şu an geçerli sebeplerde konuşmadığımız arkadaşın oynamadığı ve ilk 5 clanda bulunan bir sin karaktere girmeye karar verdik bana id pass'ini verdi. Amacımız 1 kere kesip ödülü almaktı ve evet belki bir hata yapıyorduk... Biz ödülü aldık ve sinisterwar adlı kişi kendisiyle birlikte 40 50 kişiyle pm attı nikosa. Sonra nikos etkinliği kapattı biz de hiçbir ödül alamadık ve dedik ki madem böyle girmiyorlar bizle kapışmamak için berabere bitme kalksın tek başına giren clan alsın ödülü... He bunu oyun içi söylerken benim girmiş olduğum charı banladı haklı olarak. Sonra milletin ağlamasından ötürü gitti acura'yı permantly banladı. Üstüne bir de ip ban attı bana ve öyle bir koymuştu ki hani arkadaşlarım ip ban kalksın biz sana kendi üstümüzdekileri bile veririz dediler bayağı arkamda durdular 30 kişi sağ olsun hayatta yüzünü gördüğüm bazı insanlardan bile daha çok sahip çıktı bana. Ben de öyle bir dönemdeydim ki 2016dan beri gitmediğim üniversiteme gitmiştim bursumu kesmişler , annem rahatsız , kız arkadaşımla 3 aylık bazı sebeplerden ötürü konuşamadığımız bir döneme girdik bayağı yok olmutum yani. He tabi sonra banım açıldı clanım sayesinde ve nikosun empati kurması ayrıca clan dışı bazı kişilerinde süresiz banın fazla olduğu hakkında yorum yapması üzerine; yine de bayağı yok olmuştum öyle bir dönem sizce ip banlık bir olay mıydı o boşlukta kaybolduğum dönem?

Gelelim 2.banıma bu tamamen benim mallığım 3.partiler yardımıyla iki çardan boş serverda farm yapıyordum ama sorun bakalım niye yapıyordum sanki farm yapmaktan çok hoşlanıyor muşum gibi... Annemin rahatsızlığı ilerlemişti psikolojim bayağı alt üsttü her şeyi sikeyim kafasındaydım hepiniz de eminim böyle hissederdiniz. Ben de öyle kafa dağıtmalık açıyordum salıyordum farm yapıyordu server zaten sinek avlıyordu upgrade yaparım bir şey yaparım denerim ederim vaktim geçer kafasındaydım banlanırsam da banlanırım nolacak server zaten bitişe girmişti diye düşünüyordum. Yani orada anneniz ölecek mi kalacak mı belli değilken bir bok yerken banlanmışsınız çok umrunuzda olmaz hiçbirinizin eminim artık oyun olur o bu olur bir şekilde biraz kafanızı dağıtmayı düşünürsünüz ister istemez... Nikos geldi ip banı çaktı geçti ben de tamam şu an annem iyi eyvallah ama arkadaşlarımla oynayamacağıma bir daha o kadar üzülmüştim ki anlatamam olur da birgün bu dönem geçer ya oynamak istersem ya bir daha o makaraya dahil olamazsam diye... 

Şimdi söyleyin bakayım Nikos ve diğer gmler bizi ne kadar savunuyormuş bir anlatsanıza ya allah peygamber aşkına? Bu ne ya neyinizin egosu bu abi kimsiniz siz? Tamam hepimizin egoları var da neyde kullandığınıza bir bakın? Karşısındakine haklısın diyemeyen objektif yorum bir boka yapamayan adamın egosu boştur. Dürüst olun dürüst. Gidip sokakta , işlerinizde , aile yaşantınızda karşınızdakileri iki kelime edip ses çıkaramazken bir oyunu karşınızdaki sizden daha iyi oynuyor diye hakaret etme ve ithamlarda bulunma lüksü hiçbirinizde yok maalesef. Oyununuzu oynayın.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...